0

Zdjęcie główne: Messi jest decepticonem?

2

Poplakalem się... Piękne.

0

I zajebau xd.

0

To co... pijemy?:D

2

Spokojnie... Messi nawet na bramce dostarczałby 20 bramek i 10 asyst na sezon... #simplyMessi

3

Przepraszam, ale muszę to napisać... Messi jest pojebany... Dopiero co wchodzi w swój prime, a robi takie rzeczy... (to co zrobił z Boatengiem, to musiałem wyjść z domu i przemyśleć swoje.życie...). Nie widziałem Pele czy Maradony, i nie muszę. Messi najlepszy w historii. Michael Jordan jest Messim koszykówki - if you know what i mean ;)

0

Messi juz zasluzyl na ocene 10

0

To jest żart.

1

Hahahahahahahahahahahahaha

0

Dziękuję Redakcjo! Jesteście najlepsi;)

0

Genialne.

3

Chciałem ocenić Messiego na 11, ale strona pokazała, że ma jeszcze pare usterek...

3

Szkoda, że Redakcja nie wysłuchała mojej prośby o przegląd prasy z krajów pozostałych półfinalistów, tak czy siak i tak dziękuję, odwalacie kawał świetnej roboty!

0

Nie widziałem wczorajszego meczu , ale gdy czytam o geście z karnym, to to mówi wszystko za siebie. Najlepszy.

0

Uwielbiam tego kolesia, najlepszy napastnik na swiecie oraz top 5 zawodników świata

0

ba, sam jestem wśród tych osób, jeśli to prawda o czym tu jest napisane, uderzę się w pierś z radością i dumą!

0

Facet nie grał prawie rok czasu, nie liczyłbym na występ od 1szej minuty, ale liczę, że pojawi się w końcówkach dwóch nadchodzących meczów:)

0

Świetna wiadomość! Mam nadzieję, że przy pewnym już wyniku dla Barcelony wejdzie na ostatnie 10 minut z Getafe, a z Cordoba na ostatnie pół godziny - bo co za szybko z minutami, to niezdrowo! Powodzenia Thomas, Visca el Barca!

82

OFF TOP:
Mam taką małą prośbę do Redakcji:
Czy moglibyście na półfinały Ligi Mistrzów, w dniu meczu, przedstawiać przegląd prasy również z kraju zespołu spoza Hiszpanii?:)
Byłbym bardzo wdzięczny, pozdrawiam i życzę miłego dnia. :)

0

made my day... aż parsknąłem śmiechem przed ekranem, dzięki!! :D

0

mój ziomek!! :DDDDD

0

niedawno (przed dzisiejszym meczem z PSG) obejrzałem sobie jak Messi radził sobie z piłkarzami Man. City tj. miażdżył ich. O dziwo nikt nie mówi o "meczu życia" Messiego, dlatego zastanawia mnie kiedy ten spektakl się odbędzie. Dzisiaj bardzo dobry mecz, nerwy mi już puszczają, polecacie oglądać na C+ czy TVP?

1

odbędzie się losowanie:)

0

w pewnym fakt, że Bayern trafił na FC Porto może okazać się plusem... Bayern w tym sezonie nie zagrał jeszcze ani jednego meczu z klasową drużyną, więc nie wiedzą na czym stoją! (Ok w grupie było City, ale czy można nazwać ich klasowym zespołem?)

0

Półfinał z Bayernem wyczuwam...

3

Kapitanie mój, kapitanie!!!

4

Messi powoli (za to z jakim impetem) wchodzi w swój prime time... Także klękajcie narody...

0

ma ktoś może link do dużej rozdzielczości tego zdjęcia? :)

1

już myślałem, że redakcja zażartuje sobie z tych wszystkich doniesień i przeczytałem Bendtner... Szkoda, że się pomyliłem:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?