on chyba nie oglądał ostatnich meczów, owszem NEymar jesy niesamowity, ale uważam, że sam fakt, iż Brazylijczycy grają bez nazwisk na plecach wskazuje, że jest to drużyna a nie Neymar i spółka:)
Uważam, że ten sezon zweryfikuje, kto rządzi w Europie. Szczerze mówiąc ten sezon zapowiada sie niesamowicie ciekawie, długo na taki sezon czekałem. Tyle zmian w topowych drużynach Europy, niesamowite transfery, nowi trenerzy, troszeczke taka powiedziałbym niewiadoma! Czy Bayern Guardioli odpali? Czy Barca Martino odzyska blask jeszcze mocniejszy niż za czasów Guardioli? Czy będzie można nazwać Neymara Księciem Futbolu [trochę poleciałem, ale mam na myśli następce Messiego - najlepszego zawodnika na Ziemi (nie chodzi mi tu o nagrode ZP, tylko o dominacje)]. A może zabójcze skrzydła Realu będą niszczyły wszystko na swojej drodze miażdżąc rywali? Dochodzi do tego jeszcze Manchester United, czy Moyes przetrzyma presje dziedzictwa po, nie oszukujmy się, ale najlepszym trenerze w historii piłki nożnej? Do tego (nie śmiejcie się) Arsenal w tym momencie tez nie wygląda słabiutko, PSG, Juventus też może coś uciułaś. To będzie niesamowity sezon. Zostaje jeszcze jedna drużyna. Chelsea Mourinho. Moim zdaniem to będzie największa niewiadoma! Jeśli wypali, mogę się założyć, ze Mourinho już się postara, żeby niszczyć wszystkich (pragnę przypomnieć mecz o Superpuchar Europy, Bayern wygral fartem - takie jest moje zdanie - i już wtedy z Chelsea nie było źle, a składy wszyscy wiedzą jakie te drużyny mają, na papierze Bayern powinien rozjechać Chelsea). Kurcze, nie mogę się doczekać Ligi Mistrzów! To będzie naprawdę coś!:)
jestem ciekawy, komu w nba kibicuja pilkarze Barcy;p mam nadzieje, ze Spursom lub Indianie:D Bardziej pasowaloby Indianie, bo statystyki 1 piątki so bniesamowicie do siebie zblizone, niczym idealny teamwork jak w Barcelonie:D jesli nei wierzycie, sprawdzcie sami;)
faktycznie, bo podaj w tej najciekawszej grupie juz CSKA... RafcioPL, prosze... rozumiem, ze jest poranek, ale nie pisz glupot, tylko najpierw wypij kawe... Albo coś...
jak dla mnie cala wasza "konwersacja" to jeden wielki spam, zamiast tego byscie powoli jedynke wlaczali i kibicowali Polakom (tak, dla mnie Legia to przedstawiciel Polski w LM) zeby do Ligi Mistrzow w koncu weszli po wielu latach;)
masz calkowita racje, nie zwracalem na to wczesniej uwagi, ale cos w tym nawet nie moze, a musi byc! Gdy taki Pedro byl pewniakiem w skladzie, to gral so la la, a teraz Przybyl Neymar i trzeba troszeczke dupke ruszyc...
Jezeli Barca powtorzy w tym Superpucharze to, co zrobili w niedziele (7:0!!!), moze nie taki sam wynik, ale jesli bedzie DOMINACJA totalna, to na miejscu innych klubow, zaczalbym sie bac. Wiem, ze sezon jest dlugi, ale to co pokazal Tata (sciagnal Messiego w 70 minucie meczu!) to oznaka inteligencji i swiadomosci, ze wlasnie ten sezon jest dlugi, przez co Barca bedzie niewiarygodna, tak mysle. Mowiac szczerze to zycze szczescia Atletico xD
najlepszy zawodnik tegorocznych mistrzostw Europy do lat 21, a Ty gadasz o srednim sezonie - mamy perle, ktorej sie pozbedziemy prawdopodobnie - tak pozbedziemy, bo nie wiem jak mozna wczesniej nie zauwazyc (tu mowie o rewelacyjnym wrecz Tito) klauzul, czy jakichs mykow w kontraktach swoich zawodnikow. Na dzień dzisiejszy Thiago to nasz najlepszy mlody zawodnik - ok teraz doszedl Neymar - i do tego najlepszy w Europie. Xavi jest juz dziadkiem i nikt tego nie zmieni. Moim zdaniem Thiago powinien juz wejsc do 1 jedenastki i po prostu grac, jestem pewny, ze odplacilby sie w niezbyt dlugim okresie czasu. Mozna zadac pytanie: hmmm Thiago w 1 skladzie? Co ten koles gada (czyli ja) - a tak! Dla mnie Fabregas to zawodnik zadaniowy, taki prawdziwy sixth men jak w NBA, poki gwiazda Iniesty nie zgasnie - czyli wroze mu z 3-4 lata na pelnych obrotach, do tej pory Fabregas nie zablysnie niczym najwieksza gwiazda w Barcelonie. Sie rozpisalem, ale mam nadzieje, ze chociaz troche pokazalem dlaczego uwazam, ze Thiago to skarb.
