z powtórką może być ciężko, musiałbyś pokombinować z wujkiem gugyl. LaLigaFan, jakby przybył na stronę po meczu, nie ma możliwości, poznałby wynik, a rozumiem człowieka i wiem, że chce mieć trochę emocji i tej niepewności - aka obejrzeć mecz jakby dopiero się zaczynał :D
Do tych co wspominacie zachowanie Ramosa 5 lat temu. Ramos jest dupkiem i jest z Realu - dla nas to wystarczy (kibiców Barcy) jest skreślony, ale do jasnej anielki, nie musicie tego wypominać ciągle i żerować na plusach. Pamiętacie Busiego? I jego piękną sumulkę spojrzenie na sędziego z meczem Interu? gdy mijały lata, mówiliście gdy ktoś was prowokował, że Busquets to symulant: "ALE TO BYŁO XXX LAT TEMU!!!". Dla niektórych Ramos jest niesamowitym piłkarzem, a o dziwo nawet człowiekiem, dlatego dajcie sobie już spokój z wspominaniem historii o Puyolu...
za 60 lat dalej będziecie o tym mówić??? Jakoś po 3 latach, jak Busquets leżał na ziemi w półfinale z Interem właśnie tacy jak wy mówili: TO BYŁO 3 LATA TEMU!!!!!!!
życzę Messiemu Mistrzostwa Świata z całego serca. PS: ktoś na La Rambli (przez jedno czy dwa "i"?) już wstawiał jego wypowiedzi, ale brzmiały już zupełnie inaczej, czy ci co wstawiali komentarze z fragmentami tłumaczyli na surowo po swojemu, czy jak mam to odczytywać? ;)
Chcę dołączyć, wezmę ze sobą cytrynówkę, mojej produkcji, którą zachwalają moi znajomi, może być nawet mój dom, impreza na cały tydzień. PS: Są jacyś kibice Barcelony we Wrocławiu? Bo z moich znajomych 90% to kibice realu... A przyjaciele nie oglądają piłki #soalone
Ronaldo zniszczyłby szatnię w metafizycznym tego słowa znaczeniu. Nawet już w jego filmie, który obejrzałem niestety do końca, było widać jego narcystyczne usposobienie oraz wyższość nad innymi - pomimo karmienia nas, że się troszczy o swoich przyjaciół itd. scena: jakiego auta nie ma w garażu -> tak powinno się wychowywać dzieci (a to proszę państwa, była właśnie ironia). Po prostu jego wartości w duszy i głowie są inne niż te, które w Barcelonie stoją na piedestale.
Wklejam znowu swój komentarz, przepraszam, ale edytujac ten na dole w połowie zatwierdzilem przez przypadek:
Komedia... gdyby CR7 zdobył chociaż bramki w nawet pięciu tych meczach, to serio szacun... Ale jak to ktoś już poniżej napisał, w meczach z PSG nie istniał. Już wyjaśniam mój ból dupska. Teraz bd szum wokół Ronaldo, jaki to on nie jest wielki, ale to przecież tak, jakbym jeździł na gokartach i śrubowalbym rekordy, podczas gdy jeżdżąc w F1 nie istniałbym. Drugi powód bólu dupska: rzadko tu piszę, bo nie widzę sensu powielania komentarzy, ale mam jeszcze coś do powiedzenia, ok do sedna - tak czy siak strzelił 11 bramek w LM w 6 meczach,, spoko, I ja wiem, że w piłce liczą się bramki, ale do jasnej ciasnej, za rekordy strzeleckie itd po ta są Piechocki, złote buty, żeby nagradzać najlepszego strzelca! I tak, Ronaldo wybitnym strzelcem jest! Koniec kropka! Ale, ale! Ale to nie oznacza, że jest najlepszym piłkarzem! Najlepszy piłkarz powinien mieć w sobie wiele wybitnych cech, np. (Nie wiem czy znacie hehe) taki Messi ma około w przybliżeniu nieskończoności (A co jestem fanboyem najlepszego piłkarza w historii) - chodzi mi też o wpływ na drużynę poza boiskiem, nie tylko na nim, jaki ogólnie daje przykład... kończąc: przykro mi, że w wyborze na złotą piłkę, wybierają ignoranci nie znający się na tym (tzn. Patrzący na to co piłkarz osiągnął I ile bramek zdobył). Przecież jest więcej aspektów do rozliczenia... Ok, jeśli ktoś przeczytał moje wypociny, to serdecznie pozdrawiam i miłego dnia :) ps: bramka z Bayernem, ta druga Messiego sprawiła, że pierwszy raz musiałem wyjść z domu i przemyśleć swoje życie - I jak taki Leo miałby nie otrzymać ZP?
