1

@oZinho to znaczy, nie wiadomo, być może kacper96 ma pojedynek na szable z Ryśkiem Pługiem prywatnie i tego, i możliwe, że przegrywa ten pojedynek.

0

@Pawel13sz Suarez 2014 - 2016 najlepszy gość z przodu w chu

0

@Khajio dzięki byQ, jesteś prawdziwym bohaterem

0

@ranger3120 Kid Cudi, Małpa, problem, mój tata

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

el dorado morwy, czy ktoś wie czy Haaland zagra dzisiaj?

1

@macio_944 muszę potwierdzić, Krycha mi to samo powiedział miesiąc temu na urodzinach mojej córki.

5

Wiem, że nie powinno się o takich rzeczach mówić, ale jednak dla stylu Barcelony, tej Barcelony jaką chcemy i jaką wczoraj widzieliśmy, wpływ miała na pewno ulewa, jaką wisiała wczoraj nad Camp Nou. Jestem pewny, że gdyby nie ona, to piłka chodziłaby jeszcze szybciej.

11

Urodzony zwycięzca o fantastycznym charakterze. Dzwonić!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Teraz Tebas musi się ugiąć, nie ma opcji!

0

@NaFazieHitman jak Bóg Kubie, tak Kuba Bogu

0

@AmigoBlancos dziękuję i pozdrawiam! Go Polska!

0

@AmigoBlancos źródło?

0

Luuk de Jong (rzekomo napastnik) ostatnie 2 sezony w Sevilli:
46 meczów 10 goli
48 meczów 9 goli

ZIBI TOP

3

Teraz Tebas na pewno musi się ugiąć.

0

Co za bramka! W końcu coś dobrego spotkało ten klub. Memphis jestem fanem!

0

@BarcaInfo nie mogę się doczekać superligi

0

Aż dziwne, że nie ma artykułu o tym, że Messi zajął 4 miejsce w plebiscycie Piłkarza Roku UEFA... Nie dlatego, że Redakcja nic nie napisała, tylko po prostu aż smutno, że to się skończyło i Messi to już historia i przeszłość tego klubu, a nie początek.

0

Naprawdę Ankara Braithwaite

0

@Pawelsky Amen!

1

@Comentateiro skisłem hahaha :D

0

@Encore żałosne

2

Nie ukrywam, Ronaldo dostał u mnie parę punktów sympatii za to, że odszedł z Realu do Juve, a nie PSG / City / Manu (mimo wszystko).

10

@Comentateiro bo jest to najlepszy piłkarz w historii tej dyscypliny, który grał prawie całe swojej życie dla tych barw. To, że prawo hiszpańskie nie pozwala na podpisanie nowego kontraktu poniżej 50% wypłaty co do wcześniejszego kontraktu (dlatego Messi mówił o tym, że zszedł o 50%) nie było od niego zależne. Laporta podjął decyzję, klub > Messi. Nie oznacza to, że mamy na niego patrzeć inaczej. Gość zasługuje na pomnik z platyny!

0

Jak można grać na Messiego, kiedy nie masz Messiego?

0

@mika_barca niestety P$G

0

Najs. .

0

@FC1899Barca Ronaldinho będzie wiecznie kojarzony z Barceloną (mam nadzieję) jako jeden z najwybitniejszych tego klubu przedstawicieli. Dziękuję Ronaldinho, bo dzięki niemu zakochałem się w futbolu i Barcelonie!

12

@Amigo_Blanco to musiałeś przestać na pewno oglądać piłkę przez np. taki Real, który w LM co "zwyciezki" sezon od 2016 roku robił takie wałki, że ho ho - mam tak samo jak Ty, rozumiem Cię.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?