6

Przecież czy w A klasie czy okręgówce przepisy są takie same jak w Lidze mistrzów i pucharze Króla. Musi zejść do szatni, nawet jeśli jest się Suarezem. Tam już Roberto zapewne oglądał transmisję. Sam narobił sobie ale i klubowi bigosu.

0

Po zejściu Leo i zmianie na 442 druga linia zagrała bardzo solidnie. Dużo odbiorów, walka i tak trzymać.

1

W samo sedno sprawy, dużo wiatru mało efektu. Turan jest bardziej konkretny.

0

I najważniejsze, że prawie nic nie ma o pracy sędziów, mówię prawie. I tak trzymać Panowie sędziowie.

3

No z tym Jasperem to żeś pojechał. Raz trafiony przez Griezmana, same straty i ten wyrzut, porażka.

1

I już nie jest to najlepsza liga, tylko najbardziej katastrofalna liga włącznie z że śmiesznym Tebasem.

13

Dobre ale kolejność wg. mnie: 6, 4, 3, 5, 1, 2.

4

Cały Enrique, mecz do dupy a on pieprzy swoje farmazony o presji. Jedyną presję to możemy my kibice na nim wywrzeć. Trzeba pierd...ć w stół w szatni i zaiwaniać do końca sezonu. Tylko dobra gra całe 90 minut pozwoli nie tracić głupio punktów.

2

Masz rację, zacznijmy zmieniać świat od siebie. Widać, że letnie transfery to pieniądze wyrzucone w błoto. Tyle wydane a pożytku prawie żadnego. Tylko trener próbuje udowodnić swoją rację, wszyscy wiedzą tylko LE jakoś nie za bardzo. Tak słabego występu nie było dawno. I nic o postawie...

0

Szkoda, że straciliśmy bramkę tak późno. Dopiero zaczęli grać. A miało być lekko, łatwo i przyjemnie, a wyszło jak zwykle. Niestety zmiennicy znowu udowodnili, że ławka jest nieunikniona. Na plus Mark, reszta bez komentarza łącznie z ...

3

Dzisiaj dobry mecz Rakietica na mediapunta. Jest jeszcze Masche, tak więc nie powinno być kłopotu do czasu powrotu 5. No i dawać więcej szans Vidalowi.

1

Żeby tylko rotacja nie zamieniła się w kompromitację. Rozumiem jedną, dwie zmiany ale majster znowu kombinuje. Przypominam tylko, że limit błędów już się skończył.

0

Niestety Gomes też dużo podań na mecz, z których większość jest podana do tyłu. Żaden z niego kreator. Ale brawo dla Vidala za całkiem dobry mecz. Miejmy nadzieję, że dostanie szansę z rywalem z wyższe półki.

1

Przy takiej ilości pomocników, aż prosi się o grę z czterema w pomocy. Dla mnie Denis i Don Andres na bokach, Busi czy nawet Masche w środku, Leo za Neyem i Suarezem. Zmiennicy na każdą pozycję są. Tylko trener się gubi.

1

Dla mnie Gomes to jest taki drugi Czyhrynski, niby dobry procent podań, co z tego jak wszystkie są do tyłu albo do najbliższego. Słabo na tle 3cio ligowca. Tylko, że trener to chyba inaczej widzi bo dla mnie to transfer porażka jak i Paco.

0

Macie Panowie rację, tylko że na tym etapie to moim zdaniem za wcześnie aby przyznać komuś tytuł. La liga to nie jest Bundesliga ani Serie A, żeby w marcu cieszyć się z tytułu ( Bayern, Juventus) jak co roku. Przypominam, że to My mieliśmy ostatnio 15pkt przewagi a skończyło się wiemy jak. Trzeba nam zacisnąć pośladki i grać swoje, forma wróci. I przecież Ram90s nie będzie ich ratować co mecz. Cierpliwości i więcej wiary.

0

Ładnie, pięknie tylko jak jest mecz jesieni, za 5 punktów to admin śpi. Nie śpimy, lecimy dalej z tym światem.Pozdrawiam wszystkich graczy.

0

Strasznie optymistycznie to widzicie, oby się sprawdziło. VeB

0

Darmowe, nic nie boli, tylko trochę klikania.

0

Moim zdaniem, to że jesteś zarejestrowany nie oznacza że jesteś zawodowcem. Przecież w jakiejś A klasie,czy okręgówce to jest granie amatorskie kolego. Życzę powodzenia na turnieju i do zobaczenia na murawie.

0

Zdjęcie nie gra roli, zabierz koleżanki i do boju...

0

Ancelotti - Enrique 1-0 to trener wygrał ten mecz.Moim zdaniem złe decyzje personalne przesądziły o wyniku ,,,(Mathieu-LO ???)

0

Parę kolejnych dni odpoczynku dla niego może okazać się zbawienne w przekroju całego sezonu VeB

0

Piłkarz przez wielkie P spełniony....

0

Panowie myślę że Man.C, NAM takich błędów nie wybaczy...

0

Xavi ciekawa nota chyba za samo nazwisko redakcja tak nagradza, panowie te czasy już minęły było nie oddawać Thiago.

0

A skąd takie wysokie oceny czy WY oglądaliście inny mecz????

0

Siedzę patrzę i oczom nie wierzę.Pozdrawiam wszystkich typerów i resztę szczęśliwych wygranych.Visca el Barca.

0

Dmitro chłopie trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść....szto ty diełasz w tym teamie????

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?