Mam nadzieje, ze znowu wzniesie puchar Ligi Mistrzow, w tym roku oczywiscie.. Mysle, ze glod jaki w nim siedzi, by grac w pilke bedzie bardziej niz zbawienny. Nie moge sie doczekac zobaczyc go na boisku; moment kiedy wyjdzie na boisko 1 raz po chorobie... Ciarki mnie przechodzą, to co zgotuje mu Camp Nou, bedzie czyms wiecej niz tylko wzruszajace. Jestem dumny, ze FC Barcelona ma takich zawodnikow jak Eric Abidal. Pozdrawiam! :)
gdyby wrocil i zadomowil sie w 1 jedenastce Barcy, to byloby jego miazdzace zwycieztwo, az chcialbym to zobaczyc kurcze!:D dawaj Afellay, rozwijaj sie z dnia na dzien! :D
valdes sie nawet nie ruszyl przy bramce... gdyby mial z kim konkurowac, to mysle, ze w koncu ruszalby dupe... Barca powinna kupic klasowego bramkarza!!
VamosVarcaVamos wlasnie mialem napisac, ze to samo mialem napisac co Stelios23 -> tak sarkazm, po co piszecie komentarze, ze chcieliscie cos napsiac jak poprzednik? lapka w gore, albo w dol, a nie spamujecie...
0
Mam nadzieje, ze znowu wzniesie puchar Ligi Mistrzow, w tym roku oczywiscie.. Mysle, ze glod jaki w nim siedzi, by grac w pilke bedzie bardziej niz zbawienny. Nie moge sie doczekac zobaczyc go na boisku; moment kiedy wyjdzie na boisko 1 raz po chorobie... Ciarki mnie przechodzą, to co zgotuje mu Camp Nou, bedzie czyms wiecej niz tylko wzruszajace. Jestem dumny, ze FC Barcelona ma takich zawodnikow jak Eric Abidal. Pozdrawiam! :)
0
Hummels + Reus z Dortmundu (gdzie graja rowniez Robert Lewandowski wraz z J. Blaszczykowskim i Ł. Piszczkiem)... i moge umierac
0
a nawet czterema!:D
0
kolejny ranking popularnosci, aczkolwiek z 1szymi trzema miejscami sie zgodze;)
0
co tu robi Polska
0
moze przesadze, ale takie sa moje odczucia: w tej chwili Adriano to najlepszy uniwersalny boczny obronca na swiecie
0
a mi brak Ibry! pozdrawiam;)
0
32, 56, 71 no i ostatnia + wolny z atletico:D najladniejsze wg mnie:D
0
lajtowo to zrobi
0
zamiast lamparda dalby na DP Yaya Toure! :) pozdrawiam;)
0
moj ulubiony obronca musi wrocic!!!!
0
a ja tam bym chcial Ronaldo w Barcie! Ronaldo - Messi - Neymar -> kto by to powstrzymal?
0
ja pierdole...
0
moze sie jeszcze okaze, ze miesnym jezem w niego rzucano;p
0
spell - Aguero daj mistrzostwo Anglii Obywatelom (bramka na 2:3 w ostatniej kolejce)
0
bardzo fajnie wypowiedzial sie na temat brata;))
0
jedno slowo: respekt
0
uwaga zarcik: znajac Messiego nawet te nagrode zgarnie haha
0
gdyby wrocil i zadomowil sie w 1 jedenastce Barcy, to byloby jego miazdzace zwycieztwo, az chcialbym to zobaczyc kurcze!:D dawaj Afellay, rozwijaj sie z dnia na dzien! :D
0
wie ktos w ogole o co poszlo?
0
valdes sie nawet nie ruszyl przy bramce... gdyby mial z kim konkurowac, to mysle, ze w koncu ruszalby dupe... Barca powinna kupic klasowego bramkarza!!
0
mam to w du***, Barcelona potrzebuje nowego bramkarza
0
w sumie teraz postawilbym na niego na jakis czas, zeby valdes mogl sie zastanowic nad swoja ostatnia gra...
0
Iniesta to moj ulubiony pilkarz, jedyny facet, z ktorym moglbym stworzyc zwiazek malzenski!
0
kupujemy bramkarza, i obronce swiatowej klasy, dosc juz z wychowankami
0
VamosVarcaVamos wlasnie mialem napisac, ze to samo mialem napisac co Stelios23 -> tak sarkazm, po co piszecie komentarze, ze chcieliscie cos napsiac jak poprzednik? lapka w gore, albo w dol, a nie spamujecie...
0
Kiedyś chciałbym widziec na bramce Barcy z nr 1 Neuera ;)
0
w sumie jestem ciekawy z drugiej strony, jakie bylyby komentarze pod spodem gdyby Tito nie mial tak dobrego poczatku sezonu... tylko jestem ciekawy!
0
wroci i bedzie najlepszy, w sumie to taki troche z niego... MROCZNY RYCERZ POWSTAJE
0
Wilga Brenno
tak, pewien Sowiet, nie pamietam jak sie nazywal, jakos z 50 lat temu:)