6

Samper zagrał bardzo dobry mecz jak na tak młodego zawodnika.

0

Arsenal na innej pozycji niż nr 4? No jakby to wyglądało, Wenger musi dbać o "dobro" drużyny, więc stara się jak może, żeby było jak zawsze.

3

Niech zostawi ten jeden rekord Ronaldo, ma ich tak wiele... Zamiast tego wolałbym, żeby swoim kreowaniem gry i dotychczasowym strzelaniu bramek doprowadził do wygranej w finale na stadionie olimpijskim w Berlinie.

0

że tak powiem: historia lubi się powtarzać;p

1

Oby Krychowiak okazał się kiedyś dla innego wielkiego klubu takim Rakiticiem z Polski!!!

0

to tak jakby otrzymał Złotą Piłkę hehe

0

kurcze, ja myślałem, że ManU:)

1

gdzie jest ta rewolucja czy tam ewolucja Barcy?

0

że tak powiem:

Najładniejsze koszulki Barcelony ever!

0

lepiej niech nie walczy, bo z góry czuję K.O.

4

ten chłopak to przyszły zdobywca Złotej Piłki:)

0

Jestem ciekawy co by się stało, gdyby Messi i Ronaldinho zamienili się datami urodzenia i mielibyśmy Messiego Rijkaarda oraz Ronaldinho Guardioli, jak myślicie, jakby to wyglądało?

0

a Cech się nawet nie ruszył, jedna z najpiękniejszych (niepowtarzalnych!!!) bramek w historii

0

nie pogrążaj się

2

jasne, że Cię lubimy Marc, rozwijaj się dalej, a będziesz wielkim obrońcą! Piona!

0

Będzie musiał więcej biegać, więc pewnie zrobi się czerwony ze zmęczenia:D

0

Podobają mi się te kluczowe słowa:)

0

Pep wie jacy piłkarze są po prostu najlepsi ;)

1

fakt, Bagginsowie to twarde sztuki.

0

polecenie tego komentarza to za mało - szczera prawda.

0

haha ale z Ciebie wróżbita Maciej!!!!!!do tego wiedziałeś, że zażartuje - wszystkowiedzący jesteś? zazdro

0

swoją drogą ciekawe jest to, że nigdzie nie ma "nowy CR7" - chyba że mnie coś omija?

0

zamawiam 3 i pół kilo.

1

lepiej nic nie mówcie, bo się nowa plotka stworzy!! Swoją drogą Songa też sie pozbył... xD

1

"nowy ............." - wstaw nazwisko piłkarza :D

0

oczywiście, mam nadzieję, że masz na myśli, że MAtS będzie jeszcze lepszy od bardzo dobrego bramkarza, jakim jest Bravo:D

0

Nie dziwie się, oprócz Brazyliczyków, reszta krajów z tego kontynentu mówi po hiszpańsku = lepsza komunikacja:D

3

Z tego co zrozumiałem z Twojej wypowiedzi to:
a) nie wiesz po co są trzymani wszyscy pomocnicy Barcelony A - uważam, że pomocnicy Barcelony B nie mają jeszcze takiej jakości jak wymieniona 7mka (dlaczego 7mka, o tym w następnym akapicie), a Barcelona niestety ma zakaz transferowy do 2016 roku 1 stycznia.
b) mamy dwóch Roberto w składzie.
c) zamiast jest powinno być są jak już, bo wymieniłeś liczbę mnogą.

Każdy ma prawo do własnej opinii, dlatego ją szanuje, pozdrawiam.

1

mam pytanie nie na temat. Załóżmy, że Barcelona wygrała LL, gdzie na drugim miejscu jest Atletico, i PK, gdzie Real przegrał z Barcą w finale. Kto będzie grać zatem w superpucharze Hiszpanii? Drugie miejsce w lidze czy przegrany finału PK? (Proszę o nie pisanie: najpierw Barca się musi tam dostać bla bla - to jest tylko przykład, gdzie kolejność mogłaby być zmieniona). Pozdrawiam.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?