Siema Ola, nie uważasz, że mówienie o tym, iż Pedro jutro zagra to jest swego typu "gra za nazwisko" czy Enrique przypadkiem nie mówił, że ustala skład na pare godzin przed meczem? Może to też być zasłona dymna i jutro zagra ktoś inny;>
Z jednej strony dobrze jest, że każdy ma szanse na tryumf. Jednakże myślę, że lepiej by było pierwsze 4ery miejsca z tabeli z poprzedniego sezony rozstawić w każdej innej ćwiartce, tak, żeby potencjalny finał miał na prawdę smaczek;) nie mówię od razu Barca - Real w finale, ale np Sevilla - Valencia? Atletico - Sevilla? Czy Barca - Atletico nawet.
Tam El Clasico... To dopiero za tydzień, jeszcze są dwa mecze do wygrania (nie mniej ważne - po pierwsze, TRZEBA wygrywać z takimi drużynami jak Eibar, po drugie, żeby być spokojnym o LM, należy zwyciężyć z Ajaxem). Mecz z Realem to przystawka;)
a ja właśnie darzę Bravo właśnie wielkim szacunkiem panie Reina. Gra stabilnie i podoba mi się jego zadziorność, to oznacza, że ma jaja. Propsy dla Bravo, bardzo dobry bramkarz. Barcelona zrobiła świetny interes sprowadzając jego i ter Stegena. Bravo teraz się nagra, a młody Niemiec będzie się przy nim ogrywać. Jak dla mnie Barca ma dobrze i perspektywicznie obsadzoną bramkę na wiele, wiele lat.
0
mi się wydaje, czy Herb na koszulce jest odblaskowy? :D
2
bo widocznie Rakitić maskuje swój minus poprzez inne plusy;)
0
spokojnie, nie od razu Rzym zbudowano!:D
0
to Vermaelen istnieje?!
0
Neymar co ma beke z Suarezem
0
z tym najlepszym obrońcą się zgodzę, bo obrońca, o którym mało się mówi, to dobry obrońca, a o Albie mało jest w mediach.
0
"Dobrze, że mamy tego ćwoka, lubię kiedy pada na murawę, morale wzrasta:D"
0
Barcelona gra w ogóle bez pomysłu, jestem zawiedziony. Lucho, kiedy będzie widać jakies owoce Twojej pracy?
0
chyba los chce, żeby Messi strzelił te gole na Bernabeu
0
co Ty, Pedro zagra na jego pozycji
0
hahaha padłem, props dożywotni
2
Dawać Sapera do składu, niech ich rozbroi
0
Siema Ola, nie uważasz, że mówienie o tym, iż Pedro jutro zagra to jest swego typu "gra za nazwisko" czy Enrique przypadkiem nie mówił, że ustala skład na pare godzin przed meczem? Może to też być zasłona dymna i jutro zagra ktoś inny;>
1
Więc dlatego przeszedł do Bayernu (wtedy zwycięzca LM), żeby go "osłabić". Dzięki Pep.
0
nie podoba mi się ten wywiad; Enrique jakiś rozdrażniony się wydaje, a pytania wcale nie były jakieś poronione.
0
Z jednej strony dobrze jest, że każdy ma szanse na tryumf. Jednakże myślę, że lepiej by było pierwsze 4ery miejsca z tabeli z poprzedniego sezony rozstawić w każdej innej ćwiartce, tak, żeby potencjalny finał miał na prawdę smaczek;) nie mówię od razu Barca - Real w finale, ale np Sevilla - Valencia? Atletico - Sevilla? Czy Barca - Atletico nawet.
0
Tam El Clasico... To dopiero za tydzień, jeszcze są dwa mecze do wygrania (nie mniej ważne - po pierwsze, TRZEBA wygrywać z takimi drużynami jak Eibar, po drugie, żeby być spokojnym o LM, należy zwyciężyć z Ajaxem). Mecz z Realem to przystawka;)
0
teraz będzie 35 asyst
0
nie wiedziałem, że Barcelona jest jego aż tak wielką miłością!:D
1
słaby ten tatuaż.
4
o Suarezie: "Jest w świetnej formie"
Jaram się w opór!:D
3
jakby nie patrzeć, taka jego praca w końcu, żeby na te treningi chodzić.
0
a ja właśnie darzę Bravo właśnie wielkim szacunkiem panie Reina. Gra stabilnie i podoba mi się jego zadziorność, to oznacza, że ma jaja. Propsy dla Bravo, bardzo dobry bramkarz. Barcelona zrobiła świetny interes sprowadzając jego i ter Stegena. Bravo teraz się nagra, a młody Niemiec będzie się przy nim ogrywać. Jak dla mnie Barca ma dobrze i perspektywicznie obsadzoną bramkę na wiele, wiele lat.
0
Wiem co można zrobić, zamiast Zarry, będzie Trofeum Messiego ;) Ronaldo approved
0
Mathieu dno?
1
no i posiada pobity rekord! ;)
0
no i pobił:D hehe 15 znaków
0
Messi dzisiaj mógł już pobić rekord, a szkoda:( Chociaż znając teraźniejszą obronę Realu... Kto wie?
1
"do katakumb" XD
0
W tym momencie Rayo zostało skazane na egzekucje