0

Nie jest już talizmanem? Trzeba sprzedać...

0

ludzie, Wy tak na poważnie?

0

a nawet bez wątpliwości!!! Dilly Ding Dilly Dong!

0

Nawet Mascherano wskazał, kto dał wczoraj ciała hehe

1

Luis Suarez jest super. Bardzo podobał mi się w tym meczu. Moim zdaniem jako jedyny z MSN walczył w drugiej połowie meczu. Niekiedy nawet wracał do obrony ZA BUSQUETSA. Rewelacyjny zawodnik, szkoda, miałby asystę, ale taki jest ten sport (poprzeczka Gomesa).

0

Kto zwyciezylby w walce na szermierke? Chuck Norris czy Zlatan?

3

Barti... Ależ żeś mnie teraz zaimponował!

0

Ok, to było żałosne jak prawie wszyscy się przewrócili, ale nie odwracajmy kota ogonem! A jakby tam był nóż, który by ich nawet nie tknął, to dalej byłaby mowa o stymulowaniu? Jeśli tak, to debilizm over 9000... Ci co rzucili powinni mieć zakaz wchodzenia na stadion i tyle w temacie, nie ma usprawiedliwienia. Po takich sankcjach jestem pewien, że już nie byłoby incydentów takich jak te. Pozdrawiam

0

Karny powinien być, koniec kropka

0

Ok to ja zaczne: ogolnie moim zdaniem Digne pół oceny wyżej, zagrał super spotkanie.... nieeee beke cisne z tych wszystkich "oceniaczy" (oceniających + napinaczy = slowotworstwo). Odwalacie kawał dobrej roboty, że Wam się w ogóle chce! Ps: macie swoje zdanie co do ocen, ja to szanuje... Ps2 pnie wiem dlaczego te oceny są dla poniektórych tak ważne. To tylko oceny... jakby zabawa, tyle...

0

Panie Darku, ale mnie Pan zaimponowales w tej chwili!

0

pewnie gdzieś z kibicami siedział na trybunach

1

Mamy październik, a Ci już o potencjalnych wzmocnieniach... Ledwo sezon ruszył!

0

Ostatnie zdanie to mistrzostwo świata, jestem na łopatkach haha :D

4

Sprostowanie, taa... nie mieli co pisać...

0

Podpisuję się

0

Jedna z dwóch złotych piłek należy mu się jak psu buda! Waleczność, siła i napór czołgu, ciąg na bramkę, inteligencja boiskowa, jeszcze raz siła - moc! Suarez to bezsprzecznie fantastyczny napastnik, ba, zawodnik w całości. Ode mnie trzy razy tak, ale to ja. PS: Dzięki za tyle ciekawostek, dzięki takim ludziom jak Ty, między innymi, wchodzę na tę stronę.

0

To jest po prostu niesamowite. Czy możemy już uznać Suareza jako poziom Messiego i "Ronaldo"?

2

wczoraj czy tam przedwczoraj był artykuł o pobiciu rekordu 131 bramek przez MSN jakby co, tuż po paru meczach. Tak jakby co.

3

Dokładnie, poza tym Ronaldinho czarował wtedy, kiedy mecz był jeszcze nierozstrzygnięty, a nie jak było już po ptakach...

0

Ja tam jestem za Zlatanem i tej jego czerwonej drużynie, Do boju Zlatan United!

3

NBA zaczyna się dopiero pod koniec października.

0

Na miejscu Messiego, jakbym (jak na Messiego) miał sezon fantastyczny to w kwietniu na niebiesko bym sie przefarbowal haha tak, żeby świat mial troche do użycia :D

0

Ne czytałem waszych komentarzy, bo to raczej wasza sprawa, ale do jednego chciałbym się przyczepić. Nie każdy całował Nawałkę po Euro. Moim zdaniem właśnie jest na odwrót, graliśmy beznadziejną piłkę, pomimo faktu, że mieliśmy wręcz autostradę do półfinału. A my odpadamy z kolejną beznadziejną drużyną po karnych. Odpadamy, ale nie po zaciętym boju, że widać było, iż pomimo braku umiejętności chłopaki zapierdzielali aż trawa skwierczała. Nie. Odpadliśmy bo nasi grali jakby im się nie chciało. Poza tym spójrzmy w jakich drużynach grają nasi piłkarze. Na papierze wygląda to bardzo dobrze, może budzić szacunek. Z jednej strony myślałem, może on nie ma kim przeprowadzać zmian? Wczorajszy mecz to nie jedyny przypadek.

23

MSN SSJ* :D.

47

Jestem pod wrażeniem. Jak na taki klub, a także czasy, fantastyczna robota. Wiadomo, ktoś może nieodpalić. Ale takie są właśnie inwestycje. Ceny zawodników przyziemne, jestem dumny z naszego dyrektora. Jestem pewny, że te transfery zaowocują.

0

dlatego lepiej milczeć, niż gadać bez sensu!

1

Liderem, bo strzelił jako ostatni karnego? Ok, miał piękny strzał z wolnego, ale oprócz tego jak na supergwiazdę spodziewałem się czegoś więcej.

0

Jedrn z lepszych komentarzy jakie czytałem haha!

0

Lubię czytać jak ludzie pultają się o OCENY nie brane do żadnych statystyk (po prostu subiektywna ocena redakcji) a do tego ocen PRESEZONU, beka z was eksperci:D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?