Ok, teraz już wiem, że jesteś trollem, bo po prostu nie mogę uwierzyć, że ktoś może być tak ślepy, życzę Ci miłego dnia, co jest dziwne, bo nie lubię takich hipokrytów.
Gdzieś na tej stronie czytałem o rewolucji... Także tego... Myślałem, że Barca potrzebuje właśnie gościa na ŚPD, żeby w obronie się już tak nie srać, a tu zostaje taki Busquets, który tak jak mówisz, lepiej rozgrywa niż ma grać jak na jego pozycję przystało!
https://vine.co/v/MLTiFadZBVj podaj adres, wyślę Ci okulary czy coś, jaką masz wadę? Wolę się nie pomylić ze szkłami... PS: przecież to nawet wygląda już masakrycznie.
Poza tym to co zrobił Godin to jedna z wielu sytuacji w meczach na całym świecie, tak jest wszędzie, jakoś nigdzie nie widziałem, żeby ktoś od razu walił po mordzie w taich sytuacjach. Dla mnie sytuacja jest żenująca. Ten mecz też oglądały miliony ludzi, i co, żadnej kary nic? I to Barca jest uefaloną...
Wiem co chcesz przez to powiedzieć - sugerujesz, że jeśli ktoś cię przytrzymuje to od razu masz mu sprzedawać dwie luty w twarz? To nie były klepnięcia, tylko dosłownie walenie po ryju. Jesteś dla mnie żałosnym człowiekiem.
Czy to jest przypadek, że Di Maria odchodzi z Realu po mistrzostwach świata spędzonych u boku Messiego, świetnym sezonie zarówno indywidualnym jak i klubowym? Nie sugeruję, że of razu ma przejść do Barcy, ale może fakt, iż spędził z Messim tak dużo czasu na MŚ itd. sprawił, że postrzega go jako najlepszego piłkarza na świecie? czyżby CR7 tego lubił?
postaram się parę rzeczy wyjaśnić/dopowiedzieć do Twojego pytania. CR7 dołącza do LL w wieku 24 lat w 2009 roku. Zagrał 5 sezonów, zaczyna szósty. Messi zaczyna grać (sporadycznie) w LL od 2004 roku w wieku 17(!!!) lat. Do 2009 roku Messi zagrał w 109 meczach i strzelił 54 bramki, to wszystko w wieku 22 lat, jako skrzydłowy, tuż przed totalną zmianą jego pozycji na środek ataku. Zatem:
CR7 - 165 meczów \ 177 bramek \ średnia: 1,07272727272727272... w wieku 29 lat
M10 - 168 meczów \ 189 bramek \ średnia: SOCZYSTE, PEŁNE 1,125 w wieku 27 lat
Niektórzy mogą powiedzieć, że w 1szym sezonie CR7 musiał się zaadoptować, nowa drużyna itd. Zgoda, nie będę tego negować w końcu facet w pierwszym sezonie w 29 meczach strzelił 26 goli - to nie jest zły wynik. Tylko ja chciałbym powiedzieć, że ten sezon Messi został krytykowany za swoją grę, że gra słabo. Ten "słabiak" strzelił 28 bramek w 31 meczach po kontuzji(!!!), gdzie 97% profesjonalnych piłkarzy nigdy w życiu by tyle nie strzeliła. Mam nadzieję, że na coś się przydałem, pozdrawiam!
PS: Myślę, że Messi ewoluował w swojej grze, i najważniejsze, w głowie, i pokaże Messiego 2.0
może trochę nie na temat, ale zauważyliście, że nasze największe gwiazdy nie mają żadnych napompowanych lal tylko normalne żony i wspaniałe rodziny? Taki choćby bandyta, gryzak i zły człowiek Luis Suarez (dla niekumatych - to byl sarkazm z mojej strony) ma piękną, niesztuczną żonę i dwójkę wspaniałych dzieci. Przypadek? nie sądzę #mesqueunclub
"Argentyńczyk oraz Brazylijczyk są skazani na wspólne rozumienie się i stworzenie, razem z Luisem Suárezem, najlepszego ofensywnego tercetu na świecie." Chyba chciał napisać w historii.
