sztywniak alert.... sarkazm, człowieku! sarkazm! poza tym uważam, że ciekawe zestawienie ułożyłeś, tylko zamieniłbym Andresa z Ivanem - Iniesta bez formy!!! Więc wtedy na prawe skrzydło... A czemuby nie Rafinhe? PS: ajaja, zapomniałem, że Rafinha kontuzjowany, więc może Sandro?:D
wydawało mi się, że przez ostatnie lata 95% drużyn stawiało autobus Barcelonie => Luis Enrique miał być lekiem na to całe zło i zmotywować zawodników, i wymyślić nową taktykę na takie zachowania przeciwników, ale co ja tam wiem, jestem tylko zwykłym heroicznym hejterem zza ekranu. PS: KRYSIEKkowiak za rok w Atletico xD
i właśnie to moim zdaniem jest największą błazenadą Złotej piłki. Zamiast przyznawać ją np. pod koniec lipca (np już po MŚ czy ME itd.) to przyznają ją w połowie sezonu w styczniu. Lubię się odnosić do NBA ( bo to najlepsza liga na świecie bez względu na dziedzinę uprawianego sportu) - tam przyznaje się statuetkę podczas play-offs, czyli zamiast po sezonie regularnym, patrzy się, gdzie dana drużyna z pretendentem zajdzie w post-sezonie. Dlaczego tak nie ma w piłce nożnej? Nie mam zielonego pojęcia, ale to chyba nawet logiczne, że powinno się patrzeć na sezon, a nie na rok kalendarzowy;)
zagrał solidnie, ale i tak większość napisze, że słabo bo dostał żółta kartkę za faul przed polem karnym z lewej strony boiska. W ataku pokazał to samo co Alves sprzed sezonu tylko w mniejszej intensywności (po prostu wrzutki też mu nie wychodziły) - grał asekuracyjnie, ale co najlepsze, w 1szej połowie przebiegł najwięcej ze wszystkich no i moim zdaniem naprawdę zagrał solidnie w obronie oprócz tamtej nieszczęsnej sytuacji ;)
pewnie winisz Douglasa tylko za sytuację, gdzie otrzymał żółtą kartkę. Cały mecz zagrał solidnie jak na swoją pozycję (która jest bardziej odpowiedzialna). A Neymar i Pedro? O ile Neymar po prostu nie istniał, tak Pedro się ośmieszał. Szkoda mi Messiego, że miał takich partnerów w drużynie.
poza tym, to dopiero szósty mecz w wykonaniu Enrique, to mało czasu, myślę, że owoce jego pracy przyjdą dopiero na zimę, także uprzedzam na przyszłość, wstrzymajcie się z wnioskami typu: OO NIEEE BARCA SPRZED ROKU, SPŻETAĆ GO ;/////. Wczoraj myślę, że zabrakło motywacji, chęci, może siły - no i jednak ta Malaga zagrała dobrze taktycznie.
Co do Messiego... Wczoraj zawuażyłem jedną rzecz, które i tak odróżnia Messiego sprzed sezonu z tym z Malagą. Messi znowu był jednym z lepszych (!!!) - a tak, większość jego piłek uzupełniały braki kolegów na krzydłach i pomocy - czyli facet rozgrywał praktycznie jako jedyny. No i pochwała musi być -> Alba na +!
Przedostatnie zdanie... Panie Iniesta, a to jest jakaś nowość? Gdybyście mieli chęci grać, byłoby pewnie inaczej. Gra bez pomysłu, nijaka, klepanina. Było mi po prostu smutno. Mogliśmy przegrać nawet, spoko, ale chociaż po jakiejś walce, bo kiedy nie walczysz - wtedy przegrywasz.
0
Busquets gra od dawna już za nazwisko, face it people
0
tanczyl ai se tu pogo czy jak to tam bylo
0
a mnie nie, widocznie jak odejdzie Barca będzie już miażdżyć!:D
0
wniosek? do obrony go!
