Wiem, że bramka przeciwko nam, ale ten strzał był po prostu NIEMOŻLIWY, a komentarz mistrzostwem świata. Pamiętam jak złapałem się za głowę i zbierałem później szczękę z podłogi! Ech... Aż chce się być komentatorem...
Wygrali mecz, który odbył się o godzinie 12 - i go wygrali, jak dla mnie propsy dla całej drużyny, im się chciało grać o 12, kiedy mi się nawet nie chciało oglądać...?
Jestem ciekawy jakby Klopp poradził sobie w topowych drużynach - na szczęscie Klopp stawia sobie wyzwania ;) Szanuje Pepa za to co zrobił, i pewnie mnie shejtujecie, trudno - coraz bardziej mam wrażenie, że Pep miał po prostu szczęście, że miał takich zawodników w swoich szczytowych formach w Barcelonie ;)
40
"Przy bramce Neymara, był spalony Suareza". Padłem ze śmiechu haha
0
może po prostu lubią narzekać (schemat: Polacy), a do gry Barcy nie można się przyczepić haha
0
Trochę statystyk:
Na 5 komentarzy (nie licząc tego) 60% było a temat Realu/Ronaldo. wtf ludzie?
53
Aduritz - lat 35 - nie mam pytań... A ludzie mówią, że Messi skończy się za 2 lata...
0
BOATENG
0
Co do zdefiniowanego gola Messiego, dla mnie ten przeciwko Boatengowi zapadnie mi na zawsze w pamięć
5
to zdjęcie Ronaldo w Sporcie zasługuje na mema!
1
http://www.dailymotion.com/video/x1lbf97_fc-barcelona-atletico-madryt-1-1-all-goals-highlights-01-04-2014_sport
2:40
Wiem, że bramka przeciwko nam, ale ten strzał był po prostu NIEMOŻLIWY, a komentarz mistrzostwem świata. Pamiętam jak złapałem się za głowę i zbierałem później szczękę z podłogi! Ech... Aż chce się być komentatorem...
2
myślałem, że z innego powodu:P
0
chcę więcej!
0
dwie 10tki... nie sa mo wi te!!!
4
kolejny pstryczek w nos Ronaldo.... Messi jest po prostu.... Po prostu nieziemski!
0
Zaza do Barcy
0
Szczerze to na razie nuda...
1
Darmoszka
1
no to siadamy wygodnie w fotelach, zapinamy pasy i startujemy!!! #JuveNapoli
0
jaki był skład realu?
0
HAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHA - to ścieżka dźwiękowa z filmu, który bym przesłał, czytając ten komentarz! BEKA MAX!
0
to jest żart? :P
0
Iniesta też ma szanse! Może już nie na takim luzie jak Leo, ale zawsze! :)
1
Wygrali mecz, który odbył się o godzinie 12 - i go wygrali, jak dla mnie propsy dla całej drużyny, im się chciało grać o 12, kiedy mi się nawet nie chciało oglądać...?
45
Świetny przegląd, uśmiałem się co nie miara!
0
czekałem na ten komenarz!
5
I pomyśleć, że gdyby przeszedł np. do Juventusu, to bym kibicował Juve... Nieee, z czasem bym się ogarnął:D
0
wychowanek... dla mnie wychowanek to osoba, która spędziła co najmniej 3 sezony w jednej szkółce...
4
Suarez grając w Diablo pewnie zawsze gra Barbarzyńcą...
0
Zmiażdżeni
0
w sumie to top 5 :v mały błąd; :P
1
super sprawa! podpisuję się całym sobą!
9
Jestem ciekawy jakby Klopp poradził sobie w topowych drużynach - na szczęscie Klopp stawia sobie wyzwania ;) Szanuje Pepa za to co zrobił, i pewnie mnie shejtujecie, trudno - coraz bardziej mam wrażenie, że Pep miał po prostu szczęście, że miał takich zawodników w swoich szczytowych formach w Barcelonie ;)