0

mi się wydaje, czy Herb na koszulce jest odblaskowy? :D

2

bo widocznie Rakitić maskuje swój minus poprzez inne plusy;)

0

spokojnie, nie od razu Rzym zbudowano!:D

0

to Vermaelen istnieje?!

0

Neymar co ma beke z Suarezem

0

z tym najlepszym obrońcą się zgodzę, bo obrońca, o którym mało się mówi, to dobry obrońca, a o Albie mało jest w mediach.

0

"Dobrze, że mamy tego ćwoka, lubię kiedy pada na murawę, morale wzrasta:D"

0

Barcelona gra w ogóle bez pomysłu, jestem zawiedziony. Lucho, kiedy będzie widać jakies owoce Twojej pracy?

0

chyba los chce, żeby Messi strzelił te gole na Bernabeu

0

co Ty, Pedro zagra na jego pozycji

0

hahaha padłem, props dożywotni

2

Dawać Sapera do składu, niech ich rozbroi

0

Siema Ola, nie uważasz, że mówienie o tym, iż Pedro jutro zagra to jest swego typu "gra za nazwisko" czy Enrique przypadkiem nie mówił, że ustala skład na pare godzin przed meczem? Może to też być zasłona dymna i jutro zagra ktoś inny;>

1

Więc dlatego przeszedł do Bayernu (wtedy zwycięzca LM), żeby go "osłabić". Dzięki Pep.

0

nie podoba mi się ten wywiad; Enrique jakiś rozdrażniony się wydaje, a pytania wcale nie były jakieś poronione.

0

Z jednej strony dobrze jest, że każdy ma szanse na tryumf. Jednakże myślę, że lepiej by było pierwsze 4ery miejsca z tabeli z poprzedniego sezony rozstawić w każdej innej ćwiartce, tak, żeby potencjalny finał miał na prawdę smaczek;) nie mówię od razu Barca - Real w finale, ale np Sevilla - Valencia? Atletico - Sevilla? Czy Barca - Atletico nawet.

0

Tam El Clasico... To dopiero za tydzień, jeszcze są dwa mecze do wygrania (nie mniej ważne - po pierwsze, TRZEBA wygrywać z takimi drużynami jak Eibar, po drugie, żeby być spokojnym o LM, należy zwyciężyć z Ajaxem). Mecz z Realem to przystawka;)

0

teraz będzie 35 asyst

0

nie wiedziałem, że Barcelona jest jego aż tak wielką miłością!:D

1

słaby ten tatuaż.

4

o Suarezie: "Jest w świetnej formie"
Jaram się w opór!:D

3

jakby nie patrzeć, taka jego praca w końcu, żeby na te treningi chodzić.

0

a ja właśnie darzę Bravo właśnie wielkim szacunkiem panie Reina. Gra stabilnie i podoba mi się jego zadziorność, to oznacza, że ma jaja. Propsy dla Bravo, bardzo dobry bramkarz. Barcelona zrobiła świetny interes sprowadzając jego i ter Stegena. Bravo teraz się nagra, a młody Niemiec będzie się przy nim ogrywać. Jak dla mnie Barca ma dobrze i perspektywicznie obsadzoną bramkę na wiele, wiele lat.

0

Wiem co można zrobić, zamiast Zarry, będzie Trofeum Messiego ;) Ronaldo approved

0

Mathieu dno?

1

no i posiada pobity rekord! ;)

0

no i pobił:D hehe 15 znaków

0

Messi dzisiaj mógł już pobić rekord, a szkoda:( Chociaż znając teraźniejszą obronę Realu... Kto wie?

1

"do katakumb" XD

0

W tym momencie Rayo zostało skazane na egzekucje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?