0
jutro po tym zdjęciu będzie news: Cech w Sevilli? (patrz zdjęcie główne)
0
np. takiego wonsa
0
sztywniak alert.... sarkazm, człowieku! sarkazm! poza tym uważam, że ciekawe zestawienie ułożyłeś, tylko zamieniłbym Andresa z Ivanem - Iniesta bez formy!!! Więc wtedy na prawe skrzydło... A czemuby nie Rafinhe? PS: ajaja, zapomniałem, że Rafinha kontuzjowany, więc może Sandro?:D
0
wydawało mi się, że przez ostatnie lata 95% drużyn stawiało autobus Barcelonie => Luis Enrique miał być lekiem na to całe zło i zmotywować zawodników, i wymyślić nową taktykę na takie zachowania przeciwników, ale co ja tam wiem, jestem tylko zwykłym heroicznym hejterem zza ekranu. PS: KRYSIEKkowiak za rok w Atletico xD
0
Bravo na szpicy, Messi na bramce? To się nazywa rewolucja!:D
0
i właśnie to moim zdaniem jest największą błazenadą Złotej piłki. Zamiast przyznawać ją np. pod koniec lipca (np już po MŚ czy ME itd.) to przyznają ją w połowie sezonu w styczniu. Lubię się odnosić do NBA ( bo to najlepsza liga na świecie bez względu na dziedzinę uprawianego sportu) - tam przyznaje się statuetkę podczas play-offs, czyli zamiast po sezonie regularnym, patrzy się, gdzie dana drużyna z pretendentem zajdzie w post-sezonie. Dlaczego tak nie ma w piłce nożnej? Nie mam zielonego pojęcia, ale to chyba nawet logiczne, że powinno się patrzeć na sezon, a nie na rok kalendarzowy;)
0
i więcej niż Pedro w trzech meczach.
1
jeśli Granada to niewygodny przeciwnik... To jaki jest przeciwnik w postaci Sevilli, Valencii? Nie do pokonania?
1
nie dziwie się, że tak zareagował Bartix - pewnie pomyślał, że to kolejna tandetna prowokacja.
21
Koniec ligi dwóch zespołów xDDDD napisali po 5 kolejkach hahahaha
0
Robinho też miał być crackiem - a był co najwyżej krakersem.
17
To sezon, w którym Neymar musi udowodnić swoją wartość.
0
Twój komentarz mówi wszystko
0
i to na Santiago Bernabeu xDDDD
0
Już nie, bo wszyscy wiedzą, że Ronaldo to burak.
0
żeby tam były jeszcze kobitki. Prawde mówiąc, to od 70 minuty, oprócz sytuacji Messi-Wellington, to mało widziałem, bo prawie zasnąłem.
0
hahaha:D dobre wyjście z sytuacji!:D
0
zagrał solidnie, ale i tak większość napisze, że słabo bo dostał żółta kartkę za faul przed polem karnym z lewej strony boiska. W ataku pokazał to samo co Alves sprzed sezonu tylko w mniejszej intensywności (po prostu wrzutki też mu nie wychodziły) - grał asekuracyjnie, ale co najlepsze, w 1szej połowie przebiegł najwięcej ze wszystkich no i moim zdaniem naprawdę zagrał solidnie w obronie oprócz tamtej nieszczęsnej sytuacji ;)
0
Dobrze, że gazety nie wspominają o sędziach - liczy się tylko piłka.
0
pewnie winisz Douglasa tylko za sytuację, gdzie otrzymał żółtą kartkę. Cały mecz zagrał solidnie jak na swoją pozycję (która jest bardziej odpowiedzialna). A Neymar i Pedro? O ile Neymar po prostu nie istniał, tak Pedro się ośmieszał. Szkoda mi Messiego, że miał takich partnerów w drużynie.
0
dokładnie, a nawet jeśli siedzą w polu karnym, to zawsze jakiś ping-pong powstanie, co może być nawet korzyścią!:D
1
nawet jeśli to był sarkazm, słowo to słowo!:D
0
co oceny słabe będą;o
0
poza tym, to dopiero szósty mecz w wykonaniu Enrique, to mało czasu, myślę, że owoce jego pracy przyjdą dopiero na zimę, także uprzedzam na przyszłość, wstrzymajcie się z wnioskami typu: OO NIEEE BARCA SPRZED ROKU, SPŻETAĆ GO ;/////. Wczoraj myślę, że zabrakło motywacji, chęci, może siły - no i jednak ta Malaga zagrała dobrze taktycznie.
Co do Messiego... Wczoraj zawuażyłem jedną rzecz, które i tak odróżnia Messiego sprzed sezonu z tym z Malagą. Messi znowu był jednym z lepszych (!!!) - a tak, większość jego piłek uzupełniały braki kolegów na krzydłach i pomocy - czyli facet rozgrywał praktycznie jako jedyny. No i pochwała musi być -> Alba na +!
0
Aż dziwnie mi to napisać, ale Douglas zagrał lepszy mecz niż Neymar i Pedro.
0
Przedostatnie zdanie... Panie Iniesta, a to jest jakaś nowość? Gdybyście mieli chęci grać, byłoby pewnie inaczej. Gra bez pomysłu, nijaka, klepanina. Było mi po prostu smutno. Mogliśmy przegrać nawet, spoko, ale chociaż po jakiejś walce, bo kiedy nie walczysz - wtedy przegrywasz.