0

No to mamy jubileusz, bo ja również od tej porażki zacząłem być barcelonismo... Pozdrawiam i piwko dla nas.

0

Rozumiem, że może być ciężko z Juergenem, ale myślę że jest kilku trenerów z jajami nadających się lepiej niż nasz trenerzyna.

2

Moje zdanie od dawna jest takie same : Ernestout. Nie tylko po wczorajszym łomocie, to jest trener na ligę krajową na taki Athletic może być. Przerasta go gra o wyższe cele, moim zdaniem w szatni w przerwie powinien być np. Czerczesow. Tu trzeba faceta z cojones. Visca el Barca. Czy wygrywasz czy nie...

0

Było widać po meczu ten pseudo profesjonalizm, kiedy do załamanych kibiców na stadionie podeszło bodajże dwóch zawodników.

2

Totalny Kloop(s) rozwalił malutkiego Ernestouta. Takiego gościa na ławce potrzebujemy, kto złapie za mordy w przerwie jak będzie potrzeba.

1

Ernestout, to żeś mi zaymponował w tej chwyli...

0

Czy mnie oczy nie mylą ? Vermaelen kontuzjowany....

6

Nie myślałem, że doczekam czasów "Pepe" w naszych barwach. :-))

2

A tutaj jest Ernestout...

2

Wystarczy zagrać na poziomie rewanżu z Sevilla w CdR. Tak niewiele a zarazem tak wiele...

0

Czuję się jak Ojciec Pio, a co święty... Nie, oczy mi krwawią.

15

Kończ waść, wstydu oszczędź.

2

Amen bym tylko powiedział.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Za chwilę na konferencji : nie grał ten bo grał tamten, zremisowaliśmy bo nie wygraliśmy oraz gramy o to bo nie gramy o tamto. Ernestout kończ waść...

0

To są mecze półfinałowe, a co z finałem ??

0

Jaki kraj, taki Bereszyński...

0

Poprawcie mnie jeśli się mylę, czy nie jest tak, że jeśli nawet nie mógłby grać Chumi to karą byłby walkower za pierwszy mecz ? Czy od razu jest wykluczenie ?

23

Morata, biały wśród Blaugrana. Nie widzę tego.

0

Zgadzam sie, że współpraca jest między nimi. Tylko zauważ, że jeśli chodzi o obronę i powroty to już nie jest tak kolorowo. Dembele gra do przodu a do tyłu rzadko, dlatego dzisiaj zagrożenie było głównie z prawej strony. I niestety Semedo wyglądał blado, bo przeważnie był sam i Totsy jechali jego stroną.

0

Co ja zrobiłem w swoim życiu ?? Chyba nie ten portal. A jeśli jesteś zadowolony z dwóch strzałów celnych w całym meczu oraz zabijaniem stylu, brakiem rotacji gdyby nie kontuzje to możesz spakować siebie oraz trenerzyne i zaplanować wakacje np. w Bilbao.

37

Trenejro myśli jeszcze, że jest w Bilbao. Remis na wyjeździe, z tak słabym Atletico przecież sukces.

10

Czy ten marny trenerzyna zrobi jakieś zmiany w składzie tylko bo ktoś doznał kontuzji. Rakietić, teraz Roberto, w końcu trochę pogra Vidal i Nelson.

1

Niech dadzą z 80 baniek i dołożą Firmino i szafa gra. Nikt nie będzie tęsknił za Fochembele.

0

Bardziej tego z Twojego avatara. Niestety dzisiaj boki obrony bez komentarza.

1

Jest Leo, można przejść obok meczu.

21

A trenejro ma EOUT...

5

" Każdy może myśleć co chce ", jego konferencje przypominają farmazony Nawałki. Dużo słów, żadnych konkretów. Powoli tracę wiarę w tego trenera. Nasza gra jest jak on, bez wyrazu, bez jaj. A jeszcze roszady nie przynoszą efektu..

23

Może by na 2 godziny w Bieszczady...

2

No właśnie, porównanie do Xaviego i Iniesty jeszcze trochę nie na miejscu. Najpierw niech gość kopnie piłkę kilka razy. Też mam nadzieję, że coś z niego będzie a nie będzie kolejnym Douglasem czy innym niewypałem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?