Nie, tylko przypomnę rzygowiny Messiego podczas meczów, dreptanie, wg mnie było to spowodowane stresem. Weź obczaj, że w Argentynie Messi ma status Boga, do tego Messi kocha swój kraj, co tylko nawarstwia tą całą presje. Szkoda też, że nie interesuje Cię to, że najlepszy zawodnik Barcelony ma szansę na zdobycie MŚ i zakończenie dyskusji o to kto jest najlepszy w historii. Jako fan Barcelony, dla mnie ważnym jest aby Messi wygrał, ponieważ to jest jeden z moich ulubionych piłkarzy, pewnie nie tylko moim. Gdy ta cała presja opadnie, stres - Messi będzie mistrzem świata, myślę, że powróci stary dobry Messi, bo przecież chyba najlepiej się gra kiedy jest luz w gaciach co nie?
Wczorajszy mecz uświadomił mnie, jak wielkim piłkarzem jest Messi. Ronaldo? Daleko mu do Messiego, jeśli gdzieś zobaczę, że Ronaldo mówi: "Może Portugalia jest przeciętną drużyną?" (yhym, na pewno) albo: "Nigdy nie mówiłem, że chcę zdobyć MŚ" ALBO, że słabo grał przez kontuzje, to go wyśmieję. Wczoraj miał miliard setek, W ogóle co to za podejście zdobywcy Złotej Piłki? Że nigdy nie myślał o zdobyciu MŚ?! Jeśli Messi w 1/8 pokaże podobną czy nawet jeszcze większą klasę jak w 3 meczu grupowym (czyli normę u niego), to bezsprzecznie będzie można powiedzieć, że Messi oszczędzał się na MŚ - oczywiście w cudzysłowie. Jako zdobywca każdej nagrody brakuje mu tylko tego jedynego pucharu, żeby już nikt nie miał wątpliwości, kto jest najlepszym piłkarzem w historii i we wszechświecie. Messi, z całego mojego serca życzę Ci żebyś wzniósł ten Puchar jak najwyżej potrafisz (czyli niezbyt wysoko xD). No i fajnie jakbyś to przeczytał, najlepiej z tłumaczem. Miłego dnia ludzie! Jutro ciąg dalszy MŚ;)
Jeśli trener będzie widział Pedro nad Alexisem, to to będzie raczej ostateczny dowód na to, że Enrique nie ma jaj albo jest ślepy. Myślę, że sytuacja z Pedro szybko zweryfikuje jakiego trenera ma Barcelona.
wiem, że to świetny piłkarz, ale zwyczajnie gościa nie lubię. Nie dość, że przez niego odeszli Thiago i Fabregas (ok, trener ustalał skład, ale to zamiast wspierać młodych, on grał i grał nic nie wnosząc w ostatnich latach), to jeszcze gościu teraz odchodzi za darmo do klubu gdzie będzie zarabiać kokosy (chyba nikt nie sądzi, że Xavi idzie tam żeby tylko grać i "zbliżyć się do rodziny"?), i pobierze połowę swojej pensji. Poza tym charakterkiem to też nigdy mnie nie urzekł. Rozumiem jakieś konkretne pożegnanie, jakiś symbol typu nagroda, uhonorowanie. Poza tym dowiedział się, że byłby mentorem, gościem z ławki to od razu odchodzi. Legenda? Dla mnie tylko na papierze z tymi wszystkimi tytułami, ale tak zachowując się będę mieć szacunek do jego osiągnięć, ale nic więcej. Pewnie wielu z Was się ze mną nie zgodzi, ale takie jest moje zdanie - mam do niego prawo.
Mam marzenia, ale one też mają swoje granice. Suarez wczoraj udowodnił, że jest najlepszym napastnikiem na świecie. Jeżeli Urugwaj zajdzie daleko, Złota Piłka jest w jego zasięgu. Mimo wszystko, uważam, że Suarez nie odejdzie z Liverpoolu. PS: Czemu miałby grać na prawym skrzydle jeśli już? Suarez na środku, a Messi wraca na skrzydło!
Masę szczęścia? System szkolenia, jak i sam system gry Cruyffa obowiązuje już od 2 dekad, Guardiola go udoskonalił - nie nazwałbym tego szczęściem, tylko geniuszem. Co do Xaviego, to też zasługa Guardioli, że Xavi okazał się generałem nie do zastąpienia. Chciałbym przypomnieć, że przed Euro 2008 Xavi był tylko dobrym grajkiem... To Guardiola wyciągnął z niego kwintesencje jego prawdziwego talentu. Albo przemianowanie ze skrzydła Messiego na środek i stworzenie machiny do strzelania paru bramek na mecz. Wszystko czysty geniusz. Mam nadzieję, że facet wróci...
