0

Co wy macie do tego Xaviego? Chyba z przezwyczajenia nauczyliście się że jak się ma ponad 30 lat to już tylko ławka.

0

Ronie grał w PSG ? Sorry ale nie przypominam sobie. Pamiętam tylko gdy z Barcy poszedł do AC Milanu

0

Niech walczy do końca!!! Vamos Puyol. Visca el Puyol.

0

Tak, chyba za ostatnie 2-3 miesiące, a przez pozostałe 9-10 miesięcy to Messi zgniatał Ronaldo w każdym aspekcie. Piłkarza wybiera się za cały rok, a nie za ostatnie 3 miesiące.

0

Barcelona 37,9 %
Chelsea 38%
GŁOSOWAĆ NA BARCELONE PANOWIE i PANIE !!!

0

A nie wiece może że Bartra jest szykowany na Lige mistrzów, bo mecz gramy już w środe, a mecz w CL jest ważniejszy bo gramy o pierwsze miejsce w grupie. Więc bardzo inteligentym jest to aby Bartra w tym meczu odpoczął.

0

Chcemy oglądać mecz Barcy w LM... Głosować:

http://www.canalplus.pl/sport/oferta-sportowa

0

aaa znowu komentarze wysyła nie tu gdzie trzeba...

0

za kogo ?

0

a nie sory pomyłka

0

przecież już strzelił w LM

0

A co byś zrobił w przypadku kontuzji Songa tfu... tfu... gdyby Busquetsa nie było na ławce t

0

Pinto na lewą obronę, Neymar na bramkę

0

'' wynik spotkania ustalił słabiutki dzisiejszego popołudnia Pedro ''

Hahahahahaha... To już chyba z przyzwyczajenia o Pedro mówi się że jest słabiutki. Jak dla mnie aktywny, dobrze pokazywał się do gry. Uważam że był tak samo dobry w ataku jak Alexis czy Neymar.

0

Miało być pięciu ścisłych nominowanych ? Dlaczego teraz znów mowa o trzech ?

0

Co powiecie na to:
http://vpx.pl/i/2013/11/13/Desing.png
Jest to mój własny projekt.

0

Nie wiem czy ty założyłeś 50 innych kont i dałeś sobie tyle plusów, bo nie możliwe żeby w 4 godziny zarobić prawie 60 plusów i żadnego minusa.
hehe

0

Postacie do tego zdjęcia raczej średnio dobrze wklejone.

0

To się nazywa pełen profesjonalizm. Brawo Tata!

0

I po tym meczu mówisz to serio czy to jakaś ironia?

0

Minusy meczu:
- kontuzja Leo
- kontuzja Fabregasa
- wynik lepszy niż gra
- rzut karny dla Betisu
- słaby mecz Puyola

Plusy:
- Wysoka wygrana (1:4)
- Dobra gra Bartry
- Doskonałe interwnecje Valdesa

Tyle na teraz wymyśliłem.

0

Dobrze że Atletico remisuje, teraz gdy noga nam się powinie to nadal utrzymamy się na fotelu lidera. Możemy trochę oddechu złapać.

0

sezonowiec.

0

Teraz słucham narzekania że Sergi Roberto nie znalazł się w składzie za Xaviego...

0

Brany pod uwagę jest także cały poprzedni sezon, czyli od momentu w którym Song założył bordowo-granatową koszulkę.

0

pozwolić*

0

Mogli sobie pozwoliść na takie transfery po sprzedaży Bale za stówe

0

Kolejność oczywiście losowa

0

Teraz nie ma żadnych wątpliwości że Messi znajdzie się w finałowej piątce. Taki mój typ pięciu najlepszych piłkarzy:
Messi, Ronaldo, Neymar, Ribery, Ibra

0

Dobre, ale już było...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?