0

na wikipedii też Suarez już jest w Barcie https://en.wikipedia.org/wiki/2014–15_FC_Barcelona_season

0

po wczorajszej akcji z Neymarem chyba definitywnie powinien być skończony temat "Alexis odchodzi"?

1

tak, tak... i Jeszcze Neuer na bramce, środek obrony Ramos i Kompany, na bokach Lahm i Marcelo, Yaya Toure na DMie... Mają pakę ten Real.

1

przeczytałem o tym na wp... gdy zobaczyłem komentarze ludzi, aż mi się zrobiło niedobrze poprzez tamtejszych debili i ich komentarze. Współczuję Neymarowi, teraz Brazylii daję minimalne szansę na finał...

1

masz rację, a do tego najlepszy kapitan - zachowuje się jak buc i otrzymuje żółtą kartkę, dzięki czemu nie zagra w półfinale z Niemcami. Tak, ironizowałem.

0

Z tym facetem siła rażenia Barcelony przy dobrym umotywowaniu i oddaniu pełnej swobody trzem crackom (Neymar-Messi-Suarez [gdzie sam nawet widzę motyw N-S-A, i Messi z tyłu za S]) jest tak potężna, że aż współczuję tym wszystkim obrońcom, którzy będą mieli z nimi do czynienia - a że zazwyczaj stawiają autobus - to współczuję wszystkim, którzy będą po przeciwnej stronie boiska.

3

chyba bym zszedł z tego świata gdyby nagle Suari zdementował wszystko... Jeszcze półtora miesiąca temu marzyłem o Reusie w Barcelonie, ale Suarez przechodzi moje najśmielsze oczekiwania - a myślałem, że gwiazdka jest w grudniu.

3

a Suarez kiedy?:D

11

Jego bramka z Chelsea i bomba z Milanem nie do zapomnienia.

2

widzę oczami wyobraźni pojedynek Pedro CR7... Zwrotność i zwinność, ale także szybkość Pedro na boku obrony może być dobrym pomysłem - prawda jest taka, że pomimo iż typkowi nie szło, to to nie oznacza, że nie gryzie trawy - bo gryzie niczym Suarez ludzi.

0

na tyle, że w końcu przybył.

0

powiem wam, że szata graficzna Marca'i bardzo mi się podoba!

0

w sumie dobry pomysł, może wtedy podniosą za niego cene:D

1

Piszczek też kiedyś był napastnikiem. A dzisiaj kim jest? Top, 5, może 3 prawych obrońców na świecie.

0

Messi ma dopiero 27 lat... A jest JUŻ legendą od jakiegoś czasu.

1

zgadza się, tak powiedział.

0

trollujesz? jeśli tak - robisz to źle. Komentarz niżej napisałeś, że Pedro gra tylko na jednym skrzydle: "@michal1899: A powiedz mi jakim cudem Zubi ma niby ustalać skład skoro od tego jest Enrique? A poza tym pamiętaj że Deulofeu to pozycja Alexisa a nie Pedro ;)"

1

"Boskiej pomocy" - tu chodziło o Messiego.

0

przez tych upośledzonych ludzi z zarządu PR Barcelony z roku na rok jest coraz gorszy... To jest strasznie smutne. Ludzie dzisiaj śmieją się z Barcelony.

0

Ja tam nie widziałem u Niemiaszków lekceważenia, tylko strach.

7

po tych paru latach dalej wierzysz w to co napisałeś?

1

mam pytanie do Redakcji, co jako zwykły człowiek jestem w stanie zrobić, by wspomóc dymisję idioty zwanego niekiedy Zubim? Petycja? Listy do zarządu?

0

ale robią sporo by wrócić do domu.

0

faktycznie, moje niedopatrzenie! No i w tym momencie Leo odpadł z wyścigu o dosłownie bramkę na mecz:D

0

Czyli Niemcy to piz$dy, bo wygrali tylko 2:1 po dogrywce z dużo gorszą na papierze Algierią? Facet, to nie fifa 14, to mistrzostwa świata, wychodzą z grupy najlepsze drużyny. Dzisiejszy futbol, co pokazują te mistrzostwa, się wyrównuje. Szczerze? Dla mnie np. to Kostaryka jest faworytem w spotkaniu z Holandią bazującej na grze z kontry. Gdzie tu z kontrą do stawiających autobus z odrzutowcem w tyłku Kostaryce?

0

a ja w pionie, pozdro!

0

też macie wrażenie, że Argentyna wzoruje się na grze rep. Polski?

0

to to i tak bez sensu, nieujawniona kwota = dużo

1

diss na Ciebie trollu!

0

dokładnie, Iran zamurował się bardziej niż Chelsea (da się?) a Nigeria grając w Francją wcale jakaś o niebo gorsza nie była! No i pechowa Bośnia, więc "mr. perfect" - what u say?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?