0

True, cieszę się, że nie tylko ja to zauważyłem :))

2

Jaki piłkarz może się pochwalić największą ilością zespołowych pucharów w historii? :)

28

Alves > Pele

0

Umarłem ze śmiechu!!!!!!!! :D

0

HAHAHAHAHAHHAHA +

2

z powtórką może być ciężko, musiałbyś pokombinować z wujkiem gugyl. LaLigaFan, jakby przybył na stronę po meczu, nie ma możliwości, poznałby wynik, a rozumiem człowieka i wiem, że chce mieć trochę emocji i tej niepewności - aka obejrzeć mecz jakby dopiero się zaczynał :D

0

pewnie w prezencie dostanie bilety dla rodziny na otwarcie Euro 2016

0

Do tych co wspominacie zachowanie Ramosa 5 lat temu. Ramos jest dupkiem i jest z Realu - dla nas to wystarczy (kibiców Barcy) jest skreślony, ale do jasnej anielki, nie musicie tego wypominać ciągle i żerować na plusach. Pamiętacie Busiego? I jego piękną sumulkę spojrzenie na sędziego z meczem Interu? gdy mijały lata, mówiliście gdy ktoś was prowokował, że Busquets to symulant: "ALE TO BYŁO XXX LAT TEMU!!!". Dla niektórych Ramos jest niesamowitym piłkarzem, a o dziwo nawet człowiekiem, dlatego dajcie sobie już spokój z wspominaniem historii o Puyolu...

1

za 60 lat dalej będziecie o tym mówić??? Jakoś po 3 latach, jak Busquets leżał na ziemi w półfinale z Interem właśnie tacy jak wy mówili: TO BYŁO 3 LATA TEMU!!!!!!!

3

życzę Messiemu Mistrzostwa Świata z całego serca. PS: ktoś na La Rambli (przez jedno czy dwa "i"?) już wstawiał jego wypowiedzi, ale brzmiały już zupełnie inaczej, czy ci co wstawiali komentarze z fragmentami tłumaczyli na surowo po swojemu, czy jak mam to odczytywać? ;)

0

dla mnie to jest Twoja wypowiedź nadaje się na cytat tygodnia ;) pozdrowienia z Wrocławia.

0

szacunek dla Ciebie, podpisuję się pod tym komentarzem całym sobą.

0

Chcę dołączyć, wezmę ze sobą cytrynówkę, mojej produkcji, którą zachwalają moi znajomi, może być nawet mój dom, impreza na cały tydzień. PS: Są jacyś kibice Barcelony we Wrocławiu? Bo z moich znajomych 90% to kibice realu... A przyjaciele nie oglądają piłki #soalone

7

Ronaldo zniszczyłby szatnię w metafizycznym tego słowa znaczeniu. Nawet już w jego filmie, który obejrzałem niestety do końca, było widać jego narcystyczne usposobienie oraz wyższość nad innymi - pomimo karmienia nas, że się troszczy o swoich przyjaciół itd. scena: jakiego auta nie ma w garażu -> tak powinno się wychowywać dzieci (a to proszę państwa, była właśnie ironia). Po prostu jego wartości w duszy i głowie są inne niż te, które w Barcelonie stoją na piedestale.

0

Ronaldo gra z kontuzją - checked
Plotki transferowe - checked
Problemy realu - checked
Niszczenie morali przez puszczanie rzezi w Madrycie - checked

Miłego piątku, bo zaczął się od dobrej dawki humoru:)

0

za ten komentarz bardzo dziękuję, świetny.

0

mistrzostwo, ten komentarz

0

Komentarz usunięty

13

Wklejam znowu swój komentarz, przepraszam, ale edytujac ten na dole w połowie zatwierdzilem przez przypadek:

Komedia... gdyby CR7 zdobył chociaż bramki w nawet pięciu tych meczach, to serio szacun... Ale jak to ktoś już poniżej napisał, w meczach z PSG nie istniał. Już wyjaśniam mój ból dupska. Teraz bd szum wokół Ronaldo, jaki to on nie jest wielki, ale to przecież tak, jakbym jeździł na gokartach i śrubowalbym rekordy, podczas gdy jeżdżąc w F1 nie istniałbym. Drugi powód bólu dupska: rzadko tu piszę, bo nie widzę sensu powielania komentarzy, ale mam jeszcze coś do powiedzenia, ok do sedna - tak czy siak strzelił 11 bramek w LM w 6 meczach,, spoko, I ja wiem, że w piłce liczą się bramki, ale do jasnej ciasnej, za rekordy strzeleckie itd po ta są Piechocki, złote buty, żeby nagradzać najlepszego strzelca! I tak, Ronaldo wybitnym strzelcem jest! Koniec kropka! Ale, ale! Ale to nie oznacza, że jest najlepszym piłkarzem! Najlepszy piłkarz powinien mieć w sobie wiele wybitnych cech, np. (Nie wiem czy znacie hehe) taki Messi ma około w przybliżeniu nieskończoności (A co jestem fanboyem najlepszego piłkarza w historii) - chodzi mi też o wpływ na drużynę poza boiskiem, nie tylko na nim, jaki ogólnie daje przykład... kończąc: przykro mi, że w wyborze na złotą piłkę, wybierają ignoranci nie znający się na tym (tzn. Patrzący na to co piłkarz osiągnął I ile bramek zdobył). Przecież jest więcej aspektów do rozliczenia... Ok, jeśli ktoś przeczytał moje wypociny, to serdecznie pozdrawiam i miłego dnia :) ps: bramka z Bayernem, ta druga Messiego sprawiła, że pierwszy raz musiałem wyjść z domu i przemyśleć swoje życie - I jak taki Leo miałby nie otrzymać ZP?

1

Komedia... gdyby CR7 zdobył chociaż bramki w pięciu tych meczach, to serio szacun... Ale jak to ktoś już poniżej napisał, w meczach z PSG nie istniał. Już wyjaśniam mój ból dupska. Teraz bd szum wokół Ronaldo, jaki to on nie jest wielki, ale to przecież tak, jakbym jeździł na gokartach i śrubowalbym rekordy, podczas gdy jeżdżąc w F1 nie istniałbym. Drugi powód bólu dupska: rzadko tu piszę, bo nie widzę sensu powielania komentaezy

0

Nie no, ale poważnie się pytam...

0

Cześć, pytam na poważnie bez sarkazmu, jakie są wartości Realu Madryt?

0

Najlepszy remis, ponieważ gdy Barca wygra zostanie samodzielnym liderem ;)

0

No, zobaczymy.

9

Jeden z lepszych dissów na tej stronie, szacunek

0

Mogę się założyć, że fifa się zgodzi na rejestr Turana, lecz gdy wróci Rafinha i zagra w meczu ligowym, okaże się, że wrócił o 3 dni za wcześnie, więc rejestracja Turana będzie nielegalna, i dostaniemy jakąś sankcje

0

Po 3 punkty panowie!

0

W sumie czym dokładnie jest ten drybling? Bo tak często się o tym mówi.

0

Chepau bas.

0

Vamos Fresia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?