Zastanawiam się jakie cele ma sztab szkoleniowy na ten sezon. Mam na myśli jakie trofea, jaką pozycja na koniec sezonu w tabeli ligowej. Na ten moment wygląda to tak, jakby po prostu sobie trenowali o tak o, do następnego.
Widzę, że oni tam na luzie w Madrycie z brakiem krzyża w herbie, z brakiem krzyża w koronie króla Hiszpanii. Zdziwie się, jeśli Premier League pozwoliłoby na taki turniej jak obecny Suoerpuchar Hiszpanii
@Moriarty Początek serialu naprawdę się dobrze zapowiadał, ale niestety coraz bardziej widać, że fabuła jest skrojona pod młodszych widzów. Jeśli szukasz czegoś ambitniejszego i nie masz sentymentu do Star Wars to odradzam. Ale jeśli lubisz małe, słodkie bobasy, zwyczajnie przyjemne seanse i disnejowską lekkość to polecam.
Wszystkim zaślepionym polecam spojrzeć na okładkę ASA - mówi sama za siebie.
Po prostu przyznajmy, że mieliśmy mega szczęście, że nie przegraliśmy tego meczu dzięki mimo wszystko słabemu Realowi. W pierwszej połowie przecież jak wyszliśmy z własnej połowy to było święto. W drugiej miałem wrażenie, że obu drużynom nie chciało się już grać.
Czekam na dzień, kiedy odejdą najpierw Valverde, a później prezydent tego pięknego klubu ze swoją świtą.
Miłego dnia.
PS. Zastanówcie się z tymi niepodyktowanymi rzutami karnym czy aby przypadkiem was nie piekła by przełęcz między pośladkami, gdyby to było po drugiej stronie barykady.
@AlvaroHanso trochę jak z demokracją, niby nie jest to do końca super ekstra, ale z drugiej strony nie ma lepszego systemu. Cenie sobie zielone Herby za to, że nie muszę przedzierać się przez analfabetów I patologię, a mogę naprawdę przeczytać coś ciekawego. Takie czasy.
0
niech to się wreszcie skończy, spać nie mogę
0
Zastanawiam się jakie cele ma sztab szkoleniowy na ten sezon. Mam na myśli jakie trofea, jaką pozycja na koniec sezonu w tabeli ligowej. Na ten moment wygląda to tak, jakby po prostu sobie trenowali o tak o, do następnego.
0
@yoli tak, to jest wina trenera
0
Żenada, po prostu żenada!!!,
0
To jest Barcelona z pierwszej połowy?!
1
Jak on to robi?
1
Widzę, że oni tam na luzie w Madrycie z brakiem krzyża w herbie, z brakiem krzyża w koronie króla Hiszpanii. Zdziwie się, jeśli Premier League pozwoliłoby na taki turniej jak obecny Suoerpuchar Hiszpanii
0
@szkutnik91 poziomem gry pasuje
0
Mi się wydaje, czy real gra bez krzyża?
0
@Vxb93 gdzie mogę kupić
1
@Rudi35 to taki mem tylko, spokojnie, VamosRakieta, wniosek jest jeden, Złote Piłki rozpieszczają, albo Messi ma po prostu serdecznie dosyć
1
A kto nie chce...
0
@Bartinho pomocnicy mówisz... To chyba Messi wiesz
0
@Moriarty Początek serialu naprawdę się dobrze zapowiadał, ale niestety coraz bardziej widać, że fabuła jest skrojona pod młodszych widzów. Jeśli szukasz czegoś ambitniejszego i nie masz sentymentu do Star Wars to odradzam. Ale jeśli lubisz małe, słodkie bobasy, zwyczajnie przyjemne seanse i disnejowską lekkość to polecam.
4
Ter Stegenowi urodziło się dziecko - nic mu nie jest, ot takie tacierzyńskie ;)
0
@LuismessiJr dziękuję! No to dzisiaj do filmu wieczorem jak znalazł!
0
@ArterkHD gdzie można je dostać?
1
@kkbarca rick and morty
0
Troszkę jak 10/11 - jaram się w opór!
5
Wszystkim zaślepionym polecam spojrzeć na okładkę ASA - mówi sama za siebie.
Po prostu przyznajmy, że mieliśmy mega szczęście, że nie przegraliśmy tego meczu dzięki mimo wszystko słabemu Realowi. W pierwszej połowie przecież jak wyszliśmy z własnej połowy to było święto. W drugiej miałem wrażenie, że obu drużynom nie chciało się już grać.
Czekam na dzień, kiedy odejdą najpierw Valverde, a później prezydent tego pięknego klubu ze swoją świtą.
Miłego dnia.
PS. Zastanówcie się z tymi niepodyktowanymi rzutami karnym czy aby przypadkiem was nie piekła by przełęcz między pośladkami, gdyby to było po drugiej stronie barykady.
0
Bez Kriszczianu to nie to samo ;/
0
@damianex10 kurcze, nie rozumiem
0
Podrzuci ktoś ten filmik co Ronaldo się obruszył, że to nie jest koniec między nim a Messim, że to dopiero się zaczyna?
0
@AlvaroHanso trochę jak z demokracją, niby nie jest to do końca super ekstra, ale z drugiej strony nie ma lepszego systemu. Cenie sobie zielone Herby za to, że nie muszę przedzierać się przez analfabetów I patologię, a mogę naprawdę przeczytać coś ciekawego. Takie czasy.
11
@GlowixZiom i właśnie takie coś mnie przeraża i się okaże, że ZP dla Ronaldo, bo więcej okładek i par majtek sprzedał
2
@JimMorrisonFCB Z ciekawości zapytam kto? Pytam bo oprócz Messiego nie kojarzę zbytnio.
3
@El dominatore #stulejaratwo - więc wiadomo, że się podpisuje :D
1
@Eoren tak zwane Hall of Fame :D
1
@Ogorinho1974 dzięki, człowiek codziennie uczy się nowych rzeczy :)
0
@FcBarcaVamosMyClub mam dokładnie tę samą zagwostkę! Zwłaszcza, że chciałbym jeszcze posiadać Switcha...