1

Barcelonie ewidentnie nie idzie... Rozumiem, że Pedro to pewna część historii Barcy, ale na miłość boską - są granice.

0

Suari z Haliloviciem najlepsi na boisku. Możecie mówić, ze to tylko "ogórki" młode z Indonezji, ale! co by było gdyby zagrał słaby mecz? Byłoby cienko. Ten mecz ukazał, że Suarez to jednak wielka marka i nie zawodnik jednego sezonu, mimo słabego ogrania wyróżniał się i pokazał klasę. Halilovic? Wróżę mu bardzo świetlaną przyszłość.

1

pewnie jeden z nich

0

póki co Suarez na tle tam wszystkich wygląda jakby grał z dziećmi (co po części jest prawdą).

1

wymowne zdjęcie Neymara obok Ronaldinho:D

0

dzięki ludziska:D

2

jeszcze jakiś czas temu myślałem tak samo jak Ty. Pokaż mi, zapodaj jakiś link, cokolwiek, udowodnij swoją tezę. Liczy się tu i teraz, nie patrz na sytuacje sprzed 3-4 lat. Pokaż sytuacje z ostatniego roku, gdzie Busquets symuluje... Jeśli chodzi o Neymara to bardziej winiłbym jego posturę chucherka niż symulowanie (choć to prawda, że wszyscy Brazylijczycy mają w sobię ducha aktorstwa - sami się do tego przyznają).

0

wie ktoś, gdzie można obejrzeć ten mecz towarzyski?:D

0

właśnie już nie wiem do końca, czy taka szkoda, obczaj, że póki co Barcelona jest na 0 z tyłu ;o!!! Czyli jednak prezentowane ustawienie przez Barcelonę zdaje egzamin:D

1

Dongou za Mathieu, Xavi na szpicy i Douglas za Buskeca xD no i Puyol za L. Enrique

0

wie ktoś jak to jest z tą nową pozycją dla Pedro? (boczny obrońca)

0

prawda, ja po prostu lubię petardy;p

0

Barcelona nie będzie mogła grać w LL

0

co Hernandez ;o ale tak czy siak petarda Rakitica FTW

1

sie wozi Suari z Messim:D fajna sprawa:D

0

co Rakitić zaje%ał...

0

młody jaki fafik xD

0

co prawda, to prawda

0

Ronaldo bardziej nie brału działu

0

Nie jestem fanem OSOBY Xaviego, ale ta wypowiedź bardzo mi się podoba, dobrze się takie rzeczy czyta. Dla mnie Xavi i Iniesta to najlepszy duet pomocników w historii piłki, jeśli się mylę, poprawcie mnie.

1

oo tego nie wiedziałem, mój błąd ;)

0

Daily Express? I niech zgadnę, miałby przejśc za rok podczas letniego okienka transferowego -.-

0

fakt, tylko karoseria jakaś zadrapana:D

0

Dość sporo wpisów ostatnio na temat Lee Seung-Woo. Poczytałem o nim w internecie, coś poszperałem na youtubie - chłopak ma talent - perełka Azji. Jeśli będzie się konsekwentnie rozwijać stanie się wielkim piłkarzem.

2

Enrique w tle: bicz pliz

0

Trzeba mu oddać to co jego - wielki szacunek Dani, obyś dobił do 400!

0

Suari jako wizytówka:D

0

Ajax, PSG > Bazylea, Liverpool

0

nie, nie pobił, daj mu trochę czasu. Coś czuję, że Messi pobije 2 rekordy - najpierw Raula, a później CR7 (bo uważam, że on pierwszy przebije barierę Raula w, nie oszukujmy się, dość słabej grupie).

3

ogólnie na plus:
+ rotacje
+ młodzi (wczoraj Samper kawał dobrej gry)
+ Luis Enrique (wiara w cały zespół - świetne podejście)
+ morale ^ (patrz punkt wyżej)
+ moim zdaniem najważniejszy oraz najlepszy aspekt z ostatnich tygodni, mianowicie:
ŚWIETNA GRA W DEFENSYWIE !!! (Barca straciła 0 goli w grach o stawkę aż do tej pory(!!!))

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?