Komedia... gdyby CR7 zdobył chociaż bramki w pięciu tych meczach, to serio szacun... Ale jak to ktoś już poniżej napisał, w meczach z PSG nie istniał. Już wyjaśniam mój ból dupska. Teraz bd szum wokół Ronaldo, jaki to on nie jest wielki, ale to przecież tak, jakbym jeździł na gokartach i śrubowalbym rekordy, podczas gdy jeżdżąc w F1 nie istniałbym. Drugi powód bólu dupska: rzadko tu piszę, bo nie widzę sensu powielania komentaezy
Mogę się założyć, że fifa się zgodzi na rejestr Turana, lecz gdy wróci Rafinha i zagra w meczu ligowym, okaże się, że wrócił o 3 dni za wcześnie, więc rejestracja Turana będzie nielegalna, i dostaniemy jakąś sankcje
0
True, cieszę się, że nie tylko ja to zauważyłem :))
2
Jaki piłkarz może się pochwalić największą ilością zespołowych pucharów w historii? :)
28
Alves > Pele
0
Umarłem ze śmiechu!!!!!!!! :D
0
HAHAHAHAHAHHAHA +
2
z powtórką może być ciężko, musiałbyś pokombinować z wujkiem gugyl. LaLigaFan, jakby przybył na stronę po meczu, nie ma możliwości, poznałby wynik, a rozumiem człowieka i wiem, że chce mieć trochę emocji i tej niepewności - aka obejrzeć mecz jakby dopiero się zaczynał :D
0
pewnie w prezencie dostanie bilety dla rodziny na otwarcie Euro 2016
0
Do tych co wspominacie zachowanie Ramosa 5 lat temu. Ramos jest dupkiem i jest z Realu - dla nas to wystarczy (kibiców Barcy) jest skreślony, ale do jasnej anielki, nie musicie tego wypominać ciągle i żerować na plusach. Pamiętacie Busiego? I jego piękną sumulkę spojrzenie na sędziego z meczem Interu? gdy mijały lata, mówiliście gdy ktoś was prowokował, że Busquets to symulant: "ALE TO BYŁO XXX LAT TEMU!!!". Dla niektórych Ramos jest niesamowitym piłkarzem, a o dziwo nawet człowiekiem, dlatego dajcie sobie już spokój z wspominaniem historii o Puyolu...
1
za 60 lat dalej będziecie o tym mówić??? Jakoś po 3 latach, jak Busquets leżał na ziemi w półfinale z Interem właśnie tacy jak wy mówili: TO BYŁO 3 LATA TEMU!!!!!!!
3
życzę Messiemu Mistrzostwa Świata z całego serca. PS: ktoś na La Rambli (przez jedno czy dwa "i"?) już wstawiał jego wypowiedzi, ale brzmiały już zupełnie inaczej, czy ci co wstawiali komentarze z fragmentami tłumaczyli na surowo po swojemu, czy jak mam to odczytywać? ;)
0
dla mnie to jest Twoja wypowiedź nadaje się na cytat tygodnia ;) pozdrowienia z Wrocławia.
0
szacunek dla Ciebie, podpisuję się pod tym komentarzem całym sobą.
0
Chcę dołączyć, wezmę ze sobą cytrynówkę, mojej produkcji, którą zachwalają moi znajomi, może być nawet mój dom, impreza na cały tydzień. PS: Są jacyś kibice Barcelony we Wrocławiu? Bo z moich znajomych 90% to kibice realu... A przyjaciele nie oglądają piłki #soalone
7
Ronaldo zniszczyłby szatnię w metafizycznym tego słowa znaczeniu. Nawet już w jego filmie, który obejrzałem niestety do końca, było widać jego narcystyczne usposobienie oraz wyższość nad innymi - pomimo karmienia nas, że się troszczy o swoich przyjaciół itd. scena: jakiego auta nie ma w garażu -> tak powinno się wychowywać dzieci (a to proszę państwa, była właśnie ironia). Po prostu jego wartości w duszy i głowie są inne niż te, które w Barcelonie stoją na piedestale.
