0

Mam nadzieje, ze znowu wzniesie puchar Ligi Mistrzow, w tym roku oczywiscie.. Mysle, ze glod jaki w nim siedzi, by grac w pilke bedzie bardziej niz zbawienny. Nie moge sie doczekac zobaczyc go na boisku; moment kiedy wyjdzie na boisko 1 raz po chorobie... Ciarki mnie przechodzą, to co zgotuje mu Camp Nou, bedzie czyms wiecej niz tylko wzruszajace. Jestem dumny, ze FC Barcelona ma takich zawodnikow jak Eric Abidal. Pozdrawiam! :)

0

Hummels + Reus z Dortmundu (gdzie graja rowniez Robert Lewandowski wraz z J. Blaszczykowskim i Ł. Piszczkiem)... i moge umierac

0

a nawet czterema!:D

0

kolejny ranking popularnosci, aczkolwiek z 1szymi trzema miejscami sie zgodze;)

0

co tu robi Polska

0

moze przesadze, ale takie sa moje odczucia: w tej chwili Adriano to najlepszy uniwersalny boczny obronca na swiecie

0

a mi brak Ibry! pozdrawiam;)

0

32, 56, 71 no i ostatnia + wolny z atletico:D najladniejsze wg mnie:D

0

lajtowo to zrobi

0

zamiast lamparda dalby na DP Yaya Toure! :) pozdrawiam;)

0

moj ulubiony obronca musi wrocic!!!!

0

a ja tam bym chcial Ronaldo w Barcie! Ronaldo - Messi - Neymar -> kto by to powstrzymal?

0

ja pierdole...

0

moze sie jeszcze okaze, ze miesnym jezem w niego rzucano;p

0

spell - Aguero daj mistrzostwo Anglii Obywatelom (bramka na 2:3 w ostatniej kolejce)

0

bardzo fajnie wypowiedzial sie na temat brata;))

0

jedno slowo: respekt

0

uwaga zarcik: znajac Messiego nawet te nagrode zgarnie haha

0

gdyby wrocil i zadomowil sie w 1 jedenastce Barcy, to byloby jego miazdzace zwycieztwo, az chcialbym to zobaczyc kurcze!:D dawaj Afellay, rozwijaj sie z dnia na dzien! :D

0

wie ktos w ogole o co poszlo?

0

valdes sie nawet nie ruszyl przy bramce... gdyby mial z kim konkurowac, to mysle, ze w koncu ruszalby dupe... Barca powinna kupic klasowego bramkarza!!

0

mam to w du***, Barcelona potrzebuje nowego bramkarza

0

w sumie teraz postawilbym na niego na jakis czas, zeby valdes mogl sie zastanowic nad swoja ostatnia gra...

0

Iniesta to moj ulubiony pilkarz, jedyny facet, z ktorym moglbym stworzyc zwiazek malzenski!

0

kupujemy bramkarza, i obronce swiatowej klasy, dosc juz z wychowankami

0

VamosVarcaVamos wlasnie mialem napisac, ze to samo mialem napisac co Stelios23 -> tak sarkazm, po co piszecie komentarze, ze chcieliscie cos napsiac jak poprzednik? lapka w gore, albo w dol, a nie spamujecie...

0

Kiedyś chciałbym widziec na bramce Barcy z nr 1 Neuera ;)

0

w sumie jestem ciekawy z drugiej strony, jakie bylyby komentarze pod spodem gdyby Tito nie mial tak dobrego poczatku sezonu... tylko jestem ciekawy!

0

wroci i bedzie najlepszy, w sumie to taki troche z niego... MROCZNY RYCERZ POWSTAJE

0

Wilga Brenno
tak, pewien Sowiet, nie pamietam jak sie nazywal, jakos z 50 lat temu:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?