KAROLC-10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kaczory 64-810 ul. Nowe Osiedle 15
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Po jaki ch.. kolejny szrot. Dajmy spokój z tymi rabiotami, verattami. Tu trzeba grajków a nie sztuki. Takie już mamy.
1
No to już Pique ma lżej. Już wiadomo, na kogo będą gwizdać na stadionach. Oprócz Madrytu oczywiście.
0
Komentarz usunięty
1
Zgadzam się, kolejny Andre jest nam niepotrzebny.
0
No to jest okazja przyjrzeć się temu Langletowi, co go tak obserwują.
0
Gdyby nie gol ręką, powiedziałbym że Roberto Man of the match. Wszedł na 11 minut, zrobił swoje, przerwał akcję bramkową. No właśnie, gdyby nie ręka...
0
Jakieś dwa trzy tygodnie za późno.
0
On nawet z ogórkami nie daje nic. Podania głównie do tyłu, do najbliższego, bez ryzyka. No i jakość dośrodkowań porażająca. Już czas coś zmienić w tej materii, bo Digne już raczej lepszy nie będzie.
2
Oto co myśli naszych graczy zebrane w czasie meczu: Mats- podam górą- straty, lepiej dołem mi wychodzi. S.Roberto: żeby mi się chciało tak jak mi się nie chce. Umtiti: jaki ja już dobry obrońca jestem, o k... znowu mnie wyprzedził. Verma: tylko, żeby mi się nic nie stało, ostrożnie. Digne: to ja sobie pośpiewam, i co ja robię tu, u u. Busi: kółko i pyk do Messiego, kółko i pyk do Messiego. Don Andres: jakbyśmy mieli jaja powiązane. Paulina: jeszcze 90 minut i znowu odpoczynek. Leo: no k... sam tego nie pociągnę. Luis: js pier... jak pies na łańcuchu. Vidal: chórem z dinem, co ty tutaj robisz...
1
Nie bardzo rozumiem, dlaczego robi na siłę z Vidala skrzydłowego.
0
No dobra ale czy jest już potwierdzona data przełożonego meczu z Villareal. Ktoś coś wie?
17
Tylko, że Justyna to tytan pracy i niesamowicie mocna osobowość. A nasz(tfu) gwiazdorek to pierdzikółko w porównaniu. Dobry wiatr i leży.
0
A czy ktoś może dokładnie potwierdzić datę przełożonego meczu z Villareal. Zdaje się być 9.05. Szykuje się wyjazd i trza daty. Może redakcja pomoże...
0
Zgadzam się, Barcelona nigdy to, Barcelona nigdy tamto, a po meczu farmazony jakieś. Wszystkie serie czy dobre czy złe kiedyś się kończą. I czy jesteś Barceloną czy jakimś tam realem.
1
Nie na sprzedaż, nie na sprzedaż. My nie sprzedajemy. My wypożyczamy...
1
Najlepsze, że dzisiaj się wypruli piłkarzyki z Cornella a jak przyjadą biali to się zesrają i dostaną lanie jak zwykle.
2
Mamy jakieś info nt. losowania jutro?
0
No właśnie, najpierw zawodnik musi chcieć odejść potem dopiero klauzula.
1
Nie masz racji. Ronaldo poszedł za głosem agentów i kasy. Odszedł ale do Włoch, jak mu szło wiemy, a że potem grał dla Nich to kwestia jego kariery. Zresztą był dobrym napastnikiem ale tylko rok u nas. A co do kwestii Figo... był kapitanem, miał cules u stóp i wybrał dolary. Reakcja CN oddaje kim został.
4
Jutro w porannym przeglądzie prasy: Florentino znalazł następcę Benzyny. Madryckie gazety mają temat na czołówkę.
0
Mimo bardzo młodego wieku. Mam nadzieję, że po kilku latach będzie z niego gracz pokroju Alvesa. Już widać jego potencjał.
1
Moim zdaniem również Semedo pokazał, że mimo wieku będzie z niego kawał gracza. VeB.
0
Teraz już wiecie, jak czuli się biali przez te ostatnie lata naszej dominacji.
0
Tylko po co, kolejny pomocnik nr 146, w pomocy mamy komplet a nawet ponad stan. Niech Moneymar idzie i bierzemy Dybale, Veratti i Coutinho. Dybala za dolara, Veratti jako Busi i Coutinho za Don Andresa. I jedziemy z tym światem.
1
W składzie orzekającym w sprawie cr14,7: Gonzalez Gonzalez, Fernandes Fernandes i Tebas...
2
Kupić za taką kwotę i wypożyczyć do bvb, dobrze mu tam idzie, niech gra jak najwięcej. Po co ma u nas siedzieć tam ma pierwszy garnitur.
1
Ty jesteś chyba jakiś realista, nie widzisz słabej drużyny tylko że sędziowie sędziowie sędziowie. Otwórzcie oczy.
2
Won Lucho, czas minął, zabierz te niewypały i do domu. Czeka nas ze dwa lata spokoju, aż przyjdzie normalny trener i nie da sobie w dupę wchodzić.
2
Enrique już kończ, czas przyznać się do niewypałów. Frajerstwo przez cały sezon. To mówiłem ja, kibic z 25letnim stażem.
0
Ja chętnie widziałbym na ławce znowu naszego człowieka. Xavi Hernandez wracaj do domu.