0

moim zdaniem zawodnikiem meczu byl Messi, do czasu kiedy go nie bylo na boisku Barcelona nie istniala, gdy wszedl, zrobil roznice. Geniusz.

0

ile bramek strzelil messi juz w roku 2013 w meczach oficjalnych? lub gdzie można to spwawdzic?:)

0

Tello?

0

Zbytnia pewnosc siebie rowniez gubi. Nie na darmo Messi to najlepszy zawodnik na swiecie, zobaczycie... Messi i Barca powroca jeszcze wieksi. Czasami trzeba spasc na samo dno. Ale tylko po to, aby sie odbic!

0

Panowie, nie piszcie mi tutaj, ze Barclona przegrala, bo zabraklo trenera ;/ to zalosne. Barca przegrala, bo zlekcewazyla rywala, na treningu przed rozprezenie, zadowoleni... Powinni byc skupieni, a tak dostali dzisiaj lekcje pokory, iz bramki nie nadejda ze wszystkimi przeciwnikami jak beda mieli >60% posiadania pilki w grze;) potrzeba iskry, zaangazowania! A tego wczoraj nie widzialem;) Barcelona przegrala sama ze soba!

0

przez nanosekunde myslalem, ze tytul to: to je Milan, tego nie ogarniesz, hahaha przepraszam za moje suche zarty...

0

"Ten kto przychodzi do Barcy nie jest przypadkiem"? Czyghrynsky(czy jakos tak), Ibrahimovic itd itd... Czym rozni sie Alexis od tych ludzi? Ja nie rozumiem tego fenomenu, jesli facet jest taki swietny, to kogo ogladamy na boisku? Barcelona to najlepszy klub swiata, w innych tez znakomitych klubach, jesli nie spelniasz MINIMALNYCH oczekiwan, to nie ma dla Ciebie miejsca! w czym jest lepszy Alexis od Villi? Hmmmm... chyba tylko "wiekiem", a widzimy, ze Villa jest odsuwany w cien. Jak dla mnie za bardzo sie skupiaja na Alexisie, moze i nie osiagnalem tego co on, ale kocham ten klub i chce dla niego jak najlepiej, dlatego wolalbym Tello/Ville za kazdym razem kiedy na boisku od 1 minuty wchodzi Sanchez! Facet nie spelnia oczekiwan, ile jeszcze trzeba czekac? 3 lata? bez przesady.

0

Villa out, a Sanchez zostaje? Co?

0

szczerze? a co mi tam, byloby w sumie ciekawiej, jakby ramos sie pojawil w Barcelonie:)))

0

w sumie ktos musi ławe grzac... ba co ja gadam, po co dolaczac ich do 1 zespolu, jak nawet nie beda w kadrze na mecz, i tylko trybuny beda ich domena?

0

chociaz jak teraz sobie pomysle, ze pode mna sa komentarze (w tym nawet moje), ze klocimy sie, czy zawodnik Barcelony jest najlepszy czy... inny zawodnik Barcelony(czy tam, ze zasluzyl na zlota pilke=najlepszy pilkarz swiata), to to jest powod do dumy;)

0

znajdz mi drugiego zawodnika jak MEssi, koniec sporu

0

Kocham Inieste itd... Ale mowienie, ze bardziej zasluzyl jest smieszne... Jezeli taki byl niesamowity, czemu nie pomogl Barcie w zdobyciu M. KRaju i zwycieztwa w Lidze Mistrzow? o MEssim to sie mowi, ze nie wygral, wiec moze nie zasluzyl, ale nie zapomnijmy, ze Iniesta gral tez w Barcelonie. Messi Robi roznice, jest najlepszy. W rep. Argentyny gra 2 zawodnikow Barcy, a w rep Hiszpanii? Messi je na dzisiaj kazdego.

0

kuźwa, badzmy szczerzy, wiem ze Barca to, Barca tamto, ale Hummels to najlepszy obronca na swiecie i pokazal to na mistrzostwach europy:) jego spokoj, orientacja " w terenie", wyprowadzanie pilki... on i Reus w Barcie, i Barca nie ma rownych. pozdr;)

0

i do tego Reus xd supergwiazda rep. Niemiec!!!!

0

za 2-3 lata to Messi bedzie osmieszac SWOJE dzisiejsze rekordy, Neymar bedzie w cieniu Messiego do jego 32-33... Dlatego tutaj nie zgodze sie z Ronaldinho jezeli chodzi o Neymara :) PS bramka z Milanem w Lidze mistrzow... miazga

0

a wiec zaczynamy opere mydlana

0

297 bramek w 362 meczach... bedzie lepszy niz legendy Realu cos czuje, i to juz bardzo niedlugo

0

czolem, nie potrafie hiszpanskiego, ale jesli ta kobiera mowi prawde, to Real jest w powaznym kryzysie, a i Iker ma beznadziejna wybranke, ktora papla sekrety szatni Realu. Jezeli ktos potrafi troche hipsznaskiego, bardzo prosze o pomoc w zrozumieniu:) pozdrawiam;)

0

Arsenal na 5?

