2

Ok, teraz już wiem, że jesteś trollem, bo po prostu nie mogę uwierzyć, że ktoś może być tak ślepy, życzę Ci miłego dnia, co jest dziwne, bo nie lubię takich hipokrytów.

1

Gdzieś na tej stronie czytałem o rewolucji... Także tego... Myślałem, że Barca potrzebuje właśnie gościa na ŚPD, żeby w obronie się już tak nie srać, a tu zostaje taki Busquets, który tak jak mówisz, lepiej rozgrywa niż ma grać jak na jego pozycję przystało!

1

https://vine.co/v/MLTiFadZBVj podaj adres, wyślę Ci okulary czy coś, jaką masz wadę? Wolę się nie pomylić ze szkłami... PS: przecież to nawet wygląda już masakrycznie.

3

Poza tym to co zrobił Godin to jedna z wielu sytuacji w meczach na całym świecie, tak jest wszędzie, jakoś nigdzie nie widziałem, żeby ktoś od razu walił po mordzie w taich sytuacjach. Dla mnie sytuacja jest żenująca. Ten mecz też oglądały miliony ludzi, i co, żadnej kary nic? I to Barca jest uefaloną...

2

Wiem co chcesz przez to powiedzieć - sugerujesz, że jeśli ktoś cię przytrzymuje to od razu masz mu sprzedawać dwie luty w twarz? To nie były klepnięcia, tylko dosłownie walenie po ryju. Jesteś dla mnie żałosnym człowiekiem.

18

Simeone zachował się skandalicznie? To jak zachował się w takim razie Ronaldo?

1

A czy przypadkiem nie powinno się liczyć tu i teraz?

0

od kiwania to Barcelona ma Inieste, Messiego, Neymara i Suareza. ŚPD jest od odbierania piłki, a nie od kiwania...

0

Może i tak, ale dam sobie rękę uciąć, że jeśli chodzi o Mascherano i Busquetsa, to tak to będzie wyglądało...

1

Masche jest gorszy od Busquetsa bo nie jest wychowankiem, to Ty tego nie wiesz?!?!?!?! :(

0

spoko, przyjdzie Douglas...

0

Simeone to świetny trener; przyszły trener rep. Argentyny, na sto pro! No to zaczynamy PD;)

0

Optymizm, chęć do pracy i radość aż się z niego wylewają!!! Uwielbiam tego gościa.

0

serio to napisałeś? Nie doceniasz CR7...

0

i Modrića dodadzą, bo Rakitić nie ma z kim gadać jak Halilovic w Barcy B :D

0

no tak, bo CR7 jest mniej groźny... bro... plz...

0

niemożliwym?! #FIGO

0

dać im Songa, a my Di Marie bieremy

0

Czy to jest przypadek, że Di Maria odchodzi z Realu po mistrzostwach świata spędzonych u boku Messiego, świetnym sezonie zarówno indywidualnym jak i klubowym? Nie sugeruję, że of razu ma przejść do Barcy, ale może fakt, iż spędził z Messim tak dużo czasu na MŚ itd. sprawił, że postrzega go jako najlepszego piłkarza na świecie? czyżby CR7 tego lubił?

0

postaram się parę rzeczy wyjaśnić/dopowiedzieć do Twojego pytania. CR7 dołącza do LL w wieku 24 lat w 2009 roku. Zagrał 5 sezonów, zaczyna szósty. Messi zaczyna grać (sporadycznie) w LL od 2004 roku w wieku 17(!!!) lat. Do 2009 roku Messi zagrał w 109 meczach i strzelił 54 bramki, to wszystko w wieku 22 lat, jako skrzydłowy, tuż przed totalną zmianą jego pozycji na środek ataku. Zatem:

CR7 - 165 meczów \ 177 bramek \ średnia: 1,07272727272727272... w wieku 29 lat
M10 - 168 meczów \ 189 bramek \ średnia: SOCZYSTE, PEŁNE 1,125 w wieku 27 lat

Niektórzy mogą powiedzieć, że w 1szym sezonie CR7 musiał się zaadoptować, nowa drużyna itd. Zgoda, nie będę tego negować w końcu facet w pierwszym sezonie w 29 meczach strzelił 26 goli - to nie jest zły wynik. Tylko ja chciałbym powiedzieć, że ten sezon Messi został krytykowany za swoją grę, że gra słabo. Ten "słabiak" strzelił 28 bramek w 31 meczach po kontuzji(!!!), gdzie 97% profesjonalnych piłkarzy nigdy w życiu by tyle nie strzeliła. Mam nadzieję, że na coś się przydałem, pozdrawiam!

PS: Myślę, że Messi ewoluował w swojej grze, i najważniejsze, w głowie, i pokaże Messiego 2.0

1

za takimi artykułami tęskniłem.

6

może trochę nie na temat, ale zauważyliście, że nasze największe gwiazdy nie mają żadnych napompowanych lal tylko normalne żony i wspaniałe rodziny? Taki choćby bandyta, gryzak i zły człowiek Luis Suarez (dla niekumatych - to byl sarkazm z mojej strony) ma piękną, niesztuczną żonę i dwójkę wspaniałych dzieci. Przypadek? nie sądzę #mesqueunclub

0

albo nawet o 360 XD

0

"Argentyńczyk oraz Brazylijczyk są skazani na wspólne rozumienie się i stworzenie, razem z Luisem Suárezem, najlepszego ofensywnego tercetu na świecie." Chyba chciał napisać w historii.

0

Gość jest po prostu wspaniały, mam nadzieję, że rozwinie się jeszcze bardziej i zostanie tu na lata. Ludzie mogą mówić, że gryzie bla bla bla - ale kto w życiu nie popełnia błędów? To tylko człowiek. Dla mnie to jest niesamowita osoba; jego wypowiedzi sprawiają, że aż chce się go poznać. Luis, życzę Ci jak najlepiej, i jak najwięcej trofeów z Barceloną.

0

bo mu Shakira każe

0

Może ciut odbiegnę od tematu, ale gdy się mówi najlepsi piłkarze w historii, to padają dwa nazwiska: pele i Maradona - obaj zdobyli MŚ, pokazując, że potrafią sami pociągnąć drużynę do zwycięstwa mimo wszystko (chyba nikt nie ma wątpliwości, że Puchar MŚ to najcenniejsze trofeum w piłce nożnej?). Myślę, że Dunga mógł to mieć na myśli, że Neymar taki młodziak, a okrzykują go już drugim pele, że będzie najlepszy na świecie itd. Może facet po prostu chce mu trochę ostudzić głowę, żeby m.in. Neymar robił z siebie mniejszą gwiazdę, a faktycznie pokazał i wykorzystał w 100% swój potencjał? Bo potencjał chłopak ma niewątpliwy, już jest najlepszym zawodnikiem w reprezentacji, a w moim mniemaniu jeśli będzie się dalej rozwijał stanie się unowocześnioną wersją Ronaldinho, co mnie bardzo zresztą cieszy i nastraja do pozytywnego myślenia, pozdrawiam.

0

chyba za dużo grał ten pan w billarda...

0

a ja uważam, że pasowały do Ramosa, bo był wyje%any w kosmos

0

uwaga czas na trochę hipokryzji: TO JEST STRONA BARCELONY! :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?