Suari z Haliloviciem najlepsi na boisku. Możecie mówić, ze to tylko "ogórki" młode z Indonezji, ale! co by było gdyby zagrał słaby mecz? Byłoby cienko. Ten mecz ukazał, że Suarez to jednak wielka marka i nie zawodnik jednego sezonu, mimo słabego ogrania wyróżniał się i pokazał klasę. Halilovic? Wróżę mu bardzo świetlaną przyszłość.
jeszcze jakiś czas temu myślałem tak samo jak Ty. Pokaż mi, zapodaj jakiś link, cokolwiek, udowodnij swoją tezę. Liczy się tu i teraz, nie patrz na sytuacje sprzed 3-4 lat. Pokaż sytuacje z ostatniego roku, gdzie Busquets symuluje... Jeśli chodzi o Neymara to bardziej winiłbym jego posturę chucherka niż symulowanie (choć to prawda, że wszyscy Brazylijczycy mają w sobię ducha aktorstwa - sami się do tego przyznają).
właśnie już nie wiem do końca, czy taka szkoda, obczaj, że póki co Barcelona jest na 0 z tyłu ;o!!! Czyli jednak prezentowane ustawienie przez Barcelonę zdaje egzamin:D
Nie jestem fanem OSOBY Xaviego, ale ta wypowiedź bardzo mi się podoba, dobrze się takie rzeczy czyta. Dla mnie Xavi i Iniesta to najlepszy duet pomocników w historii piłki, jeśli się mylę, poprawcie mnie.
Dość sporo wpisów ostatnio na temat Lee Seung-Woo. Poczytałem o nim w internecie, coś poszperałem na youtubie - chłopak ma talent - perełka Azji. Jeśli będzie się konsekwentnie rozwijać stanie się wielkim piłkarzem.
nie, nie pobił, daj mu trochę czasu. Coś czuję, że Messi pobije 2 rekordy - najpierw Raula, a później CR7 (bo uważam, że on pierwszy przebije barierę Raula w, nie oszukujmy się, dość słabej grupie).
ogólnie na plus:
+ rotacje
+ młodzi (wczoraj Samper kawał dobrej gry)
+ Luis Enrique (wiara w cały zespół - świetne podejście)
+ morale ^ (patrz punkt wyżej)
+ moim zdaniem najważniejszy oraz najlepszy aspekt z ostatnich tygodni, mianowicie:
ŚWIETNA GRA W DEFENSYWIE !!! (Barca straciła 0 goli w grach o stawkę aż do tej pory(!!!))
1
Barcelonie ewidentnie nie idzie... Rozumiem, że Pedro to pewna część historii Barcy, ale na miłość boską - są granice.
0
Suari z Haliloviciem najlepsi na boisku. Możecie mówić, ze to tylko "ogórki" młode z Indonezji, ale! co by było gdyby zagrał słaby mecz? Byłoby cienko. Ten mecz ukazał, że Suarez to jednak wielka marka i nie zawodnik jednego sezonu, mimo słabego ogrania wyróżniał się i pokazał klasę. Halilovic? Wróżę mu bardzo świetlaną przyszłość.
1
pewnie jeden z nich
0
póki co Suarez na tle tam wszystkich wygląda jakby grał z dziećmi (co po części jest prawdą).
1
wymowne zdjęcie Neymara obok Ronaldinho:D
0
dzięki ludziska:D
2
jeszcze jakiś czas temu myślałem tak samo jak Ty. Pokaż mi, zapodaj jakiś link, cokolwiek, udowodnij swoją tezę. Liczy się tu i teraz, nie patrz na sytuacje sprzed 3-4 lat. Pokaż sytuacje z ostatniego roku, gdzie Busquets symuluje... Jeśli chodzi o Neymara to bardziej winiłbym jego posturę chucherka niż symulowanie (choć to prawda, że wszyscy Brazylijczycy mają w sobię ducha aktorstwa - sami się do tego przyznają).
0
wie ktoś, gdzie można obejrzeć ten mecz towarzyski?:D
0
właśnie już nie wiem do końca, czy taka szkoda, obczaj, że póki co Barcelona jest na 0 z tyłu ;o!!! Czyli jednak prezentowane ustawienie przez Barcelonę zdaje egzamin:D
1
Dongou za Mathieu, Xavi na szpicy i Douglas za Buskeca xD no i Puyol za L. Enrique
0
wie ktoś jak to jest z tą nową pozycją dla Pedro? (boczny obrońca)
0
prawda, ja po prostu lubię petardy;p
0
Barcelona nie będzie mogła grać w LL
0
co Hernandez ;o ale tak czy siak petarda Rakitica FTW
1
sie wozi Suari z Messim:D fajna sprawa:D
0
co Rakitić zaje%ał...
0
młody jaki fafik xD
0
co prawda, to prawda
0
Ronaldo bardziej nie brału działu
0
Nie jestem fanem OSOBY Xaviego, ale ta wypowiedź bardzo mi się podoba, dobrze się takie rzeczy czyta. Dla mnie Xavi i Iniesta to najlepszy duet pomocników w historii piłki, jeśli się mylę, poprawcie mnie.
1
oo tego nie wiedziałem, mój błąd ;)
0
Daily Express? I niech zgadnę, miałby przejśc za rok podczas letniego okienka transferowego -.-
0
fakt, tylko karoseria jakaś zadrapana:D
0
Dość sporo wpisów ostatnio na temat Lee Seung-Woo. Poczytałem o nim w internecie, coś poszperałem na youtubie - chłopak ma talent - perełka Azji. Jeśli będzie się konsekwentnie rozwijać stanie się wielkim piłkarzem.
2
Enrique w tle: bicz pliz
0
Trzeba mu oddać to co jego - wielki szacunek Dani, obyś dobił do 400!
0
Suari jako wizytówka:D
0
Ajax, PSG > Bazylea, Liverpool
0
nie, nie pobił, daj mu trochę czasu. Coś czuję, że Messi pobije 2 rekordy - najpierw Raula, a później CR7 (bo uważam, że on pierwszy przebije barierę Raula w, nie oszukujmy się, dość słabej grupie).
3
ogólnie na plus:
+ rotacje
+ młodzi (wczoraj Samper kawał dobrej gry)
+ Luis Enrique (wiara w cały zespół - świetne podejście)
+ morale ^ (patrz punkt wyżej)
+ moim zdaniem najważniejszy oraz najlepszy aspekt z ostatnich tygodni, mianowicie:
ŚWIETNA GRA W DEFENSYWIE !!! (Barca straciła 0 goli w grach o stawkę aż do tej pory(!!!))