Gość jest po prostu wspaniały, mam nadzieję, że rozwinie się jeszcze bardziej i zostanie tu na lata. Ludzie mogą mówić, że gryzie bla bla bla - ale kto w życiu nie popełnia błędów? To tylko człowiek. Dla mnie to jest niesamowita osoba; jego wypowiedzi sprawiają, że aż chce się go poznać. Luis, życzę Ci jak najlepiej, i jak najwięcej trofeów z Barceloną.
Może ciut odbiegnę od tematu, ale gdy się mówi najlepsi piłkarze w historii, to padają dwa nazwiska: pele i Maradona - obaj zdobyli MŚ, pokazując, że potrafią sami pociągnąć drużynę do zwycięstwa mimo wszystko (chyba nikt nie ma wątpliwości, że Puchar MŚ to najcenniejsze trofeum w piłce nożnej?). Myślę, że Dunga mógł to mieć na myśli, że Neymar taki młodziak, a okrzykują go już drugim pele, że będzie najlepszy na świecie itd. Może facet po prostu chce mu trochę ostudzić głowę, żeby m.in. Neymar robił z siebie mniejszą gwiazdę, a faktycznie pokazał i wykorzystał w 100% swój potencjał? Bo potencjał chłopak ma niewątpliwy, już jest najlepszym zawodnikiem w reprezentacji, a w moim mniemaniu jeśli będzie się dalej rozwijał stanie się unowocześnioną wersją Ronaldinho, co mnie bardzo zresztą cieszy i nastraja do pozytywnego myślenia, pozdrawiam.
2
Ok, teraz już wiem, że jesteś trollem, bo po prostu nie mogę uwierzyć, że ktoś może być tak ślepy, życzę Ci miłego dnia, co jest dziwne, bo nie lubię takich hipokrytów.
1
Gdzieś na tej stronie czytałem o rewolucji... Także tego... Myślałem, że Barca potrzebuje właśnie gościa na ŚPD, żeby w obronie się już tak nie srać, a tu zostaje taki Busquets, który tak jak mówisz, lepiej rozgrywa niż ma grać jak na jego pozycję przystało!
1
https://vine.co/v/MLTiFadZBVj podaj adres, wyślę Ci okulary czy coś, jaką masz wadę? Wolę się nie pomylić ze szkłami... PS: przecież to nawet wygląda już masakrycznie.
3
Poza tym to co zrobił Godin to jedna z wielu sytuacji w meczach na całym świecie, tak jest wszędzie, jakoś nigdzie nie widziałem, żeby ktoś od razu walił po mordzie w taich sytuacjach. Dla mnie sytuacja jest żenująca. Ten mecz też oglądały miliony ludzi, i co, żadnej kary nic? I to Barca jest uefaloną...
2
Wiem co chcesz przez to powiedzieć - sugerujesz, że jeśli ktoś cię przytrzymuje to od razu masz mu sprzedawać dwie luty w twarz? To nie były klepnięcia, tylko dosłownie walenie po ryju. Jesteś dla mnie żałosnym człowiekiem.
18
Simeone zachował się skandalicznie? To jak zachował się w takim razie Ronaldo?
1
A czy przypadkiem nie powinno się liczyć tu i teraz?
0
od kiwania to Barcelona ma Inieste, Messiego, Neymara i Suareza. ŚPD jest od odbierania piłki, a nie od kiwania...
0
Może i tak, ale dam sobie rękę uciąć, że jeśli chodzi o Mascherano i Busquetsa, to tak to będzie wyglądało...
1
Masche jest gorszy od Busquetsa bo nie jest wychowankiem, to Ty tego nie wiesz?!?!?!?! :(
0
spoko, przyjdzie Douglas...
0
Simeone to świetny trener; przyszły trener rep. Argentyny, na sto pro! No to zaczynamy PD;)
0
Optymizm, chęć do pracy i radość aż się z niego wylewają!!! Uwielbiam tego gościa.
0
serio to napisałeś? Nie doceniasz CR7...
0
i Modrića dodadzą, bo Rakitić nie ma z kim gadać jak Halilovic w Barcy B :D
0
no tak, bo CR7 jest mniej groźny... bro... plz...
0
niemożliwym?! #FIGO
0
dać im Songa, a my Di Marie bieremy
0
Czy to jest przypadek, że Di Maria odchodzi z Realu po mistrzostwach świata spędzonych u boku Messiego, świetnym sezonie zarówno indywidualnym jak i klubowym? Nie sugeruję, że of razu ma przejść do Barcy, ale może fakt, iż spędził z Messim tak dużo czasu na MŚ itd. sprawił, że postrzega go jako najlepszego piłkarza na świecie? czyżby CR7 tego lubił?
