KacperFCB'
Dołączył/a: styczeń 2012
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Julian
1. Zdanie zaczyna się z dużej litery . Nie wiem czy chodzisz do szkoły , czy już ją ukończyłeś ( wtedy pozostaje tylko płacz nad poziomem edukacji )
2. Jak przychodzisz tu tylko po to , żeby hejtować na Alexisa , to na prawdę zachowaj te idiotyczne komentarze dla siebie bądź rodziny ( za takie suchary nagroda klauna domowego gwarantowana) . Nikt nie twierdzi że Alexis zagrał dobrze , ale jest to piłkarz z klubu którego rzekomo kochasz , więc szacunek się należy każdemu piłkarzowi który nosi trykot Barcy . To na prawdę jest irytujące czytać Twoje żartobliwe komentarze , z których tak na prawdę nikt się nie śmieje . Robisz tylko śmietnik , a jak jesteś z tych co po słabym meczu obrażają wszystko i wszystkich , to realmadrid.pl czeka właśnie na Ciebie .
Bez odbioru .
0
Takie samo zaangażowanie w transfer jak u Alexisa ? Jestem za , bo piłkarz musi wiedzieć gdzie chce grać , a nie kto więcej kasy da .
0
Chyba ktoś za dużo gumy się nażuł .
0
Zobaczycie w letnim okienku transferowym , teraz to mały pryszcz.
0
Z tego co wiem , to R10 nie dostał powołania .
0
Niech zagrają Z Messim w środku , Na ataku Villa , Tello , Pedro(Sanchez)
W meczu z Realem , na ostanie kilkadziesiąt minut Messi grał na pozycji ... Xaviego :)
0
Wierzę w remontade , i pokonanie Realu w Finale :)
0
Cześć , jestem Jose , Jose Mourinho a to moja Hipokryzja .
0
A Muł później otworzy swój notesik i zacznie czytać jaki to pokrzywdzony. Z Porto kiedy zdobywał LM podobnie w meczach w fazie pucharowej bramki padały ze spalonego dla Porto, był też niepodyktowany rzut karny, oraz 1 bramka nieuznana prawidłowo. Później jak był Inter - Barcelona podobnie bramka ze spalonego, nieuznana bramka dla Barcelony. A wczoraj miało miejsce wywalenie zawodnika MU. A Muł narzeka jaki to pokrzywdzony. Hipokryta z niego.
0
Hala Uefa !
0
WybitnyMessi
Ty kołku :D
0
Nie ma tak Leo .. Ocenia się za wyczyny boiskowe , jak i pozaboiskowe .
0
On i tak zagra w przyszłym sezonie w Barcelonie .
0
Chelsea ? To może Arsenal od razu ?
0
Za Cavaniego ? :>
0
Pod koniec marca to może być już koniec sezonu .
0
Walczymy ? We wtorek pierwszy raz od kilku lat widziałem jak Barca się poddała w meczu .. To nazywacie walką ?
0
Kluczowy Będzie Cesc i Javier !
0
a ja myslalem ze z nami tylko robią cyrk ..
0
Jest dobrze !
0
GOL!!!!!!!
0
autobus i dziękujemy. Siwy cep.
0
Przestańcie pierdolić , Bernabeu to nie jest twierdza nie zdobyta . Jeżeli Bayern strzeli i wygra to ma szanse na awans ..
0
jezeli Bayern chce awansować musi teraz wygrać ...
0
ale bład bayernu..
0
Nie mam nic przeciwko , aby dziś wygrał Bayern , a w rewanżu padł remis :)
0
Siwy ( Special 5) wygląda trochę jak kret :D
0
Real nie daje rady z FCB ?
0
aj bastian ..
0
GOL !@