od 2011 roku dzieje się coraz gorzej z tym klubem. Przeróżne afery, dziwne transfery, dziwni sponsorzy, a teraz poziome paski... O ile drugi strój jest świetny, o tyle mam nadzieję, że to tylko jakiś wymysł i wstępny projekt jeśli chodzi o zestaw 1 (koszulka sama w sobie nie jest zła, ale nie z herbem Barcelony).
dokładnie, Mistrzostwo Świata to najważniejsze trofeum w piłce nożnej od zawsze. Moim zdaniem Neuer nie dość, że zrewolucjonizował swoją pozycję (wychodzenie za pole karne) oraz na tyle przestraszył Palacio i Higuaina w finale, że Ci albo podawali mu piłki, albo nie trafiali w bramkę. Jak dla mnie świetny bramkarz. Najlepszy na świecie. Poza tym, może marketingowo byłoby to mniej wpływowe (3 ZP Ronaldo vs 4 Messiego), lecz bramkarz, który od parudziesięciu lat nie otrzymał ZP to byłoby też coś:)
Gdy czytam komentarze widzę, że rośnie ilość zwolenników Mourinho w Barcelonie. Cóż... To byłby dopiero powrót! Jestem zdania, że taka osoba jest potrzebna w Barcelonie, żeby z niektórych panienek (chyba nie muszę mówić?) zrobić mężczyzn. Szkoda tylko, że to praktycznie niemożliwe... Dlatego czekam na Kloppa!
Szkoda, że wszystko wskazuje na zwycięstwo Ronaldo, dobrze, że chociaż kibice będą mieli świadomość, iż wygrał po niezłych szwindlach. Tak czy siak będę kibicować Neuerowi, żeby zgarnął tę nagrodę, moim zdaniem zasłużył jak najbardziej, fantastyczny bramkarz, moim zdaniem zrewolucjonizował pozycję, na której gra (odważne wyjścia z bramki) i co jak co, ale potężnie przyczynił się do zdobycia mistrzostwa świata przez Niemców. Ale co ja tam wiem? (g. wiem)
2
0
Ogarnij się i zacznij żyć.
0
coś mało tych nowych ceerówsiedem. Trzymam kciuki za Deulofeu
0
0
ktoś słyszał o jakimś nowym C. Ronaldo?
0
https://pbs.twimg.com/media/B32XW9rIIAE2zI7.jpg:large jeśli będą czerwone spodenki do HOME, a niebieskie do AWAY to dla mnie wyglądałoby to kozacko! I mam prawo tak uważać!
0
podbijam! 10/11 -> czerwone spodenki i żółty kołnierzyk na propsie!:D
0
kiepski link podałeś
0
od 2011 roku dzieje się coraz gorzej z tym klubem. Przeróżne afery, dziwne transfery, dziwni sponsorzy, a teraz poziome paski... O ile drugi strój jest świetny, o tyle mam nadzieję, że to tylko jakiś wymysł i wstępny projekt jeśli chodzi o zestaw 1 (koszulka sama w sobie nie jest zła, ale nie z herbem Barcelony).
0
Melisa na uspokojenie wewnętrznej bestii:D
0
dokładnie, Mistrzostwo Świata to najważniejsze trofeum w piłce nożnej od zawsze. Moim zdaniem Neuer nie dość, że zrewolucjonizował swoją pozycję (wychodzenie za pole karne) oraz na tyle przestraszył Palacio i Higuaina w finale, że Ci albo podawali mu piłki, albo nie trafiali w bramkę. Jak dla mnie świetny bramkarz. Najlepszy na świecie. Poza tym, może marketingowo byłoby to mniej wpływowe (3 ZP Ronaldo vs 4 Messiego), lecz bramkarz, który od parudziesięciu lat nie otrzymał ZP to byłoby też coś:)
0
mógłby mi ktoś powiedzieć co takiego powiedział Platini, że taki skandal wyszedł?:) Z góry dziękuję (dosłownie, bo jestem w górach).
0
nie musisz mieć nadziei. Messi wygra na 100%.
0
dokładnie... Tylko Nike.
0
nawet jeśli jesteś, to nic złego
1
Wenger za 10 lat: "Mogłem pobić ten rekord"
1
Wenger za 120 lat: "Mogliśmy mieć Kurtułe za 2,5 mln ojro"
0
kapitanie, mój kapitanie
0
Może nasz zarząd woli koszykówkę od piłki nożnej?
6
żyjesz przeszłością.
2
jeszcze Jurgen Klopp
2
zmień to "podjoł", bo to w oczy cule
0
jeśli Huesca się utrzyma, to za rok da radę zagrać.
4
Gdy czytam komentarze widzę, że rośnie ilość zwolenników Mourinho w Barcelonie. Cóż... To byłby dopiero powrót! Jestem zdania, że taka osoba jest potrzebna w Barcelonie, żeby z niektórych panienek (chyba nie muszę mówić?) zrobić mężczyzn. Szkoda tylko, że to praktycznie niemożliwe... Dlatego czekam na Kloppa!
0
Normalnie jak Harry Potter i Voldemort, wiadomo, którym jest Messi!
0
Klub musi zwyciężać trofea i być wzorem dla młodzieży, jak i innych klubów.
0
Szkoda, że wszystko wskazuje na zwycięstwo Ronaldo, dobrze, że chociaż kibice będą mieli świadomość, iż wygrał po niezłych szwindlach. Tak czy siak będę kibicować Neuerowi, żeby zgarnął tę nagrodę, moim zdaniem zasłużył jak najbardziej, fantastyczny bramkarz, moim zdaniem zrewolucjonizował pozycję, na której gra (odważne wyjścia z bramki) i co jak co, ale potężnie przyczynił się do zdobycia mistrzostwa świata przez Niemców. Ale co ja tam wiem? (g. wiem)
0
To co, czekamy na Kloppa?
2
O ile pamiętam CR7 gra dla Realu? Neymar jeszcze nie, ale może w przyszłym roku? A co z Messim, zapytasz - no on jest z innej planety ;)
1
Pedro 6? Serio?