0

Slawek1999


Ronaldo strzeliłby focha .

0

a ja tam wierze w Sociedad :)

0

Strzeli Tello?:D

0

Gol:D

0

Co robi Messi ??

0

Nasza Pomoc nie istnieje ...

0

Pedro zamiast strzelać ... Co za łamaga :(

0

Bedzie ciężko..

0

Tello za Pedro .

0

Czy to ważne czyj gol ? Ważne że daje 3pkt...

0

Widzieliście Alexisa?? :O Jak wraca skubany ...

0

Eh Pedro ...

0

gol Messiego?

0

Alexis ! Asysta Messiego !

0

Żadnej dobrej Akcji ...

0

Ta , a może 60mln ?? Co za bzdura ... Dojdzie Alba , "może" T.Silva , i jeżeli Pep zostanie to pewnie jakiś Napastnik typu Damião .

0

The Sun = Fakt


Dziękuje Pep zostaje .

0

Moje zdanie jest Takie . Bardzo bym chciał , ale moim zdaniem to Koniec Kariery Erica . Chłop ma 30+ , a przeszczep wątroby , to nie wycięcie wyrostka . Przy takich zabiegach (tfu) często pojawiają się komplikacje . Szkoda .


Abidal trzymaj się chłopie !

0

Barca - Chelsea

Real - Bayern

Milan - Benfica

Apoel - Marsylia


Moje typy :)

0

Real - Bayern , Barca-Napoli .

Co wy na to ?

0

Tak , Tylko ze lepiej rozgrywa od Artety i Rosy , a do tego lepszy w odbiorze od Songa :)

0

"Ja osobiście chciałbym, by nagrody przyznawane były w poszczególnych formacjach, ponieważ w innym przypadku zawsze zwycięży Leo”


Zgadzam się :)

0

Podawał Cesc . Tello jest idealny na długie Piłki . Cuenca obniżył loty .

0

Nie chce Szczęsnego . Mam dość jego arogancji , nieprzemyślanych wypowiedzi . Lepiej kogoś skromnego , a nie piłkarza , który uważa sie za Boga.

0

Valencia juz 2 gole :D

0

"Jak strzeli 6 bramek to weźmie dwie piłki?"

hah no własnie ?:D

0

Módlmy się , żeby nie spalił się tak jak Bojan ..

0

Nie od dziś wiadomo , że Barca ma nadzwyczaj efektywnych lekarzy . Sanchez wróci wcześniej ..

0

Ja jestem za tym żeby go sprzedać bo lata na karku ma , dołożyć kilka milionów , i kupić M'Vile .

0

Jeżeli byłby do wyciągnięcia za jakies 25mln , to go brać . Facet ma genialną lewą noge , i wtedy w ataku jesteśmy ustawieni na kilka sezonów .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?