KAROLC-10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kaczory 64-810 ul. Nowe Osiedle 15
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Proponuję odstawić hamulcowego Messiego a zobaczycie, że można grać do przodu i stwarzać zagrożenie.
10
Dlaczego oni się tak rajcują tym Pjanicem, kolejny środkowy który nie wniesie nic więcej niż obecni. Moim zdaniem Quiqe powinien dać szansę Cou, po co nam nowy środkowy.
3
Pepe "lubi to" a jego komentarz: "amatorzy".
0
Trochę jeszcze pamiętam, szybki i przeważnie na spalonym. Zawsze gestykulował, gość z charakterem, takich po Puyolu już dawno nie było. Christo szacun.
0
7- 5pkt
17- 3pkt
13- 1pkt
1
@Fabik87 tylko miej na uwadze to, że nasz Janusz biznesu z zarządu lubi robić interesy życia. Drogo kupić i wypożyczyć albo sprzedać za czapkę śliwek.
1
Kawał dobrej roboty @juliacicha . W nagrodę obejrzałem wywiad z Christo, czapki z głów. Może by tak wprowadzić takie rozmowy jako cykliczne. Następnego gościa proponuję Zbigniewa Kumidora.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Żeby tylko ta 19 go nie przygniotła, jak większość poprzedników.
1
@Err0r ot święte słowa
0
Trzeba by wrócić do czasów Pepa, gdzie kluczowe były 3 sekundy po stracie piłki. Agresywny press całej drużyny.
1
No to myślę, że "Trudne sprawy" nie mają się co bać spadku oglądalności.
1
Jak dla mnie to powrót Cou z wypożyczenia po sezonie. Może ten trener wyciągnie z niego to co najlepsze. Dla mnie MATS- Roberto (Semedo), Pique, Langlet (Samu, Todibo), Alba( Junior), Busi (De Jong), Vidal( Puig), Cou (Arthur), Fati(Perez), D10S( Suarez), Grizz . Mamy jeszcze trochę młodzieży w zapasie.
1
Dlaczego nie iść śladem Serie A i mieć dostępną całą kadrę do wykorzystania przy zmianach.
0
@wariacina o qwa, tegoż nie wiedziałem, tfu.
0
A co powiecie o Hakimim z Bvb ? Ciekawa alternatywa dla Roberto jak dla mnie.
5
Śmiem twierdzić, że gdyby nie ty trenerzyno, mielibyśmy przynajmniej jedną Ligę Mistrzów więcej. Sezonie kończ się już.
35
@wardi47 bardziej bym powiedział, że w końcu Messi zaczął go zauważać. Bo granie na siłę tylko do Suareza czasami bywało irytujące i to za bardzo.
4
Zbierać kasiorę na Lautaro, idealny następca Luisa.
1
@czółkovsky gdyby grał wczoraj Suarez, Leo zasypałby go podaniami. Niestety czasem nawet Messi irytuje swoimi rajdami, z cyklu jeden na czterech, nawet gdy ma do zagrania Dembele lub Griezza.
3
Nie wiem jak było po zejściu do szatni ale zdaje się, że wzajemne podziękowania bezpośrednio po meczu były widoczne w tv. Na temat gry... bez komentarza.
0
@GlowixZiom oby się nie okazało, że będzie drugim "synem" trenerzyny i zajedzie go jak Rakietica.
25
Myślę, że Nelson go nakrywa czapką jeśli chodzi o prawą obronę.
0
Umtiti -bez kontuzji 60 minut poniżej/ powyżej, kurs 1.65
7
Komitet Apelacyjny przypomniał, że wg regulaminu RFEF Matheu Haos jest jedynym i bezapelacyjnym autorytetem w trakcie prowadzenia meczu, a jego obowiązkiem jest karanie żółtą lub czerwoną kartką piłkarzy, szczególnie Barcelony, u których zauważy nieprawidłowe zachowanie". Tak bym to ujął.
0
@19cukier48 Bóg futbolu https://artifutbolmuseum.files.wordpress.com/2015/03/fullsizerender.jpg
8
Przyznacie jednak, że gość jest wart uwagi. Tym bardziej, że poleca go sam D10S.
0
@Zbyszko z Bogdańca jakieś propozycje, porady dla kogoś kto jeszcze nie był. Jak tanio obejrzeć na żywo meczyk.
4
Ot mądrze i politycznie gada.
2
@Undertaker87 Najlepszy atak za mojej pamięci, tylko REM (Ronnie, Eto'o, Messi). Ale to moje zdanie.