1

Gdy patrze na zdjęcie Bale'a, nie rozumiem czemu to na graczy Barcelony mówi się panienki...

3

a ja tam chciałbym, żeby Mourinho kiedyś poprowadził Barcelonę, byłoby ciekawie!

2

"Te, Zuniga, cho no tu hultaju, chcesz autograf? No nie daj się prosić, no weź" :D

0

na miarę mistrza* - w końcu prowadzili 4:0 z mistrzami świata, więc...

0

Powołanie młokosa, który zagrał 2 mecze w pierwszej drużynie Barcelony, a nie powoływanie piłkarzy, którzy regularnie grają w dobrych klubach i są bardziej doświadczeni? Może go zrobią kapitanem od razu jak Neymara... Tak, zdecydowanie to nie jest hipokryzją... pozdro miliard.

1

Tylko, żeby nie pomieszało mu się w głowie. Moim zdaniem to gruba przesada, ale pewnie Hiszpanie powołują go, żeby "zaklepać" dla siebie, by nie mógł grać dla Maroka. Jestem pewny, że są lepsi gracze hiszpańscy, którzy są w podobnym wieku do niego. Nie wspominam już o tych starszych... 2 mecze w 1szej drużynie Barcelony i od razu powołanie - troszku mi to wędzi hipokryzjo.

0

Może nie ma nigdzie filmiku ze sparingu Barcy z Barcą B, bo nie chcą pokazać, na jakiej pozycji będzie grać?:D

1

choćby z szacunku do starszych i bardziej doświadczonych graczy, nie dałbym mu opaski.

27

rozumiem, że Mourinho robił zdjęcie?

1

no shit sherlock.

5

coś o Pedro? Uwaga, zaczynam: HEJT. Dziękuję i życzę miłego dnia.

0

dokładnie, gdyby nie błędy obrońców nie widzielibyśmy bramek (pomijam jakieś fantastyczne strzały czy magiczne akcje). Jak to mawiał mój tata: piłka nożna to gra błędów ( w sumie to odzwierciedla się to w każdym sporcie).

9

no przecież ma (zdjęcie główne).

31

to jest niesamowite, że kiedy Messi nie strzela w jednym meczu bramki albo strzela jedną, to ludzie mówią, że jest bez formy. Messi za bardzo rozpieścił świat swoją grą.

0

ter Stegen w LM i PK, a Bravo w LL i wszyscy happy:D no i Masip z lornetką.

0

zamiast autografu wolałbym z nim zbić pione.

0

jak już Barca zdobędzie dzięki niemu tytuły, strzeli bardzo ważne bramki i będzie pokazywał swoją wielkość wtedy niech sobie rozdaje te autografy, ale do osoby, której cechy wymieniłem brakuje mu sporo! Bardzo dobrze trenerze, tępić gwiazdorstwo z du*y.

0

Chodzi o to, że czytam nieprzychylne wypowiedzi na jego temat, że był/jest słaby, gdy gra tam gdzie powinien, czyli tam, gdzie zauważyłeś, a nie jak w Barcelonie jako fałszywa 9. ;)

0

nie chcę nic mówić, ale ten facet już ma 4 asysty w 3 meczach, a gra w pomocy...

0

"Mimo to Claudio Bravo nie musiał wykonać ani jednej parady w dwóch pierwszych meczach ligowych." NO I SUPER:D

0

wiesz, ja tam bym nad kominkiem postawił:D

0

To Messi jest aż tak skromny, że zamiast mieć na półce w domu, jego Złote Piłki są w muzeum klubu? Wow.

0

Daję tej wypowiedzi soczyste 100 na 10. Piękny diss na otoczkę rywalizacji CR7vsM10, aż zrobiłem taką minę: http://gifrific.com/deandre-jordan-face-after-dunk-on-brandon-knight/ nic dodać nic ująć, serdecznie pozdrawiam.

1

ok... 15 znaków, 15 znaków

0

Rakitic na propsie

0

czerwona kartka dzięki Busquetsowi, dzięki Bus

0

czy tylko ja mam wrażenie, że Barcelona gra z ruchomymi pachołkami?

0

póki co Rakitic najlepszy na boisku

0

Nie jest źle, fajnie, że Munir i Rafinha od pierwszej minuty ;)

0

Życzę mu jak najlepiej! ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?