coś czuję, że skrzydłowymi będą teraz obrońcy, Neymar i Suarez będą jako napastnicy o możliwości zejściu na skrzydło - wymienność pozycji, a tuż za nimi czyhać będzie Messi, który będzie miał całą atakowana połowę dla siebie - ot taki mój POV.
Wiesz, o ile myślę, że wiedzieli, że co najwyżej mogą osiągnąć karne, więc serio jestem zdziwiony, że dali tak ciała, bo to raczej był słabe strzały, a niżeli genialne obrony - K. Navas niekiedy dobrze rzucał się w stronę, gdzie był strzał, ale tak dobrze Holendrzy strzelali, że po prostu nie dawał rady. Jak to mawiał mój ojciec, nie ma dobrze obronionych karnych, są tylko źle strzelone.
Czy hormony, które brał Messi za młodu mogą mieć jakiś impakt na działanie czy wydolność mięśni? Bo może jest tak, że Messi nie to, że nie chce mu się biegać, ale zwyczajnie ma już tak słabą wydolność, że musi się oszczędzać na swoje zrywy i dryblingi? Bo już definitywnie po tym meczu nie można powiedzieć, że Messi oszczędzał się na mistrzostwa. Podczas meczu wiele było sytuacji, kiedy mógł podbiec 3-4 metry i spróbować odebrać piłkę przeciwnikowi, a on tego nie robił. Zostaje tylko motywacja - ale czy mistrzostwo świata to nie wystarczająca motywacja?
po wypowiedzi myślałem, że masz 15 lat, ale okazało się, że jednak nie. Pokaż mi klasę, jeśli jestem dzieciakiem, i podaj kontrargumenty, bo dla mnie się kompromitujesz takimi tekstami dziadku.
Bardzo dobra ocena Messiego, podoba mi się, że Redakcja jest obiektywna. Tamta setka to wstyd. Powtórzę się tutaj: Kiedy Messi wyszedł w ostatnich sekundach meczu sam na sam i nie strzelił bramki udowodnił, że jego czas powoli przemija (jako napastnika). Zamiast wyprzedzić Kurtułe, czy nawet lobować w swoim stylu ten strzelił w wielkiego świetnego golkipera. I nie mówcie mi, że był zmęczony, bo nie miał czym. Chcieliście drugiego Xaviego? Daję 2 lata i będziecie mieć kogoś jeszcze lepszego - Messiego jako ŚP. A może i wcześniej? W końcu rewolucja. W pewnym sensie jego wpływ na pierwszą bramkę nawet utwierdza moją tezę, że jako rozgrywający może być więcej niż wybitnym.
Kiedy Messi wyszedł w ostatnich sekundach meczu sam na sam i nie strzelił bramki udowodnił, że jego czas powoli przemija (jako napastnika). Zamiast wyprzedzić Kurtułe, czy nawet lobować w swoim stylu ten strzelił w wielkiego świetnego golkipera. I nie mówcie mi, że był zmęczony, bo nie miał czym. Chcieliście drugiego Xaviego? Daję 2 lata i będziecie mieć kogoś jeszcze lepszego - Messiego jako ŚP. A może i wcześniej? W końcu rewolucja.
Suarez - bodajże dopiero od listopada może trenować i grać, Neymar - może na wrzesień się wyleczy i skończy rehabilitacje - Pedro idzie na obronę, więc kto w ataku?
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHHA, przed MŚ Suarez, tuż na półmetku Suareza wymieniano do Złotej Piłki - DO ZŁOTEJ PIŁKI. Tylko Ibra jest podobnym poziomem do Suareza
1
umarłem... dziękuję.
0
pejpasem go do 50 zl
1
coś czuję, że skrzydłowymi będą teraz obrońcy, Neymar i Suarez będą jako napastnicy o możliwości zejściu na skrzydło - wymienność pozycji, a tuż za nimi czyhać będzie Messi, który będzie miał całą atakowana połowę dla siebie - ot taki mój POV.
0
To teraz jeszcze czekać, jak Barca go sprzeda za 15 mln
0
Jest możliwość, że to może być powiązane z jego karą?
2
Enrique chce mieć w drużynie czysto profesjonalne relacje - dotrzymuje więc słowa!
0
40 mln euro klauzula odejścia - sporo!
0
serio z tą pisownią...?
0
czyli jak będę śledzić Edena Hazarda, to jestem kibicem Chelsea?
