0

Dlatego sprzedadzą Halilovicia i Rafinhe #Zubi #Barcalogic

0

udowodnij, proszę.

0

Żeby tylko się nie spuścili na siebie w tym Madrycie. Przepraszam za wulgarność, ale to sprawia dlaczego nie lubię tego klubu - arogancja, świętokradztwo, pycha. Z biegiem czasu bardzo się cieszę z postawy chłopaków z FCB kiedy święcili tryumfy i trwał ich PRAWDZIWY cykl; a nie mówili tylko o nim i jacy to są świetni. Jestem dumny z tego, że kibicuje tak wspaniałemu klubowi, który przeżywa teraz gorszy okres, to jest tylko przejściowe. VeB

2

Świetny komentarz, oby więcej takich na forum, życzę Ci miłego dnia. Visca el Barca!

0

Może być, ja po prostu się zastanawiam, dlaczego znowu tak jest... W pewnym sensie jakby Barca trafiła na Juve byłoby ciekawie, bo dawno takiego meczu nie było, ale z drugiej strony marketingowo lepiej jeśli Real znowu będzie grać z Schalke, a Barca z Man City - żeby było o tym głośno. Powoli zaczynam wątpić, czy piłka nożna to jest dalej sport, czy spektakl marionetek.

3

nie jestem osobą, która wszędzie widzi jakieś spiski, ale tutaj nie mogłem przejść obojętnie! To już naprawdę jest śmieszne...

0

zmiażdży i jeszcze wypluje, co prawda, to prawda....

0

edit: zle przecyztalem pytanie ;)

1

jest prawie 18, a ja zasypiam już... :( Ronaldinho wróć xD

3

ten mecz jest po prostu nudny

0

Cristiano zabrakło jednego karnego do hat-tricka - od taki przytyk kibica drużyny przeciwnej;)

0

hahahahaha, dzięki, poprawiłeś mój poranek:D

2

prawda jest taka, że Real zaczyna mecz od 1:0, wiadomo, pewny rzut karny.

2

Bardzo jestem ciekaw o ile jest gorszy od tych dzieci z Bullerbyn, o których ktoś tu wspomniał. Nie wierzę, że to tylko kwestia sportowa.

0

istna masakra, myślę, że jeszcze w tym sezonie będą miażdżyć. W końcu Suarez to klasa światowa:D

2

moją mamę, ponieważ mam na imię Marcin

0

To ja poproszę pół kilo Bayeru Leverkusen.

0

ostatni podpunkt mówi wszystko

1

powodzenia w Realu, świetny piłkarz

0

Barcelona może sprzedawać, nie kupować...

0

nie widziałem meczu, ale coś czuję i czytam, że Messi zniszczył... Czy to aby 1szy raz? noope

0

Widziałem ten mecz: niebo, a ziemia.

26

Powinni nagrodę najlepszego strzelca nazwać jego imieniem.

0

Modrić też na początku u różowych był słaby, a kim jest teraz? Jednym z najlepszych pomocników na świecie :D więc nie ma co narzekać, Alexis też od razu nie odpalił, widocznie adaptacja w Barcelonie trwa troszeczkę dłużej:D będzie dobrze!

1

spoczko








0

Rakitic swietne wolne

0

co zaje*al [1]

1

po meczu












0

co zaje*al...

1

teraz można oficjalnie mówić: kto to jest k*rwa Montoya (?)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?