0

niech to się wreszcie skończy, spać nie mogę

0

Zastanawiam się jakie cele ma sztab szkoleniowy na ten sezon. Mam na myśli jakie trofea, jaką pozycja na koniec sezonu w tabeli ligowej. Na ten moment wygląda to tak, jakby po prostu sobie trenowali o tak o, do następnego.

0

@yoli tak, to jest wina trenera

0

Żenada, po prostu żenada!!!,

0

To jest Barcelona z pierwszej połowy?!

1

Jak on to robi?

1

Widzę, że oni tam na luzie w Madrycie z brakiem krzyża w herbie, z brakiem krzyża w koronie króla Hiszpanii. Zdziwie się, jeśli Premier League pozwoliłoby na taki turniej jak obecny Suoerpuchar Hiszpanii

0

@szkutnik91 poziomem gry pasuje

0

Mi się wydaje, czy real gra bez krzyża?

0

@Vxb93 gdzie mogę kupić

1

@Rudi35 to taki mem tylko, spokojnie, VamosRakieta, wniosek jest jeden, Złote Piłki rozpieszczają, albo Messi ma po prostu serdecznie dosyć

1

A kto nie chce...

0

@Bartinho pomocnicy mówisz... To chyba Messi wiesz

0

@Moriarty Początek serialu naprawdę się dobrze zapowiadał, ale niestety coraz bardziej widać, że fabuła jest skrojona pod młodszych widzów. Jeśli szukasz czegoś ambitniejszego i nie masz sentymentu do Star Wars to odradzam. Ale jeśli lubisz małe, słodkie bobasy, zwyczajnie przyjemne seanse i disnejowską lekkość to polecam.

4

Ter Stegenowi urodziło się dziecko - nic mu nie jest, ot takie tacierzyńskie ;)

0

@LuismessiJr dziękuję! No to dzisiaj do filmu wieczorem jak znalazł!

0

@ArterkHD gdzie można je dostać?

1

@kkbarca rick and morty

0

Troszkę jak 10/11 - jaram się w opór!

5

Wszystkim zaślepionym polecam spojrzeć na okładkę ASA - mówi sama za siebie.

Po prostu przyznajmy, że mieliśmy mega szczęście, że nie przegraliśmy tego meczu dzięki mimo wszystko słabemu Realowi. W pierwszej połowie przecież jak wyszliśmy z własnej połowy to było święto. W drugiej miałem wrażenie, że obu drużynom nie chciało się już grać.

Czekam na dzień, kiedy odejdą najpierw Valverde, a później prezydent tego pięknego klubu ze swoją świtą.

Miłego dnia.

PS. Zastanówcie się z tymi niepodyktowanymi rzutami karnym czy aby przypadkiem was nie piekła by przełęcz między pośladkami, gdyby to było po drugiej stronie barykady.

0

Bez Kriszczianu to nie to samo ;/

0

@damianex10 kurcze, nie rozumiem

0

Podrzuci ktoś ten filmik co Ronaldo się obruszył, że to nie jest koniec między nim a Messim, że to dopiero się zaczyna?

0

@AlvaroHanso trochę jak z demokracją, niby nie jest to do końca super ekstra, ale z drugiej strony nie ma lepszego systemu. Cenie sobie zielone Herby za to, że nie muszę przedzierać się przez analfabetów I patologię, a mogę naprawdę przeczytać coś ciekawego. Takie czasy.

11

@GlowixZiom i właśnie takie coś mnie przeraża i się okaże, że ZP dla Ronaldo, bo więcej okładek i par majtek sprzedał

2

@JimMorrisonFCB Z ciekawości zapytam kto? Pytam bo oprócz Messiego nie kojarzę zbytnio.

3

@El dominatore #stulejaratwo - więc wiadomo, że się podpisuje :D

1

@Eoren tak zwane Hall of Fame :D

1

@Ogorinho1974 dzięki, człowiek codziennie uczy się nowych rzeczy :)

0

@FcBarcaVamosMyClub mam dokładnie tę samą zagwostkę! Zwłaszcza, że chciałbym jeszcze posiadać Switcha...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?