szukać nowego trenera, ktory zna kontrakty swoich zawodnikow, tito niech jeszcze zostanie, chociaz boje sie, ze skiepsci sprawe jeszcze bardziej... Szukac nowego trenera bo jest za duzo kolesiostwa w tym momencie w Barcelonie, za rok witamy nowego trenera, bo to jest po prostu jakis marazm
dla mnie to nie jest nowa zlota pilka, tylko ukoronowanie kariery, ktos z starszych powinien zgarnac te nagrode;) dlatego nie wiem co tam robi CR7, ktorego gwiazda nawet nie zaczela choc troche gasnac;p
ok, spektakularna forma jest teraz... poczekajmy do poczatku nowego sezonu, jesli wtedy dalej bedzie gral tak jak teraz, to przyznam sie do bledu, bo bylem za transferem tego zawodnika do innej druzyny:)
0
"Po złożeniu podpisu pod nową umową gracz przyznał jednak, ze „pieniądze nie są najważniejsze” " - żenada
0
i wlasnie dlatgo kocham Barcelone, wielka rodzina, miazga!
0
on chyba nie oglądał ostatnich meczów, owszem NEymar jesy niesamowity, ale uważam, że sam fakt, iż Brazylijczycy grają bez nazwisk na plecach wskazuje, że jest to drużyna a nie Neymar i spółka:)
0
Uważam, że ten sezon zweryfikuje, kto rządzi w Europie. Szczerze mówiąc ten sezon zapowiada sie niesamowicie ciekawie, długo na taki sezon czekałem. Tyle zmian w topowych drużynach Europy, niesamowite transfery, nowi trenerzy, troszeczke taka powiedziałbym niewiadoma! Czy Bayern Guardioli odpali? Czy Barca Martino odzyska blask jeszcze mocniejszy niż za czasów Guardioli? Czy będzie można nazwać Neymara Księciem Futbolu [trochę poleciałem, ale mam na myśli następce Messiego - najlepszego zawodnika na Ziemi (nie chodzi mi tu o nagrode ZP, tylko o dominacje)]. A może zabójcze skrzydła Realu będą niszczyły wszystko na swojej drodze miażdżąc rywali? Dochodzi do tego jeszcze Manchester United, czy Moyes przetrzyma presje dziedzictwa po, nie oszukujmy się, ale najlepszym trenerze w historii piłki nożnej? Do tego (nie śmiejcie się) Arsenal w tym momencie tez nie wygląda słabiutko, PSG, Juventus też może coś uciułaś. To będzie niesamowity sezon. Zostaje jeszcze jedna drużyna. Chelsea Mourinho. Moim zdaniem to będzie największa niewiadoma! Jeśli wypali, mogę się założyć, ze Mourinho już się postara, żeby niszczyć wszystkich (pragnę przypomnieć mecz o Superpuchar Europy, Bayern wygral fartem - takie jest moje zdanie - i już wtedy z Chelsea nie było źle, a składy wszyscy wiedzą jakie te drużyny mają, na papierze Bayern powinien rozjechać Chelsea). Kurcze, nie mogę się doczekać Ligi Mistrzów! To będzie naprawdę coś!:)
0
jestem ciekawy, komu w nba kibicuja pilkarze Barcy;p mam nadzieje, ze Spursom lub Indianie:D Bardziej pasowaloby Indianie, bo statystyki 1 piątki so bniesamowicie do siebie zblizone, niczym idealny teamwork jak w Barcelonie:D jesli nei wierzycie, sprawdzcie sami;)
0
faktycznie, bo podaj w tej najciekawszej grupie juz CSKA... RafcioPL, prosze... rozumiem, ze jest poranek, ale nie pisz glupot, tylko najpierw wypij kawe... Albo coś...
