0

Moim zdaniem szanse na jego odejscie sa pol na pol. ZAuwazcie, ze facet ma swoje poczucie moralnosci, zatem moze uznac, ze: odejdzie, bo odpadl z lm i przegral la lige, wiec potrzeba zmian dla klubu, a on moze poswiecic na to swoje stanowisko; albo moze zareagowac w taki sposob: o nie nie nie skur*syny, ja wam pokaze za rok, odzyskam to co utracilem. No ja tam mam nadzieje, ze zostanie :)

0

Arkadio90 -> raczej podac mu jointa xd

0

aaa... Czyzby koniec Puyola?

0

najgorsza to byla postawa obrony... 2 bramki z przyslowiowej dupy, w sumie Sancheza takze, wzmocnic obrone to 1 co bym zrobil w okienku letnim, i czesciej wystawialbym sancheza;)

0

osobiscie widze wiele plusow, dostali w dupe, ze zwycieztwa nie przychodza same, dostali w dupe, bo juz mimo wszystko znudzily im sie zwycieztwa, i cieszy mnie to, ze odpadna Ci, co kibicowalie Temu Wielkiemu Klubowi bo wygrywal, Tylko Barca, ktora zatrzymuje swoje wartosci, nie to co inne kluby ;) znowu pozdrawiam wytrwalych:))

0

i tak dalej Barca bedzie wazana, za najlepsza druzyne na swiecie;) pozdro dla wytrwalych:)

0

w zyciu nie lapalem sie za glowe tak czesto.

0

czy tobie aby pele sufit sie na łeb nie spadł?

0

NIE CHCE VAN PIERSIEGOOOOOO

0

HAHAHAHAHA WIOSNA IDZIE PELNA PARA HAHAHAHA, wiecie co jest smieszne? bo bylem na imprezie, i nie wiedzialem jaki jest wynik, wiec idac spac o 3 w nocy pare razy sie budzilem bo non stop snilo mi sie, ze sprawdzalem wynik meczu real-valencia, i snilo mi sie, ze 5:2, ze 3:6, ze 2:2, a ostatni sen mialem, ze bylo 0:0, i pozniej cos tam, ze barca wygrala 4:0 z realem na camp nou xd, czyzby proroczy sen? xDDD TEGO DOWIEMY SIE WKROTCE HAHAHA, JAK JA KOCHAM WIOSNE

0

nnie w takim stly barca powinna przejsc dalej....

0

najgorsze to to , ze sedzia pomogl barceloniue... taka prawda...

0

W sumie mialem wrazenie, ze chlopakom sie nie chcialo grac wczoraj w drugiej polowie

0

zamiast Tello wystawilbym Cuence, moim zdaniem srednio mu poszlo, raz mogl zagrywac do messiego(ten sie nawet wkurzyl, ze tamten nie dogral, i w sumie mial racje) pare razy bonera pogrywal z nim jak z dzieckiem:P no i nie mowmy, ze prawie strzelil bramke gdy chcial dobic, bo tak nie bylo, zatrzymali go pieknie ladnie chlopaki z milanu:P no to jest moje zdanie i go nie zmienie=D

0

nie lubie go, niech spada, nie potrzebujemy takiego zawodnika, wole bale'a. ktory moze grac na lewej obronie ( i to moglby grac podobnie do alvesa) jak i moze grac jako po prostu skrzydlowy. TYLKO TA CENA :(

0

przebije to chlopak


ZROBI TO, I ZROBI TO DOBRZE

0

kolejna plotka... zapomnijmy o nim, 40 mln euro? moze 100 od razu, zeby pobic rekord wysokosci kwoty transferowej?

0

fifimaniak xd

0

Mysle, ze tutaj tez chodzi o Mourinho, ze Guardiola nie chce, by w koncu Mourinho go pokonal, chce zostawic nam w wspomnieniach, ze to on byl zawsze gora, cos jakby "wiedziec kiedy ze sceny zejsc". Co o tym sadzicie? A co do tego materialu, uwazam, ze moze w tym byc bardzo duza czesc prawdy. Swietny artykul.

0

i apel do wszystkich! nigdy nie narzekajcie na sedziow, nie zniżajcie sie do poziomu kibicow realu, oraz innych druzyn, ktorych te druzyny po raz kolejny dostaja w tube od barcy! dziekuje!

0

wierze w remontade, i to wierze, ze bedzie ona niszczycielska, bo czuje, ze wystarczy jedno potkniecie realu, ze wystarczy zniszczenie ich na camp nou, a liga bedzie nasza, bo zaczna sie niesamowicie frustrowac, ze dalej nie potrafia wygrac z najlepsza druzyna swiata, a przeciez dziwne to, bo Barca przeciez niby jest gorsza, bo ma 10 pkt mniej, gowno prawda. Jesli Real wygra, lub chocby zremisuje z Barca, ktorej pragnieiem bedzie zniszczenie realu, na camp nouu uznam real z najlepsza druzyne swiata. Jest tylko jeden problem, tak sie nie stanie, Barca do boju, wez sie obudz i pokaz swiatu w koncu kto tu jest klubowym mistrzem swiata!

0

facet tyle mial przechwytow, ze glowa mnie az boli, czasami tez mial w miare udane rajdy, a jego bramka? ukoronowanie jego wystepu

0

zawdonikiem meczu byl abidal...

0

slawnh & kumaveb04. trafiliscie w sedno hahahaha

0

inkk - dobrze prawisz synu

0

TheSiemek

tez mialem z tego pompe xD

0

wiem jedno Mourinho po prostu nie potrafi przyznac, ze jego druzyna jest gorsza, niby jestesmy przywyczajeni, ale trzeba sie przygotowac, ze za rok, dwa bedzie gadal, ze real przegral przez asteroide obok jowisza itp. Trzeba mu wspolczouc, bo koles ma problem ze soba

0

kurde! a wierzylem, ze powoli bedzie wracac do formy... Villa wracaj jak najszybciej do zdrowia! oby Twoj piszczel tak sie zrosl, ze bedziesz grac jeszcze lepiej:( Biedny David:(

Myślicie, ze ta kontucja przyczyni sie do sciagniecia Bale'a? (plotki, niby plotki, aleeee...)

0

znowu magiczny thiago...

0

a juz na pewno najlepsi na swoich pozycjach

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?