KamQiX
Dołączył/a: październik 2012
164 obserwujących
37 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zdrowia Tito!
Mam nadzieję, że za niedługo w pełni wyzdrowieje i zostanie asystentem Martino, