0

Mam nadzieje ze Sanchez coś strzeli :) Zasługuje na kolejnego gola :)

0

Sanchez jest katem :) 3pkt !

0

Tello za Pedro

0

nareszcie !

0

Sanchez na +
Gość jest wyśmienity w pojedynkach 1 vs 1 no i asysta

0

gramy piach , trudno zdarza sie

0

keita ;]

0

Alba Gol , potencjalny cel Adrian też gol :) Ładnie :)

0

Toż to wieśniak . Ciekawe czy pamięta jak sędziowie podarowali mu Finał z Interem , i Mecz Porto - Man Utd ,

0

JaPersival
Masz racje , wywiera presje na arbitrach . Mam nadzieje ze FCB ( nie nie , chodzi mi o Bayern ;) ) zamknie mu usta . A jak nie Bayern to pozostaje po awansie zmierzyć się w finale .

0

Zibek

A byłeś kiedys na meczu ?

0

Iniesta !

0

Alexis ! nie dość , ze daje więcej w ataku , to jeszcze się wraca .

0

Karne słuszne moim zdaniem .

0

2:1 !

0

Karny ?

0

No i autobus będzie i gra z kontry ...

0

Skład świetny . Pewnie Afellay wejdzie jak będzie pewny awans na ostatnie minuty :)

0

ładny początek :D

0

Czarek wyjdz ok?

0

Jakiś konflikt ??

0

Wybaczcie , ale nie moge :D Patrzcie www.wiadomosci24.pl/artykul/iker_casillas_nie_zachowal_sie_najlepiej_dlaczego_wideo_229446.html

0

Czarek


Tylko dziecko , wyzywa od "dzieci" innych użytkowników przez internet :)

0

Fan Realu


Szukasz tutaj czegoś ? :)

0

La Pulgaa


Wyjdź .

0

Z Bilbao graja na wyjezdzie??

0

dziekuje . Po meczu

0

Widać ze chodzi o opanowanie środka pola . Dobry skład !:)

0

Myślę ze wyjdziemy z cofniętym Fabregasem , a w ataku Messi i Alexis .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?