0
eliminacjach do LM*
0
jak dla mnie cala wasza "konwersacja" to jeden wielki spam, zamiast tego byscie powoli jedynke wlaczali i kibicowali Polakom (tak, dla mnie Legia to przedstawiciel Polski w LM) zeby do Ligi Mistrzow w koncu weszli po wielu latach;)
0
haha w koncu TATA :D
0
ps: prewnie taki Pedro Alexis mysla:"Gdzie mi taki mlokos bedzie miejsce zajmowal!!!!" i od razu do roboty leca
0
masz calkowita racje, nie zwracalem na to wczesniej uwagi, ale cos w tym nawet nie moze, a musi byc! Gdy taki Pedro byl pewniakiem w skladzie, to gral so la la, a teraz Przybyl Neymar i trzeba troszeczke dupke ruszyc...
0
Miki, nie wyszli bo obrona zaczyna sie juz od napastnika - czyli obrona jest spoczko;)
0
cos czuje, ze to nie bedzie wielki sezon, tylko EPICKI
0
Jezeli Barca powtorzy w tym Superpucharze to, co zrobili w niedziele (7:0!!!), moze nie taki sam wynik, ale jesli bedzie DOMINACJA totalna, to na miejscu innych klubow, zaczalbym sie bac. Wiem, ze sezon jest dlugi, ale to co pokazal Tata (sciagnal Messiego w 70 minucie meczu!) to oznaka inteligencji i swiadomosci, ze wlasnie ten sezon jest dlugi, przez co Barca bedzie niewiarygodna, tak mysle. Mowiac szczerze to zycze szczescia Atletico xD
0
to co dzisiaj chlopaki pokazali, zmiotlo moj mozg! oby tak dalej!
0
a moze wlasnie to bylo celowe? o kurcze, czyzby zarzad widzial, ze Thiago to kicha?
0
kolego co to ma do tematu?
0
jeden z lepszych wywiadow jakie czytalem ostatnio, propsy dla Alvesa, pokazal galaktyczną klase!
0
kandydaci swiatowej klasy, ze ho ho...
0
w sumie nawet nie chce mi sie tego ruchu transferowego komentować
0
najlepszy zawodnik tegorocznych mistrzostw Europy do lat 21, a Ty gadasz o srednim sezonie - mamy perle, ktorej sie pozbedziemy prawdopodobnie - tak pozbedziemy, bo nie wiem jak mozna wczesniej nie zauwazyc (tu mowie o rewelacyjnym wrecz Tito) klauzul, czy jakichs mykow w kontraktach swoich zawodnikow. Na dzień dzisiejszy Thiago to nasz najlepszy mlody zawodnik - ok teraz doszedl Neymar - i do tego najlepszy w Europie. Xavi jest juz dziadkiem i nikt tego nie zmieni. Moim zdaniem Thiago powinien juz wejsc do 1 jedenastki i po prostu grac, jestem pewny, ze odplacilby sie w niezbyt dlugim okresie czasu. Mozna zadac pytanie: hmmm Thiago w 1 skladzie? Co ten koles gada (czyli ja) - a tak! Dla mnie Fabregas to zawodnik zadaniowy, taki prawdziwy sixth men jak w NBA, poki gwiazda Iniesty nie zgasnie - czyli wroze mu z 3-4 lata na pelnych obrotach, do tej pory Fabregas nie zablysnie niczym najwieksza gwiazda w Barcelonie. Sie rozpisalem, ale mam nadzieje, ze chociaz troche pokazalem dlaczego uwazam, ze Thiago to skarb.
0
gdy wchodze tutaj poczytać jakieś niusy na temat mojej ulubionej drużyny, to coraz bardziej zamiast sie cieszyc to czuje pelne oburzenie i zenade.
0
jestem tak zdenerwowany, ze az nie potrafie ochlonac, to jest absurd
0
szukać nowego trenera, ktory zna kontrakty swoich zawodnikow, tito niech jeszcze zostanie, chociaz boje sie, ze skiepsci sprawe jeszcze bardziej... Szukac nowego trenera bo jest za duzo kolesiostwa w tym momencie w Barcelonie, za rok witamy nowego trenera, bo to jest po prostu jakis marazm
0
dla mnie to nie jest nowa zlota pilka, tylko ukoronowanie kariery, ktos z starszych powinien zgarnac te nagrode;) dlatego nie wiem co tam robi CR7, ktorego gwiazda nawet nie zaczela choc troche gasnac;p
0
Puste frazesy - niezly tekst
0
normalny zwykly chlopak, mimo iz jest znany na calym swiecie i zarabia miliony, propsy Neymar
0
zajrzalem w zakladke cisza stadionu, i znalazlem ten artykul, powiem krotko i zwiezle - miazga:)
0
ok, spektakularna forma jest teraz... poczekajmy do poczatku nowego sezonu, jesli wtedy dalej bedzie gral tak jak teraz, to przyznam sie do bledu, bo bylem za transferem tego zawodnika do innej druzyny:)
0
wniosek jest prosty, Tello>Sanchez i Pedro