40

"Przy bramce Neymara, był spalony Suareza". Padłem ze śmiechu haha

0

może po prostu lubią narzekać (schemat: Polacy), a do gry Barcy nie można się przyczepić haha

0

Trochę statystyk:
Na 5 komentarzy (nie licząc tego) 60% było a temat Realu/Ronaldo. wtf ludzie?

53

Aduritz - lat 35 - nie mam pytań... A ludzie mówią, że Messi skończy się za 2 lata...

0

BOATENG

0

Co do zdefiniowanego gola Messiego, dla mnie ten przeciwko Boatengowi zapadnie mi na zawsze w pamięć

5

to zdjęcie Ronaldo w Sporcie zasługuje na mema!

1

http://www.dailymotion.com/video/x1lbf97_fc-barcelona-atletico-madryt-1-1-all-goals-highlights-01-04-2014_sport

2:40

Wiem, że bramka przeciwko nam, ale ten strzał był po prostu NIEMOŻLIWY, a komentarz mistrzostwem świata. Pamiętam jak złapałem się za głowę i zbierałem później szczękę z podłogi! Ech... Aż chce się być komentatorem...

2

myślałem, że z innego powodu:P

0

chcę więcej!

0

dwie 10tki... nie sa mo wi te!!!

4

kolejny pstryczek w nos Ronaldo.... Messi jest po prostu.... Po prostu nieziemski!

0

Zaza do Barcy

0

Szczerze to na razie nuda...

1

Darmoszka

1

no to siadamy wygodnie w fotelach, zapinamy pasy i startujemy!!! #JuveNapoli

0

jaki był skład realu?

0

HAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHA - to ścieżka dźwiękowa z filmu, który bym przesłał, czytając ten komentarz! BEKA MAX!

0

to jest żart? :P

0

Iniesta też ma szanse! Może już nie na takim luzie jak Leo, ale zawsze! :)

1

Wygrali mecz, który odbył się o godzinie 12 - i go wygrali, jak dla mnie propsy dla całej drużyny, im się chciało grać o 12, kiedy mi się nawet nie chciało oglądać...?

45

Świetny przegląd, uśmiałem się co nie miara!

0

czekałem na ten komenarz!

5

I pomyśleć, że gdyby przeszedł np. do Juventusu, to bym kibicował Juve... Nieee, z czasem bym się ogarnął:D

0

wychowanek... dla mnie wychowanek to osoba, która spędziła co najmniej 3 sezony w jednej szkółce...

4

Suarez grając w Diablo pewnie zawsze gra Barbarzyńcą...

0

Zmiażdżeni

0

w sumie to top 5 :v mały błąd; :P

1

super sprawa! podpisuję się całym sobą!

9

Jestem ciekawy jakby Klopp poradził sobie w topowych drużynach - na szczęscie Klopp stawia sobie wyzwania ;) Szanuje Pepa za to co zrobił, i pewnie mnie shejtujecie, trudno - coraz bardziej mam wrażenie, że Pep miał po prostu szczęście, że miał takich zawodników w swoich szczytowych formach w Barcelonie ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?