Żeby tylko się nie spuścili na siebie w tym Madrycie. Przepraszam za wulgarność, ale to sprawia dlaczego nie lubię tego klubu - arogancja, świętokradztwo, pycha. Z biegiem czasu bardzo się cieszę z postawy chłopaków z FCB kiedy święcili tryumfy i trwał ich PRAWDZIWY cykl; a nie mówili tylko o nim i jacy to są świetni. Jestem dumny z tego, że kibicuje tak wspaniałemu klubowi, który przeżywa teraz gorszy okres, to jest tylko przejściowe. VeB
Może być, ja po prostu się zastanawiam, dlaczego znowu tak jest... W pewnym sensie jakby Barca trafiła na Juve byłoby ciekawie, bo dawno takiego meczu nie było, ale z drugiej strony marketingowo lepiej jeśli Real znowu będzie grać z Schalke, a Barca z Man City - żeby było o tym głośno. Powoli zaczynam wątpić, czy piłka nożna to jest dalej sport, czy spektakl marionetek.
Modrić też na początku u różowych był słaby, a kim jest teraz? Jednym z najlepszych pomocników na świecie :D więc nie ma co narzekać, Alexis też od razu nie odpalił, widocznie adaptacja w Barcelonie trwa troszeczkę dłużej:D będzie dobrze!
0
Dlatego sprzedadzą Halilovicia i Rafinhe #Zubi #Barcalogic
0
udowodnij, proszę.
0
Żeby tylko się nie spuścili na siebie w tym Madrycie. Przepraszam za wulgarność, ale to sprawia dlaczego nie lubię tego klubu - arogancja, świętokradztwo, pycha. Z biegiem czasu bardzo się cieszę z postawy chłopaków z FCB kiedy święcili tryumfy i trwał ich PRAWDZIWY cykl; a nie mówili tylko o nim i jacy to są świetni. Jestem dumny z tego, że kibicuje tak wspaniałemu klubowi, który przeżywa teraz gorszy okres, to jest tylko przejściowe. VeB
2
Świetny komentarz, oby więcej takich na forum, życzę Ci miłego dnia. Visca el Barca!
0
Może być, ja po prostu się zastanawiam, dlaczego znowu tak jest... W pewnym sensie jakby Barca trafiła na Juve byłoby ciekawie, bo dawno takiego meczu nie było, ale z drugiej strony marketingowo lepiej jeśli Real znowu będzie grać z Schalke, a Barca z Man City - żeby było o tym głośno. Powoli zaczynam wątpić, czy piłka nożna to jest dalej sport, czy spektakl marionetek.
3
nie jestem osobą, która wszędzie widzi jakieś spiski, ale tutaj nie mogłem przejść obojętnie! To już naprawdę jest śmieszne...
0
zmiażdży i jeszcze wypluje, co prawda, to prawda....
0
edit: zle przecyztalem pytanie ;)
1
jest prawie 18, a ja zasypiam już... :( Ronaldinho wróć xD
3
ten mecz jest po prostu nudny
0
Cristiano zabrakło jednego karnego do hat-tricka - od taki przytyk kibica drużyny przeciwnej;)
0
hahahahaha, dzięki, poprawiłeś mój poranek:D
2
prawda jest taka, że Real zaczyna mecz od 1:0, wiadomo, pewny rzut karny.
2
Bardzo jestem ciekaw o ile jest gorszy od tych dzieci z Bullerbyn, o których ktoś tu wspomniał. Nie wierzę, że to tylko kwestia sportowa.
0
istna masakra, myślę, że jeszcze w tym sezonie będą miażdżyć. W końcu Suarez to klasa światowa:D
2
moją mamę, ponieważ mam na imię Marcin
0
To ja poproszę pół kilo Bayeru Leverkusen.
0
ostatni podpunkt mówi wszystko
1
powodzenia w Realu, świetny piłkarz
0
Barcelona może sprzedawać, nie kupować...
0
nie widziałem meczu, ale coś czuję i czytam, że Messi zniszczył... Czy to aby 1szy raz? noope
0
Widziałem ten mecz: niebo, a ziemia.
26
Powinni nagrodę najlepszego strzelca nazwać jego imieniem.
0
Modrić też na początku u różowych był słaby, a kim jest teraz? Jednym z najlepszych pomocników na świecie :D więc nie ma co narzekać, Alexis też od razu nie odpalił, widocznie adaptacja w Barcelonie trwa troszeczkę dłużej:D będzie dobrze!
1
spoczko
0
Rakitic swietne wolne
0
co zaje*al [1]
1
po meczu
0
co zaje*al...
1
teraz można oficjalnie mówić: kto to jest k*rwa Montoya (?)