Przepraszam, ale muszę to napisać... Messi jest pojebany... Dopiero co wchodzi w swój prime, a robi takie rzeczy... (to co zrobił z Boatengiem, to musiałem wyjść z domu i przemyśleć swoje.życie...). Nie widziałem Pele czy Maradony, i nie muszę. Messi najlepszy w historii. Michael Jordan jest Messim koszykówki - if you know what i mean ;)
Szkoda, że Redakcja nie wysłuchała mojej prośby o przegląd prasy z krajów pozostałych półfinalistów, tak czy siak i tak dziękuję, odwalacie kawał świetnej roboty!
Świetna wiadomość! Mam nadzieję, że przy pewnym już wyniku dla Barcelony wejdzie na ostatnie 10 minut z Getafe, a z Cordoba na ostatnie pół godziny - bo co za szybko z minutami, to niezdrowo! Powodzenia Thomas, Visca el Barca!
OFF TOP:
Mam taką małą prośbę do Redakcji:
Czy moglibyście na półfinały Ligi Mistrzów, w dniu meczu, przedstawiać przegląd prasy również z kraju zespołu spoza Hiszpanii?:)
Byłbym bardzo wdzięczny, pozdrawiam i życzę miłego dnia. :)
niedawno (przed dzisiejszym meczem z PSG) obejrzałem sobie jak Messi radził sobie z piłkarzami Man. City tj. miażdżył ich. O dziwo nikt nie mówi o "meczu życia" Messiego, dlatego zastanawia mnie kiedy ten spektakl się odbędzie. Dzisiaj bardzo dobry mecz, nerwy mi już puszczają, polecacie oglądać na C+ czy TVP?
w pewnym fakt, że Bayern trafił na FC Porto może okazać się plusem... Bayern w tym sezonie nie zagrał jeszcze ani jednego meczu z klasową drużyną, więc nie wiedzą na czym stoją! (Ok w grupie było City, ale czy można nazwać ich klasowym zespołem?)
0
Zdjęcie główne: Messi jest decepticonem?
2
Poplakalem się... Piękne.
0
I zajebau xd.
0
To co... pijemy?:D
2
Spokojnie... Messi nawet na bramce dostarczałby 20 bramek i 10 asyst na sezon... #simplyMessi
3
Przepraszam, ale muszę to napisać... Messi jest pojebany... Dopiero co wchodzi w swój prime, a robi takie rzeczy... (to co zrobił z Boatengiem, to musiałem wyjść z domu i przemyśleć swoje.życie...). Nie widziałem Pele czy Maradony, i nie muszę. Messi najlepszy w historii. Michael Jordan jest Messim koszykówki - if you know what i mean ;)
0
Messi juz zasluzyl na ocene 10
0
To jest żart.
1
Hahahahahahahahahahahahaha
0
Dziękuję Redakcjo! Jesteście najlepsi;)
0
Genialne.
3
Chciałem ocenić Messiego na 11, ale strona pokazała, że ma jeszcze pare usterek...
3
Szkoda, że Redakcja nie wysłuchała mojej prośby o przegląd prasy z krajów pozostałych półfinalistów, tak czy siak i tak dziękuję, odwalacie kawał świetnej roboty!
0
Nie widziałem wczorajszego meczu , ale gdy czytam o geście z karnym, to to mówi wszystko za siebie. Najlepszy.
0
Uwielbiam tego kolesia, najlepszy napastnik na swiecie oraz top 5 zawodników świata
0
ba, sam jestem wśród tych osób, jeśli to prawda o czym tu jest napisane, uderzę się w pierś z radością i dumą!
0
Facet nie grał prawie rok czasu, nie liczyłbym na występ od 1szej minuty, ale liczę, że pojawi się w końcówkach dwóch nadchodzących meczów:)
0
Świetna wiadomość! Mam nadzieję, że przy pewnym już wyniku dla Barcelony wejdzie na ostatnie 10 minut z Getafe, a z Cordoba na ostatnie pół godziny - bo co za szybko z minutami, to niezdrowo! Powodzenia Thomas, Visca el Barca!
82
OFF TOP:
Mam taką małą prośbę do Redakcji:
Czy moglibyście na półfinały Ligi Mistrzów, w dniu meczu, przedstawiać przegląd prasy również z kraju zespołu spoza Hiszpanii?:)
Byłbym bardzo wdzięczny, pozdrawiam i życzę miłego dnia. :)
0
made my day... aż parsknąłem śmiechem przed ekranem, dzięki!! :D
0
mój ziomek!! :DDDDD
0
niedawno (przed dzisiejszym meczem z PSG) obejrzałem sobie jak Messi radził sobie z piłkarzami Man. City tj. miażdżył ich. O dziwo nikt nie mówi o "meczu życia" Messiego, dlatego zastanawia mnie kiedy ten spektakl się odbędzie. Dzisiaj bardzo dobry mecz, nerwy mi już puszczają, polecacie oglądać na C+ czy TVP?
1
odbędzie się losowanie:)
0
w pewnym fakt, że Bayern trafił na FC Porto może okazać się plusem... Bayern w tym sezonie nie zagrał jeszcze ani jednego meczu z klasową drużyną, więc nie wiedzą na czym stoją! (Ok w grupie było City, ale czy można nazwać ich klasowym zespołem?)
0
Półfinał z Bayernem wyczuwam...
3
Kapitanie mój, kapitanie!!!
0
http://www.transfermarkt.pl/angelo-fulgini/profil/spieler/250013
4
Messi powoli (za to z jakim impetem) wchodzi w swój prime time... Także klękajcie narody...
0
ma ktoś może link do dużej rozdzielczości tego zdjęcia? :)
1
już myślałem, że redakcja zażartuje sobie z tych wszystkich doniesień i przeczytałem Bendtner... Szkoda, że się pomyliłem:)