0

Powinni Kupić Silve ...

0

Bankowo Sanchez strzeli :D

0

Coś czuje że wróci Silniejszy .

0


uzeyros


Na pewno Ciepli kibice Ronaldo :)

0

ochwalił również swojego kolegę Tello, który także puka do drzwi pierwszego zespołu: "To dobry chłopak, mój kompan, postaram się mu pomóc najlepiej, jak potrafię." -- Powiedział weteran 1 składu :D

0

Zobaczymy w jakiej dyspozycji jest Ibi , chociaż przy takiej dyspozycji Pedro nie musi być w wybitnej formie żeby grał w pierwszej 11 .

0

Przydałby się . Byłaby rotacja w Ataku . Chociaż pewnie dojdzie Alba , i zostaniemy bez typowego Snajpera. Co do transferów to Thiago Silva . Fenomenalny jest .

0

0

Mam nadzieje ze nie będzie tak pazerny na Kase jak Eto'o :)

0

Ogląda ktos mecz Barcy B ?

0

kobusss,


Zrobi zupkę chińska na boisku ?

0

Wolałbym żeby strzelał gola jednego co mecz niz hat-tricka z przerwami .

0

IMO Alexis wczoraj zagrał dobry mecz . Fakt , w sytuacji 1vs1 mógł lepiej strzelić . Ale w drugiej sytuacji , bramkarz obronił jego strzał palcami , w niewiarygodny sposób . A jak już jest z Alexisem , do 3 razy sztuka za trzecim razem strzelił . A to ze sędzia odgwizdał centymetrowego spalonego to już inna bajka .

0

A się nie ciesze.

0

Moim zdaniem Barcelonie Przydałby sie typowy snajper . Własnie taki ktos jak byl Eto , czy nawet Ibra . Moze RvP ?? Brak Iniesty , Xaviego , "Messiego" Czy chociażby Villi odbija sie na ostatnich wynikach .

0

Messiemu mógłby ktoś powiedzieć ze sam meczu nie wygra ...

0

MCpit

Kombinuje ??

0

On i Deulofeu to przyszłość FC Barcelony :)

0

Kismeth

Może i masz racje , ale nie zmienia to faktu ze nie biega za rywalem tak jak np Alexis , za co go wielbie . I od najlepszego piłkarza Świata wymaga się więcej .

0

Messi ... ehh . Gdzie jest stary dobry Leo ? Możecie minusowac , ale moim zdaniem teraz to Ronaldo odwala kawał dobrej roboty . Kiedy ostatnio Messi biegał za przeciwnikiem stosując agresywny pressing ? To aż drażni jak sie widzi ze drużynie nie idzie , a Messi chodzi po boisku jak gdyby nigdy nic , tak możecie mówić że to najlepszy piłkarz globu . Bo i ja mam takie zdanie . Ale jezeli będzie tak "olewczo" grał to ani nie pomoże drużynie , ani nie będzie po raz 4 wybrany najlepszym Piłkarzem Świata . Mam Nadzieje ze Pep zmotywuje nie Tylko Messiego , ale cała drużynę . A co do ocen , to sie zgadzam . Jeszcze jedno mnie strasznie denerwuje . A mianowicie ustawianie Daniego na skrzydle . Jaki z Niego skrzydłowy ? Więcej pożytku z niego jest jak ma swoje "wejścia" niz jak jest nominalnym skrzydłowym . Pozdrawiam Wszystkich Cules

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?