0

Podanie Xaviego do Messiego przy 1 bramce? Geniusz, przyjecie tej pilki przez Messiego i ogranie bramkarza jak ciula? Niesamowite! Jesli pilkarze Barcy utrzymaja taka forme jak wczoraj w MAdrycie, szczerze mowiac bede spokojny o korzystny wynik. Stelios23, Villa tez zagral wczoraj fantastycznie!:))

0

3:1 bylo po pierwszej polowie! :) Fajny gest Pique :)

0

co jak co, ale powoli wracaja formy niektorym pilkarzom... Pedro, Villa, Dani Alves... Tylko sie cieszyc! A co do meczu, fenomenalny:) co bede wnukom o Messim opowiadal... nie uwierza w to

0

Fenomenalny, spektakularny, najlepszy... Za slabe przymiotniki. Messi.

0

Valdes odejdzie. I wlasciwie nie dziwie mu sie. Chce poznac inny kraj, inna lige, mozliwe, ze nauczyc sie jakiegos jezyka. W Barcelonie jest spelniony. Moze chce pokazac ludzim, ktorzy w niego watpia, bo nie oszukujmy sie, jest ich wielu, ze powaznie jest swietnym bramkarzem, ale w innej druzynie, jakby chcial cos udowodnic sobie, innym... Szykuja sie ciekawe czasy;)

0

Ronaldo bramek 3, to Messi musial 4. Messi jest najlepszy i tyle w temacie. To co dzisiaj pokazywal na boisku... lapalem sie za glowe czasami z wrazenia. Cala druzyna swietny mecz. Moje pytanie: Ile jeszcze razy panie Sanchez?

0

odbiegne od tematu w sumie, ale Ronaldo sie rozstrzelal... mam nadzieje, ze mu przejdzie

0

Prawde mowiac, nie rozumiem fenomenu Valdesa, co z tego, ze jest wychowankiem itd. Dal nam wiele radosci, spokoju, ale tez mial wpadki. A czy Barcelona to nie klub dla najlepszych? Tutaj powinien grac ktos, kto nie wie co to wpadka, a dac wlasnie to co najlepsze. Bronic wszystko. Mowi sie tutaj duzo o tym, zeby bramkarz gral dobrze nogami, przpraszm bardzo, ale czy bramkarz nie powinien bronic jak najlepiej? REKAMI. od gry nogami jest 10 ludzi na boisku. Bramkarz Barcy nie wykopuje daleko pilki, bo nie ma roslych zawodnikow, tylko dogrywa po ziemi do obroncow jak juz. Mysle, ze to nie jest trudne do nauki. Ludzie pisza, ze nalezy kupic mlodego zawodnika. Mlody zawodnik musi zdobywac doswiadczenie u boku kogos, kto jest doswiadczony. Moim zdaniem Barca powinna zakupic powaznie kogos w miare doswiadczonego + w miare mlodego, 25 lat okolo. Mowi sie tez, ze bramkarz powinien znac lige hiszpanska. Moje pytanie brzmi, czym rozni sie pilka lecaca w strone bramki w lidze hiszpanskiej od pilki lecacej w stone siatki w lidze np niemieckiej? Trzeba ja wybronic. po prostu. Mam nadzieje, ze Barca nie bedzie na sile chciala wychowanka itd. Pozdrawiam:)

0

Bede kibicowac Messiemu na mundialu w Brazylii, alez to bedzie zwycieztwo, owszem Argentyna bedzie swietowac mistrzostwo w kraju swojego hmmmm "wroga". Ale Messi? Na 100% to on bedzie w tej druzynie Bogiem, ba, juz nim jest. Jesli Messi za te poltora roku wzniesie puchar swiata, poplacze sie jak dziecko, zycze mu tego, zeby dziadek pele, ktory gral w czasach ogorkow, przereklamowany maradona, co zagral moze 3-4 dobre sezony, w koncu zamkneli jadaczki, i schowali swoje ego, i uznali, ze Leo Messi, to pilkarz legenda-najlepszy we wszechswiecie, najlepszy pilkarz jaki kiedykolwiek gral na boisku. Boje sie, ze takiego pilkarza nie spotkamy bardzo dlugo. Boje sie tez, ze z takim postepem techniki, trenowania itd. jak pojawi sie ktos, kto moze dorówna Messiemu, lub bedzie lepszy, ten czlowiek bedzie robil niewiarygodne rzeczy. Ale poki co, jestem dumny, ze swiadomie zyje w czasach Leo Messiego, i sledze jego czyny co 3-4 dni. Niesamowitym jest, zeby co te pare dni byc najwazniejsza czescia zespolu. Chcialbym byc Leo Messim. Nie chodzi mi o bycie pilkarzem, ale o samego czlowieka. Jestem dumny, ze kibicuje Barcelonie, jestem dumny, ze kibicuje Leo Messiemu. Ten czlowiek na zawsze bedzie w moim sercu. Tak jak ANdres Iniesta haha. Kuźwa jak ja sie ciesze, ze moge widziec tych pilkarzem razem w Barcelonie haha :)

PS. Mam nadzieje, ze w nastepnym sezonie koszulki beda wygladaly na Barcelone, nie na PSG:)))))) taki odbieg od tematu! Vamos Messi!!!!!!!

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?