Niech zostawi ten jeden rekord Ronaldo, ma ich tak wiele... Zamiast tego wolałbym, żeby swoim kreowaniem gry i dotychczasowym strzelaniu bramek doprowadził do wygranej w finale na stadionie olimpijskim w Berlinie.
Jestem ciekawy co by się stało, gdyby Messi i Ronaldinho zamienili się datami urodzenia i mielibyśmy Messiego Rijkaarda oraz Ronaldinho Guardioli, jak myślicie, jakby to wyglądało?
Z tego co zrozumiałem z Twojej wypowiedzi to:
a) nie wiesz po co są trzymani wszyscy pomocnicy Barcelony A - uważam, że pomocnicy Barcelony B nie mają jeszcze takiej jakości jak wymieniona 7mka (dlaczego 7mka, o tym w następnym akapicie), a Barcelona niestety ma zakaz transferowy do 2016 roku 1 stycznia.
b) mamy dwóch Roberto w składzie.
c) zamiast jest powinno być są jak już, bo wymieniłeś liczbę mnogą.
Każdy ma prawo do własnej opinii, dlatego ją szanuje, pozdrawiam.
mam pytanie nie na temat. Załóżmy, że Barcelona wygrała LL, gdzie na drugim miejscu jest Atletico, i PK, gdzie Real przegrał z Barcą w finale. Kto będzie grać zatem w superpucharze Hiszpanii? Drugie miejsce w lidze czy przegrany finału PK? (Proszę o nie pisanie: najpierw Barca się musi tam dostać bla bla - to jest tylko przykład, gdzie kolejność mogłaby być zmieniona). Pozdrawiam.
6
Samper zagrał bardzo dobry mecz jak na tak młodego zawodnika.
0
Arsenal na innej pozycji niż nr 4? No jakby to wyglądało, Wenger musi dbać o "dobro" drużyny, więc stara się jak może, żeby było jak zawsze.
3
Niech zostawi ten jeden rekord Ronaldo, ma ich tak wiele... Zamiast tego wolałbym, żeby swoim kreowaniem gry i dotychczasowym strzelaniu bramek doprowadził do wygranej w finale na stadionie olimpijskim w Berlinie.
0
że tak powiem: historia lubi się powtarzać;p
1
Oby Krychowiak okazał się kiedyś dla innego wielkiego klubu takim Rakiticiem z Polski!!!
0
to tak jakby otrzymał Złotą Piłkę hehe
0
kurcze, ja myślałem, że ManU:)
1
gdzie jest ta rewolucja czy tam ewolucja Barcy?
0
https://pl.wikipedia.org/wiki/Naval_Strike_Missile hehe:D
0
że tak powiem:
0
lepiej niech nie walczy, bo z góry czuję K.O.
4
ten chłopak to przyszły zdobywca Złotej Piłki:)
0
Jestem ciekawy co by się stało, gdyby Messi i Ronaldinho zamienili się datami urodzenia i mielibyśmy Messiego Rijkaarda oraz Ronaldinho Guardioli, jak myślicie, jakby to wyglądało?
0
a Cech się nawet nie ruszył, jedna z najpiękniejszych (niepowtarzalnych!!!) bramek w historii
0
nie pogrążaj się
2
jasne, że Cię lubimy Marc, rozwijaj się dalej, a będziesz wielkim obrońcą! Piona!
0
Będzie musiał więcej biegać, więc pewnie zrobi się czerwony ze zmęczenia:D
0
Podobają mi się te kluczowe słowa:)
0
Pep wie jacy piłkarze są po prostu najlepsi ;)
1
fakt, Bagginsowie to twarde sztuki.
0
polecenie tego komentarza to za mało - szczera prawda.
0
haha ale z Ciebie wróżbita Maciej!!!!!!do tego wiedziałeś, że zażartuje - wszystkowiedzący jesteś? zazdro
0
swoją drogą ciekawe jest to, że nigdzie nie ma "nowy CR7" - chyba że mnie coś omija?
0
zamawiam 3 i pół kilo.
1
lepiej nic nie mówcie, bo się nowa plotka stworzy!! Swoją drogą Songa też sie pozbył... xD
1
"nowy ............." - wstaw nazwisko piłkarza :D
0
oczywiście, mam nadzieję, że masz na myśli, że MAtS będzie jeszcze lepszy od bardzo dobrego bramkarza, jakim jest Bravo:D
0
Nie dziwie się, oprócz Brazyliczyków, reszta krajów z tego kontynentu mówi po hiszpańsku = lepsza komunikacja:D
3
Z tego co zrozumiałem z Twojej wypowiedzi to:
a) nie wiesz po co są trzymani wszyscy pomocnicy Barcelony A - uważam, że pomocnicy Barcelony B nie mają jeszcze takiej jakości jak wymieniona 7mka (dlaczego 7mka, o tym w następnym akapicie), a Barcelona niestety ma zakaz transferowy do 2016 roku 1 stycznia.
b) mamy dwóch Roberto w składzie.
c) zamiast jest powinno być są jak już, bo wymieniłeś liczbę mnogą.
Każdy ma prawo do własnej opinii, dlatego ją szanuje, pozdrawiam.
1
mam pytanie nie na temat. Załóżmy, że Barcelona wygrała LL, gdzie na drugim miejscu jest Atletico, i PK, gdzie Real przegrał z Barcą w finale. Kto będzie grać zatem w superpucharze Hiszpanii? Drugie miejsce w lidze czy przegrany finału PK? (Proszę o nie pisanie: najpierw Barca się musi tam dostać bla bla - to jest tylko przykład, gdzie kolejność mogłaby być zmieniona). Pozdrawiam.