KamQiX
Dołączył/a: październik 2012
164 obserwujących
37 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co wy macie do tego Xaviego? Chyba z przezwyczajenia nauczyliście się że jak się ma ponad 30 lat to już tylko ławka.
0
Ronie grał w PSG ? Sorry ale nie przypominam sobie. Pamiętam tylko gdy z Barcy poszedł do AC Milanu
0
Niech walczy do końca!!! Vamos Puyol. Visca el Puyol.
0
Tak, chyba za ostatnie 2-3 miesiące, a przez pozostałe 9-10 miesięcy to Messi zgniatał Ronaldo w każdym aspekcie. Piłkarza wybiera się za cały rok, a nie za ostatnie 3 miesiące.
0
Barcelona 37,9 %
Chelsea 38%
GŁOSOWAĆ NA BARCELONE PANOWIE i PANIE !!!
0
A nie wiece może że Bartra jest szykowany na Lige mistrzów, bo mecz gramy już w środe, a mecz w CL jest ważniejszy bo gramy o pierwsze miejsce w grupie. Więc bardzo inteligentym jest to aby Bartra w tym meczu odpoczął.
0
Chcemy oglądać mecz Barcy w LM... Głosować:
http://www.canalplus.pl/sport/oferta-sportowa
0
aaa znowu komentarze wysyła nie tu gdzie trzeba...
0
za kogo ?
0
a nie sory pomyłka
0
przecież już strzelił w LM
0
A co byś zrobił w przypadku kontuzji Songa tfu... tfu... gdyby Busquetsa nie było na ławce t
0
Pinto na lewą obronę, Neymar na bramkę
0
'' wynik spotkania ustalił słabiutki dzisiejszego popołudnia Pedro ''
Hahahahahaha... To już chyba z przyzwyczajenia o Pedro mówi się że jest słabiutki. Jak dla mnie aktywny, dobrze pokazywał się do gry. Uważam że był tak samo dobry w ataku jak Alexis czy Neymar.
0
Miało być pięciu ścisłych nominowanych ? Dlaczego teraz znów mowa o trzech ?
0
Co powiecie na to:
http://vpx.pl/i/2013/11/13/Desing.png
Jest to mój własny projekt.
0
Nie wiem czy ty założyłeś 50 innych kont i dałeś sobie tyle plusów, bo nie możliwe żeby w 4 godziny zarobić prawie 60 plusów i żadnego minusa.
hehe
0
Postacie do tego zdjęcia raczej średnio dobrze wklejone.
0
To się nazywa pełen profesjonalizm. Brawo Tata!
0
I po tym meczu mówisz to serio czy to jakaś ironia?
0
Minusy meczu:
- kontuzja Leo
- kontuzja Fabregasa
- wynik lepszy niż gra
- rzut karny dla Betisu
- słaby mecz Puyola
Plusy:
- Wysoka wygrana (1:4)
- Dobra gra Bartry
- Doskonałe interwnecje Valdesa
Tyle na teraz wymyśliłem.
0
Dobrze że Atletico remisuje, teraz gdy noga nam się powinie to nadal utrzymamy się na fotelu lidera. Możemy trochę oddechu złapać.
0
sezonowiec.
0
Teraz słucham narzekania że Sergi Roberto nie znalazł się w składzie za Xaviego...
0
Brany pod uwagę jest także cały poprzedni sezon, czyli od momentu w którym Song założył bordowo-granatową koszulkę.
0
pozwolić*
0
Mogli sobie pozwoliść na takie transfery po sprzedaży Bale za stówe
0
Kolejność oczywiście losowa
0
Teraz nie ma żadnych wątpliwości że Messi znajdzie się w finałowej piątce. Taki mój typ pięciu najlepszych piłkarzy:
Messi, Ronaldo, Neymar, Ribery, Ibra
0
Dobre, ale już było...