0

Di Maria syndrom finału MŚ xD

1

Szansa na zwycięstwo 7 trofeów, a Real nie walczy i nie gryzie trawy?!

0

no takim zagraniem jak przed chwila zadaje sobie teraz pytanie, co by było gdyby Di Maria grał w finale mistrzostw świata w pełni formy

0

przepraszam, że nie na temat, ale włączyłem SUPERMECZ dopiero w drugiej połowie, czy James Rodriguez grał w 1szej połowie chociaż? Jestem ciekawy jak się komponuje w Realu? Dziękuję za odpowiedź z góry.

3

Di Maria jest świetny

0

Dokąd? Siedzę sobie spokojnie, na luzie przy kawie. Jeśli Luis Suarez jest dla ciebie zwykłym zawodnikiem... Powiedzmy, że uszanuję twoje zdanie. Ale wymień mi chociaż 5-ciu lepszych napastników od Suareza, ba ja nawet nie znajdę 5-ciu ZAWODNIKÓW, którzy byliby lepsi od niego. Kiedyś marzyłem o Reusie, bo podoba mi się gra tego chłopaka, o Suarezie nawet nie myślałem, ponieważ wydawało się to niemożliwe, żeby był w Barcelonie. A jest inaczej, jak gwiazdka w sierpniu. Jeżeli L. Enrique dobrze chłopaków ustawi (Neymar, Suarez, Messi) możemy się spodziewać najlepszego ataku w dziejach futbolu. Takie jest MOJE zdanie. Miłego dnia.

1

"Trzeba myśleć o przyszłości, którą jest bycie w FC Barcelonie, klubie, w którym gra zawsze była moim marzeniem”. Ja nawet w marzeniach bym nie pomyślał, że tak wspaniały zawodnik będzie grać w Barcelonie. Dalej w to nie mogę uwierzyć, że jesteś tutaj Luis. Mam dreszcze.

3

Mam dreszcze, dalej nie mogę w to uwierzyć, że Luis jest w Barcelonie. Mówię wam ludzie, to będzie mocarne trio, Messi, Neymar i Suarez stworzą coś niesamowitego.

0

jestem zażenowany.

5

Neymar, Messi, Suarez - mam dreszcze.

1

ja w nim widzę Messiego za młodu.

0

celowniki im się popsuły

0

8

Halilovic jest świetny

0

składają się jak scyzoryk :D

0

gest Mathieu wymowny.

0

CO INIESTA XD

0

Póki co pozytywnie zaskakują mnie Mathieu i Rafinha.

2

Wstyd. Nurek i leń otrzymuje taki numer. Kapitan zaskoczył mnie.

12

Ostatni punkt... Aż chce się powiedzieć mes que un club.

0

Pozbywają się D. Lopeza? Hmmmm, ok...

1

eee tam, póki nie zobaczę jakiegoś meczu, to nic nie powiem. Wczoraj polski "ekspert", rzekomy Legionista, jakby nie patrzeć niegdyś dobry grajek - Kowalczyk powiedział, że Celtic zgwałci Legię (moim zdaniem miał powody...) a było na odwrót. Dopóki piłka nie bd w grze, moim zdaniem nic nie można powiedzieć, jedynie pozytywnie gdybać i mieć nadzieję, że zacznie grać drużyna, a nie nazwiska.

0

Morda mafioza.

6

widocznie chłopak to nie to.

1

Di Maria dawaj do Barcy.

0

Dla mnie Guardiola to znakomity trener, jego podopieczni (w większej części rep Niemiec) właśnie zdobyli mistrzostwo świata... 4 lata temu wygrała Hiszpania... Przypadek?

0

nie będzie Ronaldinho?

1

dziękuję za linki.

0

Pewnie wygra drużyna, w której Deco zakończy mecz:D czyli pewnie Porto, co myślicie? Swoją drogą, mam nadzieję, że będą koszulki z tamtych lat.

0

haha świetny komentarz, pozdrawiam!:D PS: Masz rację ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?