0

Gra na pozycji Iniesty? Od kiedy?

1

3 druzyny hiszpanskie w 1szym koszyku - JEST MOC

2

transfer roku normalnie...

0

DO JASNEJ CIASNEJ, CO Z OBROŃCĄ!!!!

0

Aguero to nie jest dobry pomysł na wzmocnienie. Sanchez fantastyczny sezon, Neymar się rozkręca, Messi coraz szybciej chodzi po boisku... Barcelonie potrzeba napadziora z prawdziwego zdarzenia. Człowieka pokroju Henrika Larssona. Eto'o jest za darmo, Drogba to moje takie marzenie na pełnej - ktoś kto wejdzie w końcówce spotkania i przestraszy ten autobus stojący w środku pola karnego.

1

A Rakitić dlaczego? Powiem szczerze, że nie oglądałem nigdy gościa w akcji i prawdę mówiąc mam wrażenie, że niektórzy tak bardzo za nim przepadają, ponieważ po prostu się o nim mówi... Jeśli się mylę, poproszę o jakieś dowody, że Rakitić to taki świetny piłkarz, że jest lepszy od Fabregasa, Iniesty, Alcantary czy nawet Xaviego

11

na czym polega fascynacja Koke? Nie zrozumcie mnie źle, ale w czym jest lepszy ten piłkarz od Fabregasa?

0

Messi nigdy nie powie, że jest najlepszy, wystarczy, że pokazuje to na boisku. Każdy ma gorszą chwilę, nawet jak teraz Messi. Ale wiem jedno - Messi wchodzi w swój Prime Time i zamknie usta krytykom, ba pozszywa im je do końca życia.

0

Wiele bym dał, żeby ktoś taki jak Drogba pojawił się w naszej drużynie, nie osoba do pierwszego składu, ale coś typu Henrik Larsson... Taki napadzior, szef pola karnego z prawdziwego zdarzenia - i do tego zaje%&$#e silny. Aguero na propsie - i ludzie, to dobrze, że zaczęli od tak niskiej kwoty jeśli chodzi o negocjacje, zawsze zaczyna się od niskiej kwoty, żeby dojść później do konsensusu. Jeśli Aguero będzie naciskał na Man City, to kto wie, może uda nam się mieć atak marzeń. Oprócz tego stoi jeszcze jedna przeszkoda. Nieudolność naszego zarządu. Jeśli to się nie uda, na miejscu Barcelony ogarnąłbym temat Reusa... ("tylko" 40 baniek). Pozdrawiam,.

5

No to za gracza z Reus niech przyjdzie osoba, która posiada nazwisko jak sama miejscowość.

0

Twoja odpowiedź się nawzajem wyklucza, pozdrawiam

0

masz rację;) jest taka zakładka;) myślałem, i już wiem jak Ci wyjaśnić jak wygląda mój punkt widzenia. Sądzę, że masz jakiś swój ulubiony portal informacyjny, wchodzisz na niego a tam codziennie informacje o Lewandowskim, średnio 2-3 artykuły, które są trawą, a że Lewandowski to a, że tamto; kiedyś już nawet go w Realu widzieli czy Chelsea, sprzedawali go wszędzie - ludzie po prostu tym rzygali. Pewnie powiesz: TO PO CO WCHODZĄ W TAKIE WPISY?!?!?!?!?!? Dobre pytanie, po tylu latach patrzenia jak media karmią nas za przeproszeniem gównem transferowym uodporniłem się - i zaufaj mi, nie wchodzę już w takie rzeczy. Kiedyś miałem nadzieję, że faktycznie będą konkrety. Nie sport donosi, nie "z bliskiego otoczenia" - tylko konkrety. I wiesz co? Też lubię czytać o transferach, tylko nie o takich, że Barcelona kupuje wszystkich - bo znowu to tak wygląda. A jak wychodzi? Myślę, że sam o tym wiesz.