1
fanki już ma
0
Wiesz, o ile myślę, że wiedzieli, że co najwyżej mogą osiągnąć karne, więc serio jestem zdziwiony, że dali tak ciała, bo to raczej był słabe strzały, a niżeli genialne obrony - K. Navas niekiedy dobrze rzucał się w stronę, gdzie był strzał, ale tak dobrze Holendrzy strzelali, że po prostu nie dawał rady. Jak to mawiał mój ojciec, nie ma dobrze obronionych karnych, są tylko źle strzelone.
0
"wygramy te mistrzostwa" - schemat: spokojnie spokojnie, zapłacone już odpowiednim ludziom, nie martwcie się...
3
Ronaldo, Rivaldo, Ronaldinho - może wtedy atak by ruszył...
0
dlaczego?
3
Rasiak?
9
broń się całe mistrzostwa, nie przećwicz karnych #Kostaryka
0
apropos wygryzienia: świetne portrety! http://espn.go.com/espn/feature/story/_/id/10984370/portrait-serial-winner-luis-suarez-soccer-most-beautiful-player
0
Czy hormony, które brał Messi za młodu mogą mieć jakiś impakt na działanie czy wydolność mięśni? Bo może jest tak, że Messi nie to, że nie chce mu się biegać, ale zwyczajnie ma już tak słabą wydolność, że musi się oszczędzać na swoje zrywy i dryblingi? Bo już definitywnie po tym meczu nie można powiedzieć, że Messi oszczędzał się na mistrzostwa. Podczas meczu wiele było sytuacji, kiedy mógł podbiec 3-4 metry i spróbować odebrać piłkę przeciwnikowi, a on tego nie robił. Zostaje tylko motywacja - ale czy mistrzostwo świata to nie wystarczająca motywacja?
2
po wypowiedzi myślałem, że masz 15 lat, ale okazało się, że jednak nie. Pokaż mi klasę, jeśli jestem dzieciakiem, i podaj kontrargumenty, bo dla mnie się kompromitujesz takimi tekstami dziadku.
3
Bardzo dobra ocena Messiego, podoba mi się, że Redakcja jest obiektywna. Tamta setka to wstyd. Powtórzę się tutaj: Kiedy Messi wyszedł w ostatnich sekundach meczu sam na sam i nie strzelił bramki udowodnił, że jego czas powoli przemija (jako napastnika). Zamiast wyprzedzić Kurtułe, czy nawet lobować w swoim stylu ten strzelił w wielkiego świetnego golkipera. I nie mówcie mi, że był zmęczony, bo nie miał czym. Chcieliście drugiego Xaviego? Daję 2 lata i będziecie mieć kogoś jeszcze lepszego - Messiego jako ŚP. A może i wcześniej? W końcu rewolucja. W pewnym sensie jego wpływ na pierwszą bramkę nawet utwierdza moją tezę, że jako rozgrywający może być więcej niż wybitnym.
1
to nie była zwykła sytuacja, miał tylko jednego zawodnika przed sobą - bramkarza.
2
Kiedy Messi wyszedł w ostatnich sekundach meczu sam na sam i nie strzelił bramki udowodnił, że jego czas powoli przemija (jako napastnika). Zamiast wyprzedzić Kurtułe, czy nawet lobować w swoim stylu ten strzelił w wielkiego świetnego golkipera. I nie mówcie mi, że był zmęczony, bo nie miał czym. Chcieliście drugiego Xaviego? Daję 2 lata i będziecie mieć kogoś jeszcze lepszego - Messiego jako ŚP. A może i wcześniej? W końcu rewolucja.
0
link!
1
szkoda, że już nie można minusować, ehh...
0
super wypowiedzi, lecz co do wypowiedzi Hulka... Tylko Messi.
1
Zuniga patrzy się cały czas na piłkę.
0
ooo nie słyszałem o tym, że Suarez ma przyjść do Barcelony ;o
0
Neuer nie dość, że gra w miarę dobrze nogami, to i z główkami sobie nieźle radzi! xD
0
Suarez - bodajże dopiero od listopada może trenować i grać, Neymar - może na wrzesień się wyleczy i skończy rehabilitacje - Pedro idzie na obronę, więc kto w ataku?
0
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHHA, przed MŚ Suarez, tuż na półmetku Suareza wymieniano do Złotej Piłki - DO ZŁOTEJ PIŁKI. Tylko Ibra jest podobnym poziomem do Suareza