W pełni rozumiem, dlaczego Guardiola odszedł; szkoda, bo pewnie dalej trzymałby Barcę na wysokich obrotach - gdyby nie zarząd i nietykalność niektórych już przereklamowanych graczy (np. Pedro czy Pique). Niby pojeżdżają po nim za 0:4 z Realem, ale zobaczycie, za rok, może dwa tiki-taka wróci na salony, szkoda tylko, że nie w Barcelonie a w Monachium. Dlaczego tak uważam? W Barcelonie od dziecka piłkarze są wychowywani do systemu gry Barcelony (rzekomo tiki-taka), a w Bayernie? Mieli rok, żeby się tego nauczyć... O ile dominacja w Bundeslidze była niewątpliwa, tak póki co na Ligę Mistrzów już nie starczyło. Swoją drogą, zauważył ktoś, że póki co zwycięzcy Ligi Mistrzów grają piach w swoich reprezentacjach? Wiem, że odbyły się dopiero mecze pierwszej kolejki, ale np. taki Robben - który nie miał udanego sezonu jest póki co najlepszy na MŚ. Sorka za taki off-top, jestem chętny do dyskusji, wymiany zdań.
Tu się nie zgodzę. Moim zdaniem ostatnie MŚ w 2010 Hiszpania wygrała na farcie. Jakoś nie wygrywała wysoko. Gdyby Robben miał taką formę wtedy jak dzisiaj, Oranje byliby mistrzami (sam na sam z Casillasem pewnie do dzisiaj śni mu się po nocach, bo to bardziej on źle strzelił, niż Casillas obronił).
Ja się spodziewałem po pierwszym meczu z Portugalią. Grali niesamowicie inteligentnie i odpowiedzialnie, atak zdobywa okładki, obrona zdobywa zwycięztwa.
powiem Ci, że nie wiem, widziałem większość akcji ofensywnych. Może po prostu w highlightsach twórcy się nie przykładali do defensywnych zagrań. Jedyne co zauważyłem, że kryje jak w koszykówce:D
Jeszcze wczoraj zastanawiałem się, jak to możliwe, że Rakiticiem wszyscy są tak podnieceni pozytywnie. Przejrzałem jego filmiki "Rakitic vs..." oczywiście te najbardziej aktualne, czyli np z Realem, Barceloną, drugim meczem z Madrytem i Benficą (wszystkie 2014). Rakitic to dla mnie fuzja Iniesty i Xaviego, która potrzebuje takiej drużyny jak Barcelona, gry kombinacyjnej; mniejszość jego zagrań jest po prostu niweczona przez kolegów z zespołu, a reszta jest nie tyle co skuteczna, a czasem fascynująca. Koleś potrafi czarować. W obronie to on może nie gra, ale ma głód piłki - lubię to. Jeżeli Barcelona pozwoli mu szybciej grać, myślę, że mamy perełkę (mimo 26 lat, szukać przykładu? Xavi). Dlatego uważam, że jedynym co mnie denerwuje w transferze Fabregasa jest fakt, że sprzedano go za tak małą cenę...
jesli faktycznie zostanie pedro, nie kupia obroncy, sprzedadza sancheza... strajkuje i czekam na nowy zarzad, dwa lata do wyborow mowicie? 33 mln... jpdl... juz rozumiem, ze nie musial zostac, ale 33 mln? plakac mi sie chce
1
Nie, tylko przypomnę rzygowiny Messiego podczas meczów, dreptanie, wg mnie było to spowodowane stresem. Weź obczaj, że w Argentynie Messi ma status Boga, do tego Messi kocha swój kraj, co tylko nawarstwia tą całą presje. Szkoda też, że nie interesuje Cię to, że najlepszy zawodnik Barcelony ma szansę na zdobycie MŚ i zakończenie dyskusji o to kto jest najlepszy w historii. Jako fan Barcelony, dla mnie ważnym jest aby Messi wygrał, ponieważ to jest jeden z moich ulubionych piłkarzy, pewnie nie tylko moim. Gdy ta cała presja opadnie, stres - Messi będzie mistrzem świata, myślę, że powróci stary dobry Messi, bo przecież chyba najlepiej się gra kiedy jest luz w gaciach co nie?
