przepraszam, że nie na temat, ale włączyłem SUPERMECZ dopiero w drugiej połowie, czy James Rodriguez grał w 1szej połowie chociaż? Jestem ciekawy jak się komponuje w Realu? Dziękuję za odpowiedź z góry.
Dokąd? Siedzę sobie spokojnie, na luzie przy kawie. Jeśli Luis Suarez jest dla ciebie zwykłym zawodnikiem... Powiedzmy, że uszanuję twoje zdanie. Ale wymień mi chociaż 5-ciu lepszych napastników od Suareza, ba ja nawet nie znajdę 5-ciu ZAWODNIKÓW, którzy byliby lepsi od niego. Kiedyś marzyłem o Reusie, bo podoba mi się gra tego chłopaka, o Suarezie nawet nie myślałem, ponieważ wydawało się to niemożliwe, żeby był w Barcelonie. A jest inaczej, jak gwiazdka w sierpniu. Jeżeli L. Enrique dobrze chłopaków ustawi (Neymar, Suarez, Messi) możemy się spodziewać najlepszego ataku w dziejach futbolu. Takie jest MOJE zdanie. Miłego dnia.
"Trzeba myśleć o przyszłości, którą jest bycie w FC Barcelonie, klubie, w którym gra zawsze była moim marzeniem”. Ja nawet w marzeniach bym nie pomyślał, że tak wspaniały zawodnik będzie grać w Barcelonie. Dalej w to nie mogę uwierzyć, że jesteś tutaj Luis. Mam dreszcze.
Mam dreszcze, dalej nie mogę w to uwierzyć, że Luis jest w Barcelonie. Mówię wam ludzie, to będzie mocarne trio, Messi, Neymar i Suarez stworzą coś niesamowitego.
eee tam, póki nie zobaczę jakiegoś meczu, to nic nie powiem. Wczoraj polski "ekspert", rzekomy Legionista, jakby nie patrzeć niegdyś dobry grajek - Kowalczyk powiedział, że Celtic zgwałci Legię (moim zdaniem miał powody...) a było na odwrót. Dopóki piłka nie bd w grze, moim zdaniem nic nie można powiedzieć, jedynie pozytywnie gdybać i mieć nadzieję, że zacznie grać drużyna, a nie nazwiska.
Dla mnie Guardiola to znakomity trener, jego podopieczni (w większej części rep Niemiec) właśnie zdobyli mistrzostwo świata... 4 lata temu wygrała Hiszpania... Przypadek?
0
Di Maria syndrom finału MŚ xD
1
Szansa na zwycięstwo 7 trofeów, a Real nie walczy i nie gryzie trawy?!
0
no takim zagraniem jak przed chwila zadaje sobie teraz pytanie, co by było gdyby Di Maria grał w finale mistrzostw świata w pełni formy
0
przepraszam, że nie na temat, ale włączyłem SUPERMECZ dopiero w drugiej połowie, czy James Rodriguez grał w 1szej połowie chociaż? Jestem ciekawy jak się komponuje w Realu? Dziękuję za odpowiedź z góry.
3
Di Maria jest świetny
0
Dokąd? Siedzę sobie spokojnie, na luzie przy kawie. Jeśli Luis Suarez jest dla ciebie zwykłym zawodnikiem... Powiedzmy, że uszanuję twoje zdanie. Ale wymień mi chociaż 5-ciu lepszych napastników od Suareza, ba ja nawet nie znajdę 5-ciu ZAWODNIKÓW, którzy byliby lepsi od niego. Kiedyś marzyłem o Reusie, bo podoba mi się gra tego chłopaka, o Suarezie nawet nie myślałem, ponieważ wydawało się to niemożliwe, żeby był w Barcelonie. A jest inaczej, jak gwiazdka w sierpniu. Jeżeli L. Enrique dobrze chłopaków ustawi (Neymar, Suarez, Messi) możemy się spodziewać najlepszego ataku w dziejach futbolu. Takie jest MOJE zdanie. Miłego dnia.
1
"Trzeba myśleć o przyszłości, którą jest bycie w FC Barcelonie, klubie, w którym gra zawsze była moim marzeniem”. Ja nawet w marzeniach bym nie pomyślał, że tak wspaniały zawodnik będzie grać w Barcelonie. Dalej w to nie mogę uwierzyć, że jesteś tutaj Luis. Mam dreszcze.
3
Mam dreszcze, dalej nie mogę w to uwierzyć, że Luis jest w Barcelonie. Mówię wam ludzie, to będzie mocarne trio, Messi, Neymar i Suarez stworzą coś niesamowitego.
0
jestem zażenowany.
5
Neymar, Messi, Suarez - mam dreszcze.
1
ja w nim widzę Messiego za młodu.
0
celowniki im się popsuły
0
8
Halilovic jest świetny
0
składają się jak scyzoryk :D
0
gest Mathieu wymowny.
0
CO INIESTA XD
0
Póki co pozytywnie zaskakują mnie Mathieu i Rafinha.
2
Wstyd. Nurek i leń otrzymuje taki numer. Kapitan zaskoczył mnie.
12
Ostatni punkt... Aż chce się powiedzieć mes que un club.
0
Pozbywają się D. Lopeza? Hmmmm, ok...
1
eee tam, póki nie zobaczę jakiegoś meczu, to nic nie powiem. Wczoraj polski "ekspert", rzekomy Legionista, jakby nie patrzeć niegdyś dobry grajek - Kowalczyk powiedział, że Celtic zgwałci Legię (moim zdaniem miał powody...) a było na odwrót. Dopóki piłka nie bd w grze, moim zdaniem nic nie można powiedzieć, jedynie pozytywnie gdybać i mieć nadzieję, że zacznie grać drużyna, a nie nazwiska.
0
Morda mafioza.
6
widocznie chłopak to nie to.
1
Di Maria dawaj do Barcy.
0
Dla mnie Guardiola to znakomity trener, jego podopieczni (w większej części rep Niemiec) właśnie zdobyli mistrzostwo świata... 4 lata temu wygrała Hiszpania... Przypadek?
0
nie będzie Ronaldinho?
1
dziękuję za linki.
0
Pewnie wygra drużyna, w której Deco zakończy mecz:D czyli pewnie Porto, co myślicie? Swoją drogą, mam nadzieję, że będą koszulki z tamtych lat.
0
haha świetny komentarz, pozdrawiam!:D PS: Masz rację ;)