KAROLC-10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kaczory 64-810 ul. Nowe Osiedle 15
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No to mamy jubileusz, bo ja również od tej porażki zacząłem być barcelonismo... Pozdrawiam i piwko dla nas.
0
Rozumiem, że może być ciężko z Juergenem, ale myślę że jest kilku trenerów z jajami nadających się lepiej niż nasz trenerzyna.
2
Moje zdanie od dawna jest takie same : Ernestout. Nie tylko po wczorajszym łomocie, to jest trener na ligę krajową na taki Athletic może być. Przerasta go gra o wyższe cele, moim zdaniem w szatni w przerwie powinien być np. Czerczesow. Tu trzeba faceta z cojones. Visca el Barca. Czy wygrywasz czy nie...
0
Było widać po meczu ten pseudo profesjonalizm, kiedy do załamanych kibiców na stadionie podeszło bodajże dwóch zawodników.
2
Totalny Kloop(s) rozwalił malutkiego Ernestouta. Takiego gościa na ławce potrzebujemy, kto złapie za mordy w przerwie jak będzie potrzeba.
1
Ernestout, to żeś mi zaymponował w tej chwyli...
0
Czy mnie oczy nie mylą ? Vermaelen kontuzjowany....
6
Nie myślałem, że doczekam czasów "Pepe" w naszych barwach. :-))
2
A tutaj jest Ernestout...
2
Wystarczy zagrać na poziomie rewanżu z Sevilla w CdR. Tak niewiele a zarazem tak wiele...
0
Czuję się jak Ojciec Pio, a co święty... Nie, oczy mi krwawią.
15
Kończ waść, wstydu oszczędź.
2
Amen bym tylko powiedział.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Za chwilę na konferencji : nie grał ten bo grał tamten, zremisowaliśmy bo nie wygraliśmy oraz gramy o to bo nie gramy o tamto. Ernestout kończ waść...
0
To są mecze półfinałowe, a co z finałem ??
0
Jaki kraj, taki Bereszyński...
0
Poprawcie mnie jeśli się mylę, czy nie jest tak, że jeśli nawet nie mógłby grać Chumi to karą byłby walkower za pierwszy mecz ? Czy od razu jest wykluczenie ?
23
Morata, biały wśród Blaugrana. Nie widzę tego.
0
Zgadzam sie, że współpraca jest między nimi. Tylko zauważ, że jeśli chodzi o obronę i powroty to już nie jest tak kolorowo. Dembele gra do przodu a do tyłu rzadko, dlatego dzisiaj zagrożenie było głównie z prawej strony. I niestety Semedo wyglądał blado, bo przeważnie był sam i Totsy jechali jego stroną.
0
Co ja zrobiłem w swoim życiu ?? Chyba nie ten portal. A jeśli jesteś zadowolony z dwóch strzałów celnych w całym meczu oraz zabijaniem stylu, brakiem rotacji gdyby nie kontuzje to możesz spakować siebie oraz trenerzyne i zaplanować wakacje np. w Bilbao.
37
Trenejro myśli jeszcze, że jest w Bilbao. Remis na wyjeździe, z tak słabym Atletico przecież sukces.
10
Czy ten marny trenerzyna zrobi jakieś zmiany w składzie tylko bo ktoś doznał kontuzji. Rakietić, teraz Roberto, w końcu trochę pogra Vidal i Nelson.
1
Niech dadzą z 80 baniek i dołożą Firmino i szafa gra. Nikt nie będzie tęsknił za Fochembele.
0
Bardziej tego z Twojego avatara. Niestety dzisiaj boki obrony bez komentarza.
1
Jest Leo, można przejść obok meczu.
21
A trenejro ma EOUT...
5
" Każdy może myśleć co chce ", jego konferencje przypominają farmazony Nawałki. Dużo słów, żadnych konkretów. Powoli tracę wiarę w tego trenera. Nasza gra jest jak on, bez wyrazu, bez jaj. A jeszcze roszady nie przynoszą efektu..
23
Może by na 2 godziny w Bieszczady...
2
No właśnie, porównanie do Xaviego i Iniesty jeszcze trochę nie na miejscu. Najpierw niech gość kopnie piłkę kilka razy. Też mam nadzieję, że coś z niego będzie a nie będzie kolejnym Douglasem czy innym niewypałem.