Wiem, że nie powinno się o takich rzeczach mówić, ale jednak dla stylu Barcelony, tej Barcelony jaką chcemy i jaką wczoraj widzieliśmy, wpływ miała na pewno ulewa, jaką wisiała wczoraj nad Camp Nou. Jestem pewny, że gdyby nie ona, to piłka chodziłaby jeszcze szybciej.
Aż dziwne, że nie ma artykułu o tym, że Messi zajął 4 miejsce w plebiscycie Piłkarza Roku UEFA... Nie dlatego, że Redakcja nic nie napisała, tylko po prostu aż smutno, że to się skończyło i Messi to już historia i przeszłość tego klubu, a nie początek.
@Comentateiro bo jest to najlepszy piłkarz w historii tej dyscypliny, który grał prawie całe swojej życie dla tych barw. To, że prawo hiszpańskie nie pozwala na podpisanie nowego kontraktu poniżej 50% wypłaty co do wcześniejszego kontraktu (dlatego Messi mówił o tym, że zszedł o 50%) nie było od niego zależne. Laporta podjął decyzję, klub > Messi. Nie oznacza to, że mamy na niego patrzeć inaczej. Gość zasługuje na pomnik z platyny!
@FC1899Barca Ronaldinho będzie wiecznie kojarzony z Barceloną (mam nadzieję) jako jeden z najwybitniejszych tego klubu przedstawicieli. Dziękuję Ronaldinho, bo dzięki niemu zakochałem się w futbolu i Barcelonie!
@Amigo_Blanco to musiałeś przestać na pewno oglądać piłkę przez np. taki Real, który w LM co "zwyciezki" sezon od 2016 roku robił takie wałki, że ho ho - mam tak samo jak Ty, rozumiem Cię.
1
@oZinho to znaczy, nie wiadomo, być może kacper96 ma pojedynek na szable z Ryśkiem Pługiem prywatnie i tego, i możliwe, że przegrywa ten pojedynek.
0
@Pawel13sz Suarez 2014 - 2016 najlepszy gość z przodu w chu
0
@Khajio dzięki byQ, jesteś prawdziwym bohaterem
0
@ranger3120 Kid Cudi, Małpa, problem, mój tata
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
el dorado morwy, czy ktoś wie czy Haaland zagra dzisiaj?
1
@macio_944 muszę potwierdzić, Krycha mi to samo powiedział miesiąc temu na urodzinach mojej córki.
5
Wiem, że nie powinno się o takich rzeczach mówić, ale jednak dla stylu Barcelony, tej Barcelony jaką chcemy i jaką wczoraj widzieliśmy, wpływ miała na pewno ulewa, jaką wisiała wczoraj nad Camp Nou. Jestem pewny, że gdyby nie ona, to piłka chodziłaby jeszcze szybciej.
11
Urodzony zwycięzca o fantastycznym charakterze. Dzwonić!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Teraz Tebas musi się ugiąć, nie ma opcji!
0
@NaFazieHitman jak Bóg Kubie, tak Kuba Bogu
0
@AmigoBlancos dziękuję i pozdrawiam! Go Polska!
0
@AmigoBlancos źródło?
0
Luuk de Jong (rzekomo napastnik) ostatnie 2 sezony w Sevilli:
46 meczów 10 goli
48 meczów 9 goli
ZIBI TOP
3
Teraz Tebas na pewno musi się ugiąć.
0
Co za bramka! W końcu coś dobrego spotkało ten klub. Memphis jestem fanem!
0
@BarcaInfo nie mogę się doczekać superligi
0
Aż dziwne, że nie ma artykułu o tym, że Messi zajął 4 miejsce w plebiscycie Piłkarza Roku UEFA... Nie dlatego, że Redakcja nic nie napisała, tylko po prostu aż smutno, że to się skończyło i Messi to już historia i przeszłość tego klubu, a nie początek.
0
Naprawdę Ankara Braithwaite
0
@Pawelsky Amen!
1
@Comentateiro skisłem hahaha :D
0
@Encore żałosne
2
Nie ukrywam, Ronaldo dostał u mnie parę punktów sympatii za to, że odszedł z Realu do Juve, a nie PSG / City / Manu (mimo wszystko).
10
@Comentateiro bo jest to najlepszy piłkarz w historii tej dyscypliny, który grał prawie całe swojej życie dla tych barw. To, że prawo hiszpańskie nie pozwala na podpisanie nowego kontraktu poniżej 50% wypłaty co do wcześniejszego kontraktu (dlatego Messi mówił o tym, że zszedł o 50%) nie było od niego zależne. Laporta podjął decyzję, klub > Messi. Nie oznacza to, że mamy na niego patrzeć inaczej. Gość zasługuje na pomnik z platyny!
0
Jak można grać na Messiego, kiedy nie masz Messiego?
0
@mika_barca niestety P$G
0
Najs. .
0
@FC1899Barca Ronaldinho będzie wiecznie kojarzony z Barceloną (mam nadzieję) jako jeden z najwybitniejszych tego klubu przedstawicieli. Dziękuję Ronaldinho, bo dzięki niemu zakochałem się w futbolu i Barcelonie!
12
@Amigo_Blanco to musiałeś przestać na pewno oglądać piłkę przez np. taki Real, który w LM co "zwyciezki" sezon od 2016 roku robił takie wałki, że ho ho - mam tak samo jak Ty, rozumiem Cię.