0

"Zaczyna się inny mundial - będę biegać" (dreptając 4 bramki - jedyny zawodnik na MŚ, który strzelił bramkę w każdym meczu, z czego 2 w meczu, gdzie wystąpił 60 minut - co Ty na to CR7?)

0

uwaga, kolejny aspekt, dlaczego Messi > Ronaldo. Spójrzcie jakie warunki fizyczne ma Ronaldo, a jakie Messi... Messi ma po prostu to coś, w tym przypadku jakim by nie był pracusiem Ronaldo, Messi ma za olbrzymi talent. A te MŚ dobitnie to pokazują. Jak ja się cieszę, że żyję w czasach Messiego...

0

aż mam ciary.

0

ok, a np. czemu tak trudno się dowiedzieć o zarobkach piłkarzy? Chyba, że macie jakąś stronkę, gdzie można wszystko zobaczyć.

1

nie lubię tych wszystkich poufności, w NBA wszystko jest jasne i wiadome kto ile i za co. Czemu tak nie może być w piłce?

0

ja do teraz nie wiem na jakiej facet gra pozycji, bo widzę go wszędzie na boisku. Jak najbardziej na tak, jeśli chodzi o tego gościa.

1

W sumie to Suarez nie musi być non stop na szpicy, co to za problem na zmiane pozycji miedzy Neymarem-Messim-Gryzakiem? Suarez jak na Barcę wysoki (181 cm) kurde, myślałem, że Reus to marzenie, ale Suarez to kosmos.

0

jeszcze istnieje coś takiego jak wartośc marketingowa pamiętajcie.

0

Siła rażenia jest taka, że ciężko mi ją sobie wyobrazić

2

Nie wiem czy widziałeś łzy po meczu z Anglią u Suareza. Dla mnie to ostateczny dowód, że facet potrafi się poświecić i myśli o drużynie.

0

Racja, Alexis 7, Suarez 9:D

3

czyli nr 7 dla Suareza :D

0

"Suarez fichado" pls

0

wg TM Suarez jest wart 52 miliony... a np taki Bale 80, więc...

1

jak myślicie, jaki będzie miał numer? :)

1

Ludzie, spokojnie, źródło: Sport! Pewnie tam pismaki nie wiedzą o tym, że Alexis jest teraz nietykalny, poza tym sami wczoraj pisaliście, że Pedro się spakował.

3

Tak mi szkoda Algierii... Grali fantastycznie. Chętnie zobaczyłbym mecz Polska - Algieria.

0

gdyby od początku było mówione, że odchodzi Pedro, a nie Sanchez myślę, że odbiór byłby zupełnie inny i teraz każdy pisałby, że dzięki za trofea bramki itd. A tak to ludzie czują ulgę - w tym ja, że może ktoś dolał zarządowi oliwy do głów. PS: Szkoda mi Algierii.

0

Wiecie co mi przypominała swoją grą Algieria przez pierwsze 25 minut? Szybszy rodzaj Tiki-Taki w pełnej krasie. Niemcy nie istnieli.

0

Troll czy poważnie?

0

Niemcy ich rozniosą

1

Neuer dzisiaj pokazał, ze świetny z niego stoper

0

dzisiaj gdyby Emenike nie podał Pogbie piłki na głowę to były man of the match

1

wiem, że pod nie tym tematem, ale kurczę, Suarez w Barcelonie byłby... takim badassem, potrzeba w Barcie kogoś takiego; faceta z cojones większymi niż wyczyny Ronaldo na MŚ2014.

2

Dream Team 3.0?;>

0

Zakładając, że Suarez przybyłby... Barca byłaby Galacticos?:D

1

"...do zamknięcia całości operacji brakuje jedynie porozumienia z klubem zawodnika, Liverpoolem..." - dziękuję, dobranoc.

0

Na jakiej pozycji gra Cuadrado, bo co go widzę, to jest wszędzie na boisku? Jedno z odkryć tego mundialu - bez wątpienia.

0

Szanuję Twoje preferencje, ale przykro mi, że nie życzysz komuś takiemu jak Messi MŚ. Wiem, że to sport drużynowy, ale Messi wznoszący Puchar Świata to coś co mam przed oczami, co fajnie byłoby urzeczywistnić. No nic, miłego dnia życzę!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?