0
postaram się parę rzeczy wyjaśnić/dopowiedzieć do Twojego pytania. CR7 dołącza do LL w wieku 24 lat w 2009 roku. Zagrał 5 sezonów, zaczyna szósty. Messi zaczyna grać (sporadycznie) w LL od 2004 roku w wieku 17(!!!) lat. Do 2009 roku Messi zagrał w 109 meczach i strzelił 54 bramki, to wszystko w wieku 22 lat, jako skrzydłowy, tuż przed totalną zmianą jego pozycji na środek ataku. Zatem:
CR7 - 165 meczów \ 177 bramek \ średnia: 1,07272727272727272... w wieku 29 lat
M10 - 168 meczów \ 189 bramek \ średnia: SOCZYSTE, PEŁNE 1,125 w wieku 27 lat
Niektórzy mogą powiedzieć, że w 1szym sezonie CR7 musiał się zaadoptować, nowa drużyna itd. Zgoda, nie będę tego negować w końcu facet w pierwszym sezonie w 29 meczach strzelił 26 goli - to nie jest zły wynik. Tylko ja chciałbym powiedzieć, że ten sezon Messi został krytykowany za swoją grę, że gra słabo. Ten "słabiak" strzelił 28 bramek w 31 meczach po kontuzji(!!!), gdzie 97% profesjonalnych piłkarzy nigdy w życiu by tyle nie strzeliła. Mam nadzieję, że na coś się przydałem, pozdrawiam!
PS: Myślę, że Messi ewoluował w swojej grze, i najważniejsze, w głowie, i pokaże Messiego 2.0
1
za takimi artykułami tęskniłem.
6
może trochę nie na temat, ale zauważyliście, że nasze największe gwiazdy nie mają żadnych napompowanych lal tylko normalne żony i wspaniałe rodziny? Taki choćby bandyta, gryzak i zły człowiek Luis Suarez (dla niekumatych - to byl sarkazm z mojej strony) ma piękną, niesztuczną żonę i dwójkę wspaniałych dzieci. Przypadek? nie sądzę #mesqueunclub
0
albo nawet o 360 XD
0
"Argentyńczyk oraz Brazylijczyk są skazani na wspólne rozumienie się i stworzenie, razem z Luisem Suárezem, najlepszego ofensywnego tercetu na świecie." Chyba chciał napisać w historii.
0
Gość jest po prostu wspaniały, mam nadzieję, że rozwinie się jeszcze bardziej i zostanie tu na lata. Ludzie mogą mówić, że gryzie bla bla bla - ale kto w życiu nie popełnia błędów? To tylko człowiek. Dla mnie to jest niesamowita osoba; jego wypowiedzi sprawiają, że aż chce się go poznać. Luis, życzę Ci jak najlepiej, i jak najwięcej trofeów z Barceloną.
0
bo mu Shakira każe
0
Może ciut odbiegnę od tematu, ale gdy się mówi najlepsi piłkarze w historii, to padają dwa nazwiska: pele i Maradona - obaj zdobyli MŚ, pokazując, że potrafią sami pociągnąć drużynę do zwycięstwa mimo wszystko (chyba nikt nie ma wątpliwości, że Puchar MŚ to najcenniejsze trofeum w piłce nożnej?). Myślę, że Dunga mógł to mieć na myśli, że Neymar taki młodziak, a okrzykują go już drugim pele, że będzie najlepszy na świecie itd. Może facet po prostu chce mu trochę ostudzić głowę, żeby m.in. Neymar robił z siebie mniejszą gwiazdę, a faktycznie pokazał i wykorzystał w 100% swój potencjał? Bo potencjał chłopak ma niewątpliwy, już jest najlepszym zawodnikiem w reprezentacji, a w moim mniemaniu jeśli będzie się dalej rozwijał stanie się unowocześnioną wersją Ronaldinho, co mnie bardzo zresztą cieszy i nastraja do pozytywnego myślenia, pozdrawiam.
0
chyba za dużo grał ten pan w billarda...
0
a ja uważam, że pasowały do Ramosa, bo był wyje%any w kosmos
0
uwaga czas na trochę hipokryzji: TO JEST STRONA BARCELONY! :D