mam już dosyć Busquetsa, nie ma dla niego alibi. Kolejny słaby mecz! Ale oczywiście pewnie ławka na niego nie czeka, bo w końcu ma nr 5 na plecach...........
pamiętasz mecz Barcelona Sampdoria z 1992? nie oceniaj książki po okładce... Zapytasz jaki był cel mojego komentarza - to co napisałem (jak również Ty) TO JUŻ HISTORIA!
ogólnie to jordan jest przez większość wymieniany jako najlepszy w historii, bezwględnie. Chamberlain nie jest wymieniany nawet w pierwszej piątce. Pele to taki Bill Russel, a Chamberlainem mógłby być taki Cruyff
Pele istniał tylko na 3 turniejach (MŚ), czyli około 20 meczów w rep. - zdobył 3 MŚ - ok super, ale grał w ogórkowej lidze jak na tamte czasy, bo dzisiaj liga brazylijska jest na lepszym poziomie;) Messi udowadnia swoją wielkość co 3 dni, a nie co cztery lata. Dlatego uważam, że legenda pele jest zbyt wielka. Messi jest najlepszy w historii, a do leszego smaku dodam, że gra w czasach C. Ronaldo.
Gdy do gry wejdzie Suarez - zobaczycie, Messi będzie mieć 3 asysty na mecz (dla nie kumatych - specjalnie wyolbrzymiam, żeby ukazać jak fantastycznym rozgrywającym jest Messi, a jak dobrym napastnikiem, wykańczającym akcje, jest Suarez) i Messi sam również coś ustrzeli pewnie - TO JEST NIESAMOWITE!!! Uważam, że ta wersja Messiego jest o wiele lepsza niż ta gdzie strzelał milion bramek. Uważam, że Messi ewoluował i stał się już, nie napastnikiem, a zawodnikiem w pełni kompletnym! Vamos Messi!!! (PS Pele to knur - Messi najlepszy w historii).
1
ja pdl, Neymar ciągle się pieknie pokazuje a oni mu nie podają! no do cholery!
2
Mathieu lepszy od Alvesa...
0
Pedro i mina: muszę swój taniec z Malagą zaserwować chłopakom jako doping z ławki
2
super pomysły, popieram
1
i Busquets ;)))
0
dwa ostatnie "pytania" to odgrzewany kotlet -.- szacunek, że Ci piłkarze nie wymiotują podczas wywiadów... chyba?
0
dlaczego, jeśli nie grał w tym meczu?
0
mam już dosyć Busquetsa, nie ma dla niego alibi. Kolejny słaby mecz! Ale oczywiście pewnie ławka na niego nie czeka, bo w końcu ma nr 5 na plecach...........
0
boję się meczu z Realem
0
to napiszesz to za 20-30 lat! nie mów hop!!:D
0
pamiętasz mecz Barcelona Sampdoria z 1992? nie oceniaj książki po okładce... Zapytasz jaki był cel mojego komentarza - to co napisałem (jak również Ty) TO JUŻ HISTORIA!
0
może wielki zespół, ale nie klub!
0
ogólnie to jordan jest przez większość wymieniany jako najlepszy w historii, bezwględnie. Chamberlain nie jest wymieniany nawet w pierwszej piątce. Pele to taki Bill Russel, a Chamberlainem mógłby być taki Cruyff
1
Pele istniał tylko na 3 turniejach (MŚ), czyli około 20 meczów w rep. - zdobył 3 MŚ - ok super, ale grał w ogórkowej lidze jak na tamte czasy, bo dzisiaj liga brazylijska jest na lepszym poziomie;) Messi udowadnia swoją wielkość co 3 dni, a nie co cztery lata. Dlatego uważam, że legenda pele jest zbyt wielka. Messi jest najlepszy w historii, a do leszego smaku dodam, że gra w czasach C. Ronaldo.
0
była spektakularna w drugiej połowie, o ile dobrze pamiętam, po pierwszej połowie padały komentarze typu: padaka, co my gramy itp.
0
napiszę to samo!
1
właśnie o prezenty jak najwięcej prosimy!
0
a Messi to typowy środkowy napastnik, to z głowki strzeli, to się przeciśnie siłowo, wiecie, taki sęp pola karnego xDDDD
0
kurde, facet po paru meczach jest ulubieńcem kibiców, dowód? owacja na stojąco na Camp Nou.
0
Totalnie nie trafione porównanie.
16
Gdy do gry wejdzie Suarez - zobaczycie, Messi będzie mieć 3 asysty na mecz (dla nie kumatych - specjalnie wyolbrzymiam, żeby ukazać jak fantastycznym rozgrywającym jest Messi, a jak dobrym napastnikiem, wykańczającym akcje, jest Suarez) i Messi sam również coś ustrzeli pewnie - TO JEST NIESAMOWITE!!! Uważam, że ta wersja Messiego jest o wiele lepsza niż ta gdzie strzelał milion bramek. Uważam, że Messi ewoluował i stał się już, nie napastnikiem, a zawodnikiem w pełni kompletnym! Vamos Messi!!! (PS Pele to knur - Messi najlepszy w historii).
0
zasłużył na to
1
co ten Messi wyprawia... Powinien mieć już KILKA asyst...
0
jeszcze raz to napiszę - Mathieu jest po prostu zajebisty
0
ogórek, dlatego Neymar ma dwie bramki już
0
wiesz, niektórzy chcieli go sprzedać, lub mówili, że się skończył;) a koleś ewoluował
4
Messi pokazuje tym ćwokom po bokach jak grać
0
Messi jest genialny
3
mówcie co chcecie, Mathieu jest zajebisty
0
będzie 2:0 dla Realu