1

ja pdl, Neymar ciągle się pieknie pokazuje a oni mu nie podają! no do cholery!

2

Mathieu lepszy od Alvesa...

0

Pedro i mina: muszę swój taniec z Malagą zaserwować chłopakom jako doping z ławki

2

super pomysły, popieram

1

i Busquets ;)))

0

dwa ostatnie "pytania" to odgrzewany kotlet -.- szacunek, że Ci piłkarze nie wymiotują podczas wywiadów... chyba?

0

dlaczego, jeśli nie grał w tym meczu?

0

mam już dosyć Busquetsa, nie ma dla niego alibi. Kolejny słaby mecz! Ale oczywiście pewnie ławka na niego nie czeka, bo w końcu ma nr 5 na plecach...........

0

boję się meczu z Realem

0

to napiszesz to za 20-30 lat! nie mów hop!!:D

0

pamiętasz mecz Barcelona Sampdoria z 1992? nie oceniaj książki po okładce... Zapytasz jaki był cel mojego komentarza - to co napisałem (jak również Ty) TO JUŻ HISTORIA!

0

może wielki zespół, ale nie klub!

0

ogólnie to jordan jest przez większość wymieniany jako najlepszy w historii, bezwględnie. Chamberlain nie jest wymieniany nawet w pierwszej piątce. Pele to taki Bill Russel, a Chamberlainem mógłby być taki Cruyff

1

Pele istniał tylko na 3 turniejach (MŚ), czyli około 20 meczów w rep. - zdobył 3 MŚ - ok super, ale grał w ogórkowej lidze jak na tamte czasy, bo dzisiaj liga brazylijska jest na lepszym poziomie;) Messi udowadnia swoją wielkość co 3 dni, a nie co cztery lata. Dlatego uważam, że legenda pele jest zbyt wielka. Messi jest najlepszy w historii, a do leszego smaku dodam, że gra w czasach C. Ronaldo.

0

była spektakularna w drugiej połowie, o ile dobrze pamiętam, po pierwszej połowie padały komentarze typu: padaka, co my gramy itp.

0

napiszę to samo!

1

właśnie o prezenty jak najwięcej prosimy!

0

a Messi to typowy środkowy napastnik, to z głowki strzeli, to się przeciśnie siłowo, wiecie, taki sęp pola karnego xDDDD

0

kurde, facet po paru meczach jest ulubieńcem kibiców, dowód? owacja na stojąco na Camp Nou.

0

Totalnie nie trafione porównanie.

16

Gdy do gry wejdzie Suarez - zobaczycie, Messi będzie mieć 3 asysty na mecz (dla nie kumatych - specjalnie wyolbrzymiam, żeby ukazać jak fantastycznym rozgrywającym jest Messi, a jak dobrym napastnikiem, wykańczającym akcje, jest Suarez) i Messi sam również coś ustrzeli pewnie - TO JEST NIESAMOWITE!!! Uważam, że ta wersja Messiego jest o wiele lepsza niż ta gdzie strzelał milion bramek. Uważam, że Messi ewoluował i stał się już, nie napastnikiem, a zawodnikiem w pełni kompletnym! Vamos Messi!!! (PS Pele to knur - Messi najlepszy w historii).

0

zasłużył na to

1

co ten Messi wyprawia... Powinien mieć już KILKA asyst...

0

jeszcze raz to napiszę - Mathieu jest po prostu zajebisty

0

ogórek, dlatego Neymar ma dwie bramki już

0

wiesz, niektórzy chcieli go sprzedać, lub mówili, że się skończył;) a koleś ewoluował

4

Messi pokazuje tym ćwokom po bokach jak grać

0

Messi jest genialny

3

mówcie co chcecie, Mathieu jest zajebisty

0

będzie 2:0 dla Realu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?