przyznam się, że kiedyś nie przepadałem za tym gościem. Teraz wiem, jak bardzo się co do niego myliłem. Czy jest jakiś lepszy kapitan od Puyola w swiecie pilki noznej? Może Gerard jeszcze
Klopp i Reus w Barcelonie? Mam marzenia, ale to już wysoka półka. Poza tym, jak, Reus na prawej stronie? A w sumie co za różnica, środek, lewa strona, prawa strona, na szpicy. Reus jest niesamowity, uwielbiam tego gościa, jest uniwersalny, dlatego przyznam się, że podpatrywuję czasem BVB, nie ze względu na Polaków (chociaż utrzymywanie się przy piłce Lewandowskiego też na mnie robi potężne wrażenie), ale właśnie dla tego faceta. Nie to byłoby niemożliwe... Ale jak już można pomarzyć to ja dodam do tych dwóch panów Paula Pogbe - przyszła gwiazdę futbolu.
Jestem za Twoim pomysłem, dodałbym jeszcze Rafinhe:) Poza tym... Liberpool jest 1 w lidze, a w 1szym skladzie na Man City wychodzi 19letni Rasheem Sterling i jest najlepszy na boisku. Można? Można!
powiem tak: bardzo ciekawy rok, Liverpool, Atletico, nie lubie gdybac, ale GDYBY FALCAO GRAL TO MOZE I AS Monaco, As Roma ma dosc spore szanse matematyczne (-5 pkt do Juve gdzie reszta ligi juz dawno gra $#^&@. No i Zawisza Bydgoszcz w mistrzowskiej grupie. Tylko Bayern dal rade na lajcie ogarnac w mimo wszystko mocnej bundeslidze (mówcie co chcecie). Przypadek? Nie sądzę, uważam, że piłkarze największych (czyt: bardziej zasłużonych) druzyn po prostu czekają już na mundial. Ale co z tego, serio, kocham FCBarce, ale uwazam, ze ten sezon jest na otwarcie oczu i po prostu uwazam, ze ciekawiej bedzie jak w koncu ktos inny zgarnie mistrzostwo kraju. Futbol to nie tylko jeden sezon.
Na każdym kroku? Gdy brakowało MEssiego, kto był liderem? Neymar, w najwazniejszych meczach sezonu czyt: w meczu z realem i atletico, kto byl najlepszym zawodnikiem na boisku? (przypomne, ze messi tez bral udzial w tych meczach) - NEYMAR!!!! )Jesli sie ze mna nie zgadzasz spojrz nawet na te wszystkie sondy na tejze stronie. A czemu Bale musi byc gorszy albo lepszy od Neymara? Czemu obaj nie moga yc niesamowici? BO OBAJ SA SWEIETNI DLA SYSTEMU W KTORYM GRAJA. Jedna uwaga tylko Bale 24 lata, Neymar 22, z czego Nrymar nie jedzie na Mundial sobie popatrzec na swiat swojego kraju, tylko wygrac MISTRZOSTWO SWIATA. nie wiem jak Ty, ale widzialem caly puchar konfederacji. Nikt, POWTORZE, nikt nie byl w stanie zagrozic Brazylii na czele z Neymarem. Mylisz, ze pobyt w Barcelonie pogorszyl jego motoryke, rozumienie gry czy obizyl jego umiejetnosci? Wiesz. Do wczoraj kibicowalem messiemu, zeby zdobyl mistrzostwo swiata. Ale nie zasluguje, jak to mozliwe, ze dzieciak w moim wieku (22 lata - Neymar) ma chec na wygrana z kazdym meczu, mimo zlego sezonu jak na Barcelone, BO CHCE COS UDOWODNIC, i wiesz co chce udowdnic? ze nie jest po prostu kolejna mloda gwiazdka, za ktora sie przeplaca. I to mi sie w nim podoba. A to, ze sa karne na nim? I dobrze, zawsze szansa na gola, a czemu to mialobyc zle, ze stwarza karne, kiedy druzyny przeciwko barcelonie bronia sie w 300 to to jest zle, a jak Neymar ogarnie karnego przy beznadziejnej postawie druzyny to zle? Ostatni raz powtarzam. Neymar to nasza przyszlosc, powoli(POWOLI) trzeba zmienic hierarchie (messi < reszta swiata).
