Powołanie młokosa, który zagrał 2 mecze w pierwszej drużynie Barcelony, a nie powoływanie piłkarzy, którzy regularnie grają w dobrych klubach i są bardziej doświadczeni? Może go zrobią kapitanem od razu jak Neymara... Tak, zdecydowanie to nie jest hipokryzją... pozdro miliard.
Tylko, żeby nie pomieszało mu się w głowie. Moim zdaniem to gruba przesada, ale pewnie Hiszpanie powołują go, żeby "zaklepać" dla siebie, by nie mógł grać dla Maroka. Jestem pewny, że są lepsi gracze hiszpańscy, którzy są w podobnym wieku do niego. Nie wspominam już o tych starszych... 2 mecze w 1szej drużynie Barcelony i od razu powołanie - troszku mi to wędzi hipokryzjo.
dokładnie, gdyby nie błędy obrońców nie widzielibyśmy bramek (pomijam jakieś fantastyczne strzały czy magiczne akcje). Jak to mawiał mój tata: piłka nożna to gra błędów ( w sumie to odzwierciedla się to w każdym sporcie).
to jest niesamowite, że kiedy Messi nie strzela w jednym meczu bramki albo strzela jedną, to ludzie mówią, że jest bez formy. Messi za bardzo rozpieścił świat swoją grą.
jak już Barca zdobędzie dzięki niemu tytuły, strzeli bardzo ważne bramki i będzie pokazywał swoją wielkość wtedy niech sobie rozdaje te autografy, ale do osoby, której cechy wymieniłem brakuje mu sporo! Bardzo dobrze trenerze, tępić gwiazdorstwo z du*y.
Chodzi o to, że czytam nieprzychylne wypowiedzi na jego temat, że był/jest słaby, gdy gra tam gdzie powinien, czyli tam, gdzie zauważyłeś, a nie jak w Barcelonie jako fałszywa 9. ;)
1
Gdy patrze na zdjęcie Bale'a, nie rozumiem czemu to na graczy Barcelony mówi się panienki...
3
a ja tam chciałbym, żeby Mourinho kiedyś poprowadził Barcelonę, byłoby ciekawie!
2
"Te, Zuniga, cho no tu hultaju, chcesz autograf? No nie daj się prosić, no weź" :D
0
na miarę mistrza* - w końcu prowadzili 4:0 z mistrzami świata, więc...
0
Powołanie młokosa, który zagrał 2 mecze w pierwszej drużynie Barcelony, a nie powoływanie piłkarzy, którzy regularnie grają w dobrych klubach i są bardziej doświadczeni? Może go zrobią kapitanem od razu jak Neymara... Tak, zdecydowanie to nie jest hipokryzją... pozdro miliard.
1
Tylko, żeby nie pomieszało mu się w głowie. Moim zdaniem to gruba przesada, ale pewnie Hiszpanie powołują go, żeby "zaklepać" dla siebie, by nie mógł grać dla Maroka. Jestem pewny, że są lepsi gracze hiszpańscy, którzy są w podobnym wieku do niego. Nie wspominam już o tych starszych... 2 mecze w 1szej drużynie Barcelony i od razu powołanie - troszku mi to wędzi hipokryzjo.
0
Może nie ma nigdzie filmiku ze sparingu Barcy z Barcą B, bo nie chcą pokazać, na jakiej pozycji będzie grać?:D
1
choćby z szacunku do starszych i bardziej doświadczonych graczy, nie dałbym mu opaski.
27
rozumiem, że Mourinho robił zdjęcie?
1
no shit sherlock.
5
coś o Pedro? Uwaga, zaczynam: HEJT. Dziękuję i życzę miłego dnia.
0
dokładnie, gdyby nie błędy obrońców nie widzielibyśmy bramek (pomijam jakieś fantastyczne strzały czy magiczne akcje). Jak to mawiał mój tata: piłka nożna to gra błędów ( w sumie to odzwierciedla się to w każdym sporcie).
9
no przecież ma (zdjęcie główne).
31
to jest niesamowite, że kiedy Messi nie strzela w jednym meczu bramki albo strzela jedną, to ludzie mówią, że jest bez formy. Messi za bardzo rozpieścił świat swoją grą.
0
ter Stegen w LM i PK, a Bravo w LL i wszyscy happy:D no i Masip z lornetką.
0
zamiast autografu wolałbym z nim zbić pione.
0
jak już Barca zdobędzie dzięki niemu tytuły, strzeli bardzo ważne bramki i będzie pokazywał swoją wielkość wtedy niech sobie rozdaje te autografy, ale do osoby, której cechy wymieniłem brakuje mu sporo! Bardzo dobrze trenerze, tępić gwiazdorstwo z du*y.
0
Chodzi o to, że czytam nieprzychylne wypowiedzi na jego temat, że był/jest słaby, gdy gra tam gdzie powinien, czyli tam, gdzie zauważyłeś, a nie jak w Barcelonie jako fałszywa 9. ;)
0
nie chcę nic mówić, ale ten facet już ma 4 asysty w 3 meczach, a gra w pomocy...
0
"Mimo to Claudio Bravo nie musiał wykonać ani jednej parady w dwóch pierwszych meczach ligowych." NO I SUPER:D
0
wiesz, ja tam bym nad kominkiem postawił:D
0
To Messi jest aż tak skromny, że zamiast mieć na półce w domu, jego Złote Piłki są w muzeum klubu? Wow.
0
Daję tej wypowiedzi soczyste 100 na 10. Piękny diss na otoczkę rywalizacji CR7vsM10, aż zrobiłem taką minę: http://gifrific.com/deandre-jordan-face-after-dunk-on-brandon-knight/ nic dodać nic ująć, serdecznie pozdrawiam.
1
ok... 15 znaków, 15 znaków
0
Rakitic na propsie
0
czerwona kartka dzięki Busquetsowi, dzięki Bus
0
czy tylko ja mam wrażenie, że Barcelona gra z ruchomymi pachołkami?
0
póki co Rakitic najlepszy na boisku
0
Nie jest źle, fajnie, że Munir i Rafinha od pierwszej minuty ;)
0
Życzę mu jak najlepiej! ;)