Jak mi przykro; mówiąc szczerze trochę nie rozumiem kibiców Realu, którzy zakładają tu konta, to dla mnie trochę tak jakby Murzyn dołączył do KKK (chodzi mi tylko o analogie, nie porównanie).
klasę zawodnika, ile wnosi do drużyny weryfikuje to co zrobi dla reprezentacji, dlatego Mistrzostwa Świata to największa sportowa i najbardziej renomowana impreza piłkarska na świecie. Między innymi dlatego pan Lewandowski w Polsce ma więcej hejterów niż zwolenników. Bez dobrych piłkarzy jest zerem. W Borussi się nad nim spuszczają, że klasowy napastnik itd. No to proszę, ma szansę udowodnić to w reprezentacji, i co? KASZANA. Dla przeciwników mojej teorii... C. RONALDO, IBRAHIMOVIC, o ile nie uważam Portugalii jako słabej reprezentacji, ale Szwecja? Więcej polskich zawodników gra w lepszych klubach niż szwedzkich (to rzekomo też odzwierciedla ich klasę). Proszę nie interpretować tego jakoby Messi miał być zerem ;).
Kostaryka też grała defensywnie jak Argentyna, nawet bardziej, i nie przegrali ANI JEDNEGO MECZU, a co by było jakby mieli pretendenta do miana najlepszego w historii? Zwyciężyliby, bo widzisz, dla mnie jak i wielu ludzi, aby zostać najlepszym w historii TRZEBA zdobyć mistrzostwo świata. Póki co Messi to jest legenda; mając takie predyspozycje, jestem rozczarowany nim.
Jak głupi powtarzałem sobie: Messi oszczędza się na MŚ, Messi oszczędza się na fazę pucharową... Messi oszczędza się na finał. Ta sytuacja z około 47 minuty, kiedy był sam na sam, dawny Messi by strzelił bramkę, Maradona by strzelił bramkę, Pele by strzelił bramkę - najwięksi by strzelili bramkę. Jest mi bardzo przykro, i jestem zawiedziony. Argentyna przegrała na własne życzenie. Cóż, Maradona też raz przegrał w finale, ale jako zwycięzca wcześniejszych finałów. Mój ojciec powiedział (w 86' nie było mnie na świecie), że gdy było źle, to Maradona wyczyniał cuda (tak, nawet ręka Boga się do tego zalicza) byleby wygrać. I właśnie tu myślę, że pies jest pogrzebany, Messi za szybko osiągnął tak wiele! - uważam, że myślał, że mu się ten Puchar należał. Mimo, że uważam, że ten zawodnik jako napastnik się skończył, nie uważam, że stał się przeciętny. Mogę się założyć, ze gdyby Messi stał się bardziej rozgrywającym niż napadziorem (czyt: Messi za Suarezem) byłby jeszcze lepszy. No nic, liczę dalej, że Messi stanie się najlepszym w historii (przestańcie się oszukiwać, najwięksi zdobywali mistrzostwo świata [tak tak Cruyff - zawsze tylko w pierwszej trójce/czwórce za Pele, Maradoną, Beckenbauerem, a ja chcę Messiego jako nr 1]) i że Leo wzniesie ten Puchar Świata (będzie mieć 31 lat... ;/) Pozdrawiam.
Patrzymy, a tu Messi nagle sobie mówi: "No dobra, to już jest finał, dzisiaj zniszcze Niemców!!!" - i jak mówi tak robi, to byłoby coś pięknego i praktycznie Złota Piłka (obie) w jego rękach #SWEETDREAMS
ten ból dupy mnie denerwuje. Czyli, że jak, Barca ma grać tylko piłkarzami ze szkółki, żeby ból dupy przestał istnieć? Villa kosztował okolo 50 mln euro, Suarez w tamtych czasach pewnie za tyle samo by poszedl, ale że pewien prezes pewnego klubu zapłacił za kogoś 90 pare milionów w 2009 zapoczątkował modę na płacenie za zwyczajnych zawodników kroci (patrz dziś: David Luis 50 mln).
mam nadzieję, że to nie sen; dziękuję za transfer tego faceta... Współczuję każdej obronie przeciwnika, każdej - dlaczego? Bo w tym momencie Barcelona ma najgroźniejszy atak na świecie!