aktualnie Neymar to nasz najlepszy zawodnik... Pisałem już to kiedyś. Poczekajcie, Neymar bedzie Neymarem, cos w stylu Ronaldinho 2.0 - wiadomo, nowoczesniejsza wersja. Uwazam, ze wlasnie w tym momencie wychodzi z Neymara odpowiedz na to jak zareaguje na europejskie boiska. Co robi? Drużynie nie idzie, a ON IDZIE na trening, mimo wolnego dnia. Zobaczycie, bedziecie dziekować temu chlopakowi, ze jest Barcelonista. Neymar, jesli nie Messi, to Ty siegniesz po Mitrzostwo swiata, bo zaslugujesz. A Messi? Moze poki co zazdroscis Ci. Ronaldo, bo ma troche do nadrobienia. Jako kibic Iniesty, Barcelony, Neymara, C. Ronaldo jest lepszy od Messiego. Dlaczego? Wiem, ze glupie porownanie, ale spojrzmy na to: dzisiaj porownuje sie w nba jordana z jamesem. Nie wiadomo jak to porownanie sie zakonczy. Ale jedno jest wiadome. Roznica miedzy tymi panami to fakt, ze jeden z nich moglby zginac za wygrana kazdego meczu dla swojego klubu, przy okazji nie opuszczajac go mimo zlych dni. Mysle, ze wiadomo o kim mowie. Ronaldo? Zawsze marzyl o realu madryt, gra na smeirc i zycie. Wiecie co? Gdyby Messi mial taka sile woli jak Ronaldo, juz dawno umilkby Pele. Coz, Messi tego nie ma co Ronaldo, woli zwycieztwa, ale Neymar MA. Powtorze sie 10000 raz. Neymar to nasza przyszlosc. Uwazam, ze lepsza niz Messi. Zobaczycie. Bo nie same umiejenosci, ale WIARA W ZWYCIEZTWO sa najwazniejsze.
Nie zrozumiałeś przesłania. Bartomeu miał na myśli, że Messi będzie zarabiał boskie pieniądzę. Nie będzie musiał nigdzie dalej iść, bo po co. Do rzeczy.
30mln? 35mln? Za sezon. Tak myślę, i to nie jest tak, że Messi jest łasy na kasę. On jest bogiem futbolu; będę mu kibicować na Mistrzostwach Świata, jak mało kto. Gdyby wzniósł Puchar Świata, debaty i spory byłyby zakończone. Legenda wszechświata. Dlaczego nie nagrodzić jej, niniejszym pokazując ile dla Ciebie znaczy, ale też pokazanie wiary i zaufania. Moim zdaniem też sporej lojalności, nie oszukujmy się. Barcelona coraz lepiej sobie radzi z długami. Dajcie 2-3 lata i będą już na plusie. Wychodzimy z dołka. Co do trenera Martino, nie muszę mówić nic, może, że to wzór do naśladowania, złoty facet. No i ten Neymar. To będzie Nowocześniejsza Wersja Ronaldinho 2.0. Obiecuję to Wam. Zobaczycie. Tak to widzę.
Zlota Pilka... Jezeli wszyscy tak patrza (Ribery i Ronaldo, jak i ludzie ogolnie) na osiagniecia, to moim zdaniem, jesli Francja nie dostanie sie na mistrzostwa swiata, to bedzie siara, Ribery grajacy w reprezentacji, ktora ma swietnych zawodnikow nie kwalifikuje sie do MS? No to jesli zasluguje na Zlota Pilke niech pokaze swoj geniusz. Ribery ma teraz cos do udowodnienia. To samo sie tyczy Ronaldo. Wlasciwie to uwazam, ze Ronaldo zasluguje w tym roku na Zlota Pilke - najbabrdziej stabilny forma zawodnik - ale JAKA FORMA! Lecz jesli nie uda sie powyzszym zawodnikom zakwalifikowac sie do MS... TO: Messi strzelil 10 bramek w kwalifikacjach (owszem, w 16 meczow) - ale byl liderem. Argentyna 1 miejsce w tabeli. I kto tu jest teraz lepszym pilkarzem? Zakwalifikowanie sie do MS... Ciekawy czy tez sie liczy, czy nie. Moim zdaniem tak.