0

To ja Ci odpowiem w taki sposób "Katalończyku": Jeśli lubisz czytać takie bzdety to ja zapraszam na strony onety wpeki itp. Wchodzę na stronę fcbarca.com ponieważ lubię czytać informację rzetelne na temat mojej ulubionej drużyny, a nie to co pismaki mi podadzą na talerz. A co do pierwszej części Twojej wypowiedzi, to już wiele razy - może nie takie apele jak mój - ale wiele razy widziałem komentarze nieprzychylne do plotek, pozdrawiam.

0

ktoś wie, czy chłopak w kontrakcie posiada tak zwaną klauzule odejścia, i - jeśli taka jest - ile ona wynosi?

1

Mam prośbę do Redakcji. Proszę... Nie piszcie już na temat żadnych transferów, dopóki to nie będą konkrety. Ja wiem, że piszę to pod przeglądem prasy, która to prasa nie jest do kontrolowania przez Was, ale od takich informacji krew mnie zalewa. Myślę, że wystarczy już tych plotek na takich stronach jak wp, onety i inne bzdety. Pozdrawiam.

1

oddać Pedro i dopłacić - brać nie zastanawiać się - ten koleś będzie (o ile już nie jest) supergwiazdą w znaczeniu czysto piłkarskim, a nie jako celebryta.

0

nr 1 rozumiem na plecach? ;)

0

do widzenia Pedro

0

ZAgrał, z Realem - jak się skończyło? Tak jak z Barca sprzed roku

10

ter Stegen pokaże hejterom, że zasługuje na Barce. Kurtuła not for us

1

przed meczem z Elche też słyszałem, że dacie z siebie wszystko

0

DAWAĆ GO! Neymar, Gotze, Pogba - to sa przyszle walczaki o zlota pilke! Brac i nie gadac! Pogba robi doslownie wszystko. 21 lat i byc czolowa postacia Juventusu? Masakra!

0

do cholery, po co nam kolejny skrzydłowy? Bo tak to trzeba nazwać po imieniu, facet jest skrzydłowym!!!!!! Chciałbym się podzielić tutaj pewną refleksją. Wg mnie Messi powinien wrócić na pozycję, na której rozpoczynał swoją dominację na świecie - prawe skrzydło. Spójrzcie jak wygląda dzisiaj nowoczesny futbol (tiki-taka to już przeszłość) - Real, Atletico czy Chelsea. Gra Realu jak i Atletico po prostu mrozi krew w żyłach. To nowy wymiar futbolu. Dlatego Neymar i Messi skrzydła - i właśnie tu bym sprowadził kogoś pokroju Drogby na środek. Może was zaskoczę, ale widziałbym też tu Lewandowskiego... - nie robiłby z siebie gwiazdy, po prostu robiłby to co do niego należy - tak jak w Dortmundzie. No ale niestety. Wybrał Bayern. Wszystko to co piszę wydaje mi się dosyć normalne i pewną rewolucją. Niestety wiem, że do tego nie dojdzie, ponieważ Barcelona będzie szukała trenera, który będzie pieskiem Messiego i spółki, a za kulisami dawał %@#& zarządowi. Takie jest moje zdanie pozdrawiam.

0

czasami mam wrażenie, że Ci ludzie nie wiedzą gdzie się znajdują. Jak to jest, że Zubizarreta dalej sprawuje swoje stanowisko? Kompletny nieudacznik jako dyrektor sportowy.

0

póki zarząd się nie zmieni, na Barcelonę czeka paroletnia posucha.

0

miło, że wciąż uważa Messiego jako lepszego od Ronaldo - nie oszukujmy się, Ronaldo gra piłkę życia, a Messi wręcz przeciwnie. Po cichu liczę na to, że Messi się oszczędza na MŚ... Czy się mylę? Zobaczymy.

0

okladka ASa... mistrzostwo swiata

0

jestem za, uwazam, ze bedzie wtedy po... Kloppocie.

0

Klopp z Barcelony zrobiłby drużyne absolutnie dominujaca, niepokonana, ba ZAWSZE ZWYCIĘZKĄ. Koleś ma charyzme, nie bawi się w rewie mody przy boisku tylko wygląda jak trener, mecz ligowy z bayernem a gosciu wychodzi w dresie

0

Neymara?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?