szkoda! ale rewolucja rewolucją! Jeśli nagrodą ma być Suarez - niech w końcu wbije do Barcy, nie mogę się doczekać!!! PS: wodzenia Alexis - zasługujesz na uznanie, bramka z Realem na 2:0 (2:1) - coś pięknego
Życzę mu jak najlepiej - bo na to zasługuje! Jako fan Barcelony powiem, że jest to smutny transfer, facetowi się chciało grać, będę śledzić mimo wszystko karierę i będę mu zawsze kibicować, dziękuję Alexis, trzymam kciuki za Ciebie i trofea, które na pewno będziesz zdobywać! PS: Suarez wbija do Barcelony - BÓJCIE SIĘ WSZYSCY. WSZYSCY BEZ WYJĄTKU!!! PS2: Luis Enrique jednak ma jaja - zajebi%cie!!!!!
Najlepszy Kapitan w historii, ten człowiek to wzór do naśladowania oraz niekwestionowana legenda, uwielbiam tego Pana. Wielki szacunek dla niego ode mnie i widzę, że od FIFY również. Będę tęsknić Kapitanie.
0
Nawet zabawny jesteś, dzięki, że nie przyczepiłeś się do tego, że napisałem CZYM odp, a nie CO odp ;) ach ci biali...
0
moim zdaniem fantastyczna odpowiedź na transfer Realu (James). Panie Perez, twój ruch.
3
20 mln... klauzula 50... Niech mnie ktoś uszczypnie.
0
Widzę, że nie miałeś czym odpowiedzieć, więc czepiasz się dupereli - typowe.
1
Wie ktoś może, gdzie będzie można obejrzeć piątkowy mecz Porto - Barcelona?
0
Jak mi przykro; mówiąc szczerze trochę nie rozumiem kibiców Realu, którzy zakładają tu konta, to dla mnie trochę tak jakby Murzyn dołączył do KKK (chodzi mi tylko o analogie, nie porównanie).
1
Oby Kroos dalej podawał przeciwnikowi sam na sam
0
Chciałbym, żeby Kroos wylądował w Realu, będzie podawać piłki naszym zawodnikom gdy będą za linią spalonego, żeby mogli być sam na sam z bramkarzem.
0
Pele 3 MŚ, Maradona 1 MŚ - to tak jakby patrzeć na klasyfikację medalów na olimpiadzie, liczy się złoto (MŚ liczę jako złoto) Messi? = 0
0
klasę zawodnika, ile wnosi do drużyny weryfikuje to co zrobi dla reprezentacji, dlatego Mistrzostwa Świata to największa sportowa i najbardziej renomowana impreza piłkarska na świecie. Między innymi dlatego pan Lewandowski w Polsce ma więcej hejterów niż zwolenników. Bez dobrych piłkarzy jest zerem. W Borussi się nad nim spuszczają, że klasowy napastnik itd. No to proszę, ma szansę udowodnić to w reprezentacji, i co? KASZANA. Dla przeciwników mojej teorii... C. RONALDO, IBRAHIMOVIC, o ile nie uważam Portugalii jako słabej reprezentacji, ale Szwecja? Więcej polskich zawodników gra w lepszych klubach niż szwedzkich (to rzekomo też odzwierciedla ich klasę). Proszę nie interpretować tego jakoby Messi miał być zerem ;).
0
Kostaryka też grała defensywnie jak Argentyna, nawet bardziej, i nie przegrali ANI JEDNEGO MECZU, a co by było jakby mieli pretendenta do miana najlepszego w historii? Zwyciężyliby, bo widzisz, dla mnie jak i wielu ludzi, aby zostać najlepszym w historii TRZEBA zdobyć mistrzostwo świata. Póki co Messi to jest legenda; mając takie predyspozycje, jestem rozczarowany nim.