bo potrzebny nam jest napastnik, taran, sila, ktora wg mnie potrafi zastawiac pilke jak nikt inny - zabierz pilke lewemu - powodzenia... poza tym lepiej gra glowa, aguero? kolejny konus...
co Nolito nie powie... Martino przejal moim zdaniem przeciętną Barcę, a i tak mimo wszystko czołową drużynę Europy... Pracuje z nia ile, 3,4 miesiące? Dajcie mu czas, widać zmiany, ja tam czuję, że będzie jeszcze lepiej;)
1sza bramka Ronaldo z Juventusem to przepiękna bramka, widzieliście jak ją podciął? tuż przy słupeczku... "Strzał" nie do obrony, oj coś czuję, że w tym Ronaldo ma szansę na ZP...
jemu chodzi o to, ze koles zagral kilka meczow, gdzie jeszcze 3 miechy temu wszyscy krzyczeli: aa bartra slaby itd, - a ludzie sie juz podniecaja, niech pogra tak z miesiac jeszcze, dwa to zobaczymy, czy faktycznie jest niesamowity!:)
0
ajaja sorka, miałem otwarte dwie karty i napisałęm komentarz nie tam gdzie trzeba, przepraszam za swoj gapiostwo
0
przyznam się, że kiedyś nie przepadałem za tym gościem. Teraz wiem, jak bardzo się co do niego myliłem. Czy jest jakiś lepszy kapitan od Puyola w swiecie pilki noznej? Może Gerard jeszcze
0
Pana, Pana Puyi, weż pan nakrzycz na tych ćwoków bez szacunku do kibiców.
0
Klopp i Reus w Barcelonie? Mam marzenia, ale to już wysoka półka. Poza tym, jak, Reus na prawej stronie? A w sumie co za różnica, środek, lewa strona, prawa strona, na szpicy. Reus jest niesamowity, uwielbiam tego gościa, jest uniwersalny, dlatego przyznam się, że podpatrywuję czasem BVB, nie ze względu na Polaków (chociaż utrzymywanie się przy piłce Lewandowskiego też na mnie robi potężne wrażenie), ale właśnie dla tego faceta. Nie to byłoby niemożliwe... Ale jak już można pomarzyć to ja dodam do tych dwóch panów Paula Pogbe - przyszła gwiazdę futbolu.
0
Jestem za Twoim pomysłem, dodałbym jeszcze Rafinhe:) Poza tym... Liberpool jest 1 w lidze, a w 1szym skladzie na Man City wychodzi 19letni Rasheem Sterling i jest najlepszy na boisku. Można? Można!
0
powiem tak: bardzo ciekawy rok, Liverpool, Atletico, nie lubie gdybac, ale GDYBY FALCAO GRAL TO MOZE I AS Monaco, As Roma ma dosc spore szanse matematyczne (-5 pkt do Juve gdzie reszta ligi juz dawno gra $#^&@. No i Zawisza Bydgoszcz w mistrzowskiej grupie. Tylko Bayern dal rade na lajcie ogarnac w mimo wszystko mocnej bundeslidze (mówcie co chcecie). Przypadek? Nie sądzę, uważam, że piłkarze największych (czyt: bardziej zasłużonych) druzyn po prostu czekają już na mundial. Ale co z tego, serio, kocham FCBarce, ale uwazam, ze ten sezon jest na otwarcie oczu i po prostu uwazam, ze ciekawiej bedzie jak w koncu ktos inny zgarnie mistrzostwo kraju. Futbol to nie tylko jeden sezon.
0
wlasnie o tym pisalem...