0
Ronaldo gra z kontuzją - checked
Plotki transferowe - checked
Problemy realu - checked
Niszczenie morali przez puszczanie rzezi w Madrycie - checked
Miłego piątku, bo zaczął się od dobrej dawki humoru:)
0
za ten komentarz bardzo dziękuję, świetny.
0
mistrzostwo, ten komentarz
0
Komentarz usunięty
13
Wklejam znowu swój komentarz, przepraszam, ale edytujac ten na dole w połowie zatwierdzilem przez przypadek:
Komedia... gdyby CR7 zdobył chociaż bramki w nawet pięciu tych meczach, to serio szacun... Ale jak to ktoś już poniżej napisał, w meczach z PSG nie istniał. Już wyjaśniam mój ból dupska. Teraz bd szum wokół Ronaldo, jaki to on nie jest wielki, ale to przecież tak, jakbym jeździł na gokartach i śrubowalbym rekordy, podczas gdy jeżdżąc w F1 nie istniałbym. Drugi powód bólu dupska: rzadko tu piszę, bo nie widzę sensu powielania komentarzy, ale mam jeszcze coś do powiedzenia, ok do sedna - tak czy siak strzelił 11 bramek w LM w 6 meczach,, spoko, I ja wiem, że w piłce liczą się bramki, ale do jasnej ciasnej, za rekordy strzeleckie itd po ta są Piechocki, złote buty, żeby nagradzać najlepszego strzelca! I tak, Ronaldo wybitnym strzelcem jest! Koniec kropka! Ale, ale! Ale to nie oznacza, że jest najlepszym piłkarzem! Najlepszy piłkarz powinien mieć w sobie wiele wybitnych cech, np. (Nie wiem czy znacie hehe) taki Messi ma około w przybliżeniu nieskończoności (A co jestem fanboyem najlepszego piłkarza w historii) - chodzi mi też o wpływ na drużynę poza boiskiem, nie tylko na nim, jaki ogólnie daje przykład... kończąc: przykro mi, że w wyborze na złotą piłkę, wybierają ignoranci nie znający się na tym (tzn. Patrzący na to co piłkarz osiągnął I ile bramek zdobył). Przecież jest więcej aspektów do rozliczenia... Ok, jeśli ktoś przeczytał moje wypociny, to serdecznie pozdrawiam i miłego dnia :) ps: bramka z Bayernem, ta druga Messiego sprawiła, że pierwszy raz musiałem wyjść z domu i przemyśleć swoje życie - I jak taki Leo miałby nie otrzymać ZP?
1
Komedia... gdyby CR7 zdobył chociaż bramki w pięciu tych meczach, to serio szacun... Ale jak to ktoś już poniżej napisał, w meczach z PSG nie istniał. Już wyjaśniam mój ból dupska. Teraz bd szum wokół Ronaldo, jaki to on nie jest wielki, ale to przecież tak, jakbym jeździł na gokartach i śrubowalbym rekordy, podczas gdy jeżdżąc w F1 nie istniałbym. Drugi powód bólu dupska: rzadko tu piszę, bo nie widzę sensu powielania komentaezy
0
Nie no, ale poważnie się pytam...
0
Cześć, pytam na poważnie bez sarkazmu, jakie są wartości Realu Madryt?
0
Najlepszy remis, ponieważ gdy Barca wygra zostanie samodzielnym liderem ;)
0
No, zobaczymy.
9
Jeden z lepszych dissów na tej stronie, szacunek
0
Mogę się założyć, że fifa się zgodzi na rejestr Turana, lecz gdy wróci Rafinha i zagra w meczu ligowym, okaże się, że wrócił o 3 dni za wcześnie, więc rejestracja Turana będzie nielegalna, i dostaniemy jakąś sankcje
0
Po 3 punkty panowie!
0
W sumie czym dokładnie jest ten drybling? Bo tak często się o tym mówi.
0
Chepau bas.
0
Vamos Fresia.