1
Jak głupi powtarzałem sobie: Messi oszczędza się na MŚ, Messi oszczędza się na fazę pucharową... Messi oszczędza się na finał. Ta sytuacja z około 47 minuty, kiedy był sam na sam, dawny Messi by strzelił bramkę, Maradona by strzelił bramkę, Pele by strzelił bramkę - najwięksi by strzelili bramkę. Jest mi bardzo przykro, i jestem zawiedziony. Argentyna przegrała na własne życzenie. Cóż, Maradona też raz przegrał w finale, ale jako zwycięzca wcześniejszych finałów. Mój ojciec powiedział (w 86' nie było mnie na świecie), że gdy było źle, to Maradona wyczyniał cuda (tak, nawet ręka Boga się do tego zalicza) byleby wygrać. I właśnie tu myślę, że pies jest pogrzebany, Messi za szybko osiągnął tak wiele! - uważam, że myślał, że mu się ten Puchar należał. Mimo, że uważam, że ten zawodnik jako napastnik się skończył, nie uważam, że stał się przeciętny. Mogę się założyć, ze gdyby Messi stał się bardziej rozgrywającym niż napadziorem (czyt: Messi za Suarezem) byłby jeszcze lepszy. No nic, liczę dalej, że Messi stanie się najlepszym w historii (przestańcie się oszukiwać, najwięksi zdobywali mistrzostwo świata [tak tak Cruyff - zawsze tylko w pierwszej trójce/czwórce za Pele, Maradoną, Beckenbauerem, a ja chcę Messiego jako nr 1]) i że Leo wzniesie ten Puchar Świata (będzie mieć 31 lat... ;/) Pozdrawiam.
0
bo jest za dobry, Barca lubi namieszać.
0
"
0
Patrzymy, a tu Messi nagle sobie mówi: "No dobra, to już jest finał, dzisiaj zniszcze Niemców!!!" - i jak mówi tak robi, to byłoby coś pięknego i praktycznie Złota Piłka (obie) w jego rękach #SWEETDREAMS
0
za rok
0
Neymar tylko 22 lata ;o
2
najrówniej padający na murawę.
0
ten ból dupy mnie denerwuje. Czyli, że jak, Barca ma grać tylko piłkarzami ze szkółki, żeby ból dupy przestał istnieć? Villa kosztował okolo 50 mln euro, Suarez w tamtych czasach pewnie za tyle samo by poszedl, ale że pewien prezes pewnego klubu zapłacił za kogoś 90 pare milionów w 2009 zapoczątkował modę na płacenie za zwyczajnych zawodników kroci (patrz dziś: David Luis 50 mln).
0
Pół sezonu? Rozumiem, że Twój nick ma Ci o czymś przypominać?
0
czuję ból dupy
0
Naliczyłem się 3, może 4 bramek, które nie były spektakularne, a reszta? odpowiem tak - ten facet jest po prostu niesamowity.
0
nie prawdopodobnie - najlepszą!!!
0
Droga Redakcjo - to JEST najlepsza "9" na świecie.
0
mam nadzieję, że to nie sen; dziękuję za transfer tego faceta... Współczuję każdej obronie przeciwnika, każdej - dlaczego? Bo w tym momencie Barcelona ma najgroźniejszy atak na świecie!
0
Widzisz, Messi jest rozpatrywany w innych kategoriach, inne oczekiwania - a nie oszukujmy się, Messi zamiast grać chodził po boisku.
24
To co powiedział jest smutne i prawdziwe.
0
szkoda! ale rewolucja rewolucją! Jeśli nagrodą ma być Suarez - niech w końcu wbije do Barcy, nie mogę się doczekać!!! PS: wodzenia Alexis - zasługujesz na uznanie, bramka z Realem na 2:0 (2:1) - coś pięknego
2
Życzę mu jak najlepiej - bo na to zasługuje! Jako fan Barcelony powiem, że jest to smutny transfer, facetowi się chciało grać, będę śledzić mimo wszystko karierę i będę mu zawsze kibicować, dziękuję Alexis, trzymam kciuki za Ciebie i trofea, które na pewno będziesz zdobywać! PS: Suarez wbija do Barcelony - BÓJCIE SIĘ WSZYSCY. WSZYSCY BEZ WYJĄTKU!!! PS2: Luis Enrique jednak ma jaja - zajebi%cie!!!!!
22
Najlepszy Kapitan w historii, ten człowiek to wzór do naśladowania oraz niekwestionowana legenda, uwielbiam tego Pana. Wielki szacunek dla niego ode mnie i widzę, że od FIFY również. Będę tęsknić Kapitanie.