0
Na każdym kroku? Gdy brakowało MEssiego, kto był liderem? Neymar, w najwazniejszych meczach sezonu czyt: w meczu z realem i atletico, kto byl najlepszym zawodnikiem na boisku? (przypomne, ze messi tez bral udzial w tych meczach) - NEYMAR!!!! )Jesli sie ze mna nie zgadzasz spojrz nawet na te wszystkie sondy na tejze stronie. A czemu Bale musi byc gorszy albo lepszy od Neymara? Czemu obaj nie moga yc niesamowici? BO OBAJ SA SWEIETNI DLA SYSTEMU W KTORYM GRAJA. Jedna uwaga tylko Bale 24 lata, Neymar 22, z czego Nrymar nie jedzie na Mundial sobie popatrzec na swiat swojego kraju, tylko wygrac MISTRZOSTWO SWIATA. nie wiem jak Ty, ale widzialem caly puchar konfederacji. Nikt, POWTORZE, nikt nie byl w stanie zagrozic Brazylii na czele z Neymarem. Mylisz, ze pobyt w Barcelonie pogorszyl jego motoryke, rozumienie gry czy obizyl jego umiejetnosci? Wiesz. Do wczoraj kibicowalem messiemu, zeby zdobyl mistrzostwo swiata. Ale nie zasluguje, jak to mozliwe, ze dzieciak w moim wieku (22 lata - Neymar) ma chec na wygrana z kazdym meczu, mimo zlego sezonu jak na Barcelone, BO CHCE COS UDOWODNIC, i wiesz co chce udowdnic? ze nie jest po prostu kolejna mloda gwiazdka, za ktora sie przeplaca. I to mi sie w nim podoba. A to, ze sa karne na nim? I dobrze, zawsze szansa na gola, a czemu to mialobyc zle, ze stwarza karne, kiedy druzyny przeciwko barcelonie bronia sie w 300 to to jest zle, a jak Neymar ogarnie karnego przy beznadziejnej postawie druzyny to zle? Ostatni raz powtarzam. Neymar to nasza przyszlosc, powoli(POWOLI) trzeba zmienic hierarchie (messi < reszta swiata).
0
bo nie lize dupy MEssiemu?
0
aktualnie Neymar to nasz najlepszy zawodnik... Pisałem już to kiedyś. Poczekajcie, Neymar bedzie Neymarem, cos w stylu Ronaldinho 2.0 - wiadomo, nowoczesniejsza wersja. Uwazam, ze wlasnie w tym momencie wychodzi z Neymara odpowiedz na to jak zareaguje na europejskie boiska. Co robi? Drużynie nie idzie, a ON IDZIE na trening, mimo wolnego dnia. Zobaczycie, bedziecie dziekować temu chlopakowi, ze jest Barcelonista. Neymar, jesli nie Messi, to Ty siegniesz po Mitrzostwo swiata, bo zaslugujesz. A Messi? Moze poki co zazdroscis Ci. Ronaldo, bo ma troche do nadrobienia. Jako kibic Iniesty, Barcelony, Neymara, C. Ronaldo jest lepszy od Messiego. Dlaczego? Wiem, ze glupie porownanie, ale spojrzmy na to: dzisiaj porownuje sie w nba jordana z jamesem. Nie wiadomo jak to porownanie sie zakonczy. Ale jedno jest wiadome. Roznica miedzy tymi panami to fakt, ze jeden z nich moglby zginac za wygrana kazdego meczu dla swojego klubu, przy okazji nie opuszczajac go mimo zlych dni. Mysle, ze wiadomo o kim mowie. Ronaldo? Zawsze marzyl o realu madryt, gra na smeirc i zycie. Wiecie co? Gdyby Messi mial taka sile woli jak Ronaldo, juz dawno umilkby Pele. Coz, Messi tego nie ma co Ronaldo, woli zwycieztwa, ale Neymar MA. Powtorze sie 10000 raz. Neymar to nasza przyszlosc. Uwazam, ze lepsza niz Messi. Zobaczycie. Bo nie same umiejenosci, ale WIARA W ZWYCIEZTWO sa najwazniejsze.
0
Nie zrozumiałeś przesłania. Bartomeu miał na myśli, że Messi będzie zarabiał boskie pieniądzę. Nie będzie musiał nigdzie dalej iść, bo po co. Do rzeczy.