22
Wczorajszy mecz uświadomił mnie, jak wielkim piłkarzem jest Messi. Ronaldo? Daleko mu do Messiego, jeśli gdzieś zobaczę, że Ronaldo mówi: "Może Portugalia jest przeciętną drużyną?" (yhym, na pewno) albo: "Nigdy nie mówiłem, że chcę zdobyć MŚ" ALBO, że słabo grał przez kontuzje, to go wyśmieję. Wczoraj miał miliard setek, W ogóle co to za podejście zdobywcy Złotej Piłki? Że nigdy nie myślał o zdobyciu MŚ?! Jeśli Messi w 1/8 pokaże podobną czy nawet jeszcze większą klasę jak w 3 meczu grupowym (czyli normę u niego), to bezsprzecznie będzie można powiedzieć, że Messi oszczędzał się na MŚ - oczywiście w cudzysłowie. Jako zdobywca każdej nagrody brakuje mu tylko tego jedynego pucharu, żeby już nikt nie miał wątpliwości, kto jest najlepszym piłkarzem w historii i we wszechświecie. Messi, z całego mojego serca życzę Ci żebyś wzniósł ten Puchar jak najwyżej potrafisz (czyli niezbyt wysoko xD). No i fajnie jakbyś to przeczytał, najlepiej z tłumaczem. Miłego dnia ludzie! Jutro ciąg dalszy MŚ;)
1
mnie też coś gryzie jeśli chodzi o to.
0
lubię gościa.
0
to tak jakbyś powiedział, że Fabregasa też uratowałby. Podczas rewolucji potrzebne są ofiary. Dla mnie Pedro idzie na samym przodzie kampanii.
1
Jeśli trener będzie widział Pedro nad Alexisem, to to będzie raczej ostateczny dowód na to, że Enrique nie ma jaj albo jest ślepy. Myślę, że sytuacja z Pedro szybko zweryfikuje jakiego trenera ma Barcelona.
0
czy to nie dziwne, że nawet w ten sposób Barca idzie pod Messiego i chce wyglądać jak rep. Argentyny?:D (Atak kosmos, obrona - say woOt?)
0
najlepsza
0
po co planować spotkanie, na którym mają powiedzieć, że go nie biorą?
2
wiem, że to świetny piłkarz, ale zwyczajnie gościa nie lubię. Nie dość, że przez niego odeszli Thiago i Fabregas (ok, trener ustalał skład, ale to zamiast wspierać młodych, on grał i grał nic nie wnosząc w ostatnich latach), to jeszcze gościu teraz odchodzi za darmo do klubu gdzie będzie zarabiać kokosy (chyba nikt nie sądzi, że Xavi idzie tam żeby tylko grać i "zbliżyć się do rodziny"?), i pobierze połowę swojej pensji. Poza tym charakterkiem to też nigdy mnie nie urzekł. Rozumiem jakieś konkretne pożegnanie, jakiś symbol typu nagroda, uhonorowanie. Poza tym dowiedział się, że byłby mentorem, gościem z ławki to od razu odchodzi. Legenda? Dla mnie tylko na papierze z tymi wszystkimi tytułami, ale tak zachowując się będę mieć szacunek do jego osiągnięć, ale nic więcej. Pewnie wielu z Was się ze mną nie zgodzi, ale takie jest moje zdanie - mam do niego prawo.
0
pa pa
0
Na jakiej pozycji gra Cuadrado, bo na mistrzostwach świata tylko na bramce go nie widziałem?
1
Mam marzenia, ale one też mają swoje granice. Suarez wczoraj udowodnił, że jest najlepszym napastnikiem na świecie. Jeżeli Urugwaj zajdzie daleko, Złota Piłka jest w jego zasięgu. Mimo wszystko, uważam, że Suarez nie odejdzie z Liverpoolu. PS: Czemu miałby grać na prawym skrzydle jeśli już? Suarez na środku, a Messi wraca na skrzydło!
0
Masę szczęścia? System szkolenia, jak i sam system gry Cruyffa obowiązuje już od 2 dekad, Guardiola go udoskonalił - nie nazwałbym tego szczęściem, tylko geniuszem. Co do Xaviego, to też zasługa Guardioli, że Xavi okazał się generałem nie do zastąpienia. Chciałbym przypomnieć, że przed Euro 2008 Xavi był tylko dobrym grajkiem... To Guardiola wyciągnął z niego kwintesencje jego prawdziwego talentu. Albo przemianowanie ze skrzydła Messiego na środek i stworzenie machiny do strzelania paru bramek na mecz. Wszystko czysty geniusz. Mam nadzieję, że facet wróci...
0
W pełni rozumiem, dlaczego Guardiola odszedł; szkoda, bo pewnie dalej trzymałby Barcę na wysokich obrotach - gdyby nie zarząd i nietykalność niektórych już przereklamowanych graczy (np. Pedro czy Pique). Niby pojeżdżają po nim za 0:4 z Realem, ale zobaczycie, za rok, może dwa tiki-taka wróci na salony, szkoda tylko, że nie w Barcelonie a w Monachium. Dlaczego tak uważam? W Barcelonie od dziecka piłkarze są wychowywani do systemu gry Barcelony (rzekomo tiki-taka), a w Bayernie? Mieli rok, żeby się tego nauczyć... O ile dominacja w Bundeslidze była niewątpliwa, tak póki co na Ligę Mistrzów już nie starczyło. Swoją drogą, zauważył ktoś, że póki co zwycięzcy Ligi Mistrzów grają piach w swoich reprezentacjach? Wiem, że odbyły się dopiero mecze pierwszej kolejki, ale np. taki Robben - który nie miał udanego sezonu jest póki co najlepszy na MŚ. Sorka za taki off-top, jestem chętny do dyskusji, wymiany zdań.
0
Ale sam na sam spudłował, niby wiadomo - aaa było już 4:0, ale gdyby było 0:0?:D Tutaj dałbym mu minusa za to, ale faktycznie, zagrał kapitalny mecz.
0
Tu się nie zgodzę. Moim zdaniem ostatnie MŚ w 2010 Hiszpania wygrała na farcie. Jakoś nie wygrywała wysoko. Gdyby Robben miał taką formę wtedy jak dzisiaj, Oranje byliby mistrzami (sam na sam z Casillasem pewnie do dzisiaj śni mu się po nocach, bo to bardziej on źle strzelił, niż Casillas obronił).
0
A na końcu pewnie wyjdzie, że jednak maczali jakoś palce xD
2
Nooo jednak trochę może nas obchodzić, bo widzisz, jego ludzie są w zarządzie Barcy. Wnioski wyciągnij sobie sam.
0
pewnie wkradł Ci się błąd, który i tak wyszedł na Twoją korzyść ;)
3
i tak nie pasuje, bo to Barca jest peklowana w @#$% :D
0
nie pytałem przez ironię, ale myślałem, że Redakcja będzie wspominała np kogo uważają za piłkarza meczu, wczorajszym był Oscar bez dwóch zdań.
0
zawodnikiem meczu Oscar?:D
0
Ostatni czynnik, który podałeś, ma wielkie znaczenie...
0
Ja się spodziewałem po pierwszym meczu z Portugalią. Grali niesamowicie inteligentnie i odpowiedzialnie, atak zdobywa okładki, obrona zdobywa zwycięztwa.
0
Nie możesz zostać sprzedany
0
powiem Ci, że nie wiem, widziałem większość akcji ofensywnych. Może po prostu w highlightsach twórcy się nie przykładali do defensywnych zagrań. Jedyne co zauważyłem, że kryje jak w koszykówce:D
2
Jeszcze wczoraj zastanawiałem się, jak to możliwe, że Rakiticiem wszyscy są tak podnieceni pozytywnie. Przejrzałem jego filmiki "Rakitic vs..." oczywiście te najbardziej aktualne, czyli np z Realem, Barceloną, drugim meczem z Madrytem i Benficą (wszystkie 2014). Rakitic to dla mnie fuzja Iniesty i Xaviego, która potrzebuje takiej drużyny jak Barcelona, gry kombinacyjnej; mniejszość jego zagrań jest po prostu niweczona przez kolegów z zespołu, a reszta jest nie tyle co skuteczna, a czasem fascynująca. Koleś potrafi czarować. W obronie to on może nie gra, ale ma głód piłki - lubię to. Jeżeli Barcelona pozwoli mu szybciej grać, myślę, że mamy perełkę (mimo 26 lat, szukać przykładu? Xavi). Dlatego uważam, że jedynym co mnie denerwuje w transferze Fabregasa jest fakt, że sprzedano go za tak małą cenę...
0
jesli faktycznie zostanie pedro, nie kupia obroncy, sprzedadza sancheza... strajkuje i czekam na nowy zarzad, dwa lata do wyborow mowicie? 33 mln... jpdl... juz rozumiem, ze nie musial zostac, ale 33 mln? plakac mi sie chce
1
ręce mi opadają