30mln? 35mln? Za sezon. Tak myślę, i to nie jest tak, że Messi jest łasy na kasę. On jest bogiem futbolu; będę mu kibicować na Mistrzostwach Świata, jak mało kto. Gdyby wzniósł Puchar Świata, debaty i spory byłyby zakończone. Legenda wszechświata. Dlaczego nie nagrodzić jej, niniejszym pokazując ile dla Ciebie znaczy, ale też pokazanie wiary i zaufania. Moim zdaniem też sporej lojalności, nie oszukujmy się. Barcelona coraz lepiej sobie radzi z długami. Dajcie 2-3 lata i będą już na plusie. Wychodzimy z dołka. Co do trenera Martino, nie muszę mówić nic, może, że to wzór do naśladowania, złoty facet. No i ten Neymar. To będzie Nowocześniejsza Wersja Ronaldinho 2.0. Obiecuję to Wam. Zobaczycie. Tak to widzę.
0
moja reakcja po przeczytaniu Twojego komentarza: faktyyycznie!!! Ale kto wie, Neymaro sie rozkreca, moze i Hazard sie obudzi?;p
0
skomentuje to w ten sposob: ...
1. C. Ronaldo
2. Ribery
3. Messi
4. Ibrahimovic
5. Neymar
6. ... Lewandowski! a tak!
0
wlasnie jesli chyba ulegna presji, to Messi wygra
0
Zlota Pilka... Jezeli wszyscy tak patrza (Ribery i Ronaldo, jak i ludzie ogolnie) na osiagniecia, to moim zdaniem, jesli Francja nie dostanie sie na mistrzostwa swiata, to bedzie siara, Ribery grajacy w reprezentacji, ktora ma swietnych zawodnikow nie kwalifikuje sie do MS? No to jesli zasluguje na Zlota Pilke niech pokaze swoj geniusz. Ribery ma teraz cos do udowodnienia. To samo sie tyczy Ronaldo. Wlasciwie to uwazam, ze Ronaldo zasluguje w tym roku na Zlota Pilke - najbabrdziej stabilny forma zawodnik - ale JAKA FORMA! Lecz jesli nie uda sie powyzszym zawodnikom zakwalifikowac sie do MS... TO: Messi strzelil 10 bramek w kwalifikacjach (owszem, w 16 meczow) - ale byl liderem. Argentyna 1 miejsce w tabeli. I kto tu jest teraz lepszym pilkarzem? Zakwalifikowanie sie do MS... Ciekawy czy tez sie liczy, czy nie. Moim zdaniem tak.
0
bo potrzebny nam jest napastnik, taran, sila, ktora wg mnie potrafi zastawiac pilke jak nikt inny - zabierz pilke lewemu - powodzenia... poza tym lepiej gra glowa, aguero? kolejny konus...
0
co Nolito nie powie... Martino przejal moim zdaniem przeciętną Barcę, a i tak mimo wszystko czołową drużynę Europy... Pracuje z nia ile, 3,4 miesiące? Dajcie mu czas, widać zmiany, ja tam czuję, że będzie jeszcze lepiej;)
0
rzekłbym nawet, że strzał... w 11stke:)
0
bramka Alexisa to najładniejsza bramka, jaką widziałem w tym roku, z podziwu nie potrafiłem zamknąć ust.
0
1sza bramka Ronaldo z Juventusem to przepiękna bramka, widzieliście jak ją podciął? tuż przy słupeczku... "Strzał" nie do obrony, oj coś czuję, że w tym Ronaldo ma szansę na ZP...
0
Miki, wez jeszcze jakiegos kumpla z boiska, niech się nazwie Donald_Neymar_2002 i bedziecie złotym duetem, niczym ten w rzeczywistosci...
0
z ciekawosci, czym sie teraz zajmuje antonio adan?;p
0
ale to by bylo, gdyby Neymar dzisiaj zapeklował "sombrero"!
0
to jest raz, a wynik byl 67:60...
0
jemu chodzi o to, ze koles zagral kilka meczow, gdzie jeszcze 3 miechy temu wszyscy krzyczeli: aa bartra slaby itd, - a ludzie sie juz podniecaja, niech pogra tak z miesiac jeszcze, dwa to zobaczymy, czy faktycznie jest niesamowity!:)
0
na Songa
0
za*
0
dawac go czesciej z Buskeca, ile mozna... facet jest swietny, zasluguje na czestsze wystepy.
0
bardziej chodzilo mi o fakt, zeby Busiego zastapic Songiem;) wg mnie Alex dostaje za malo szans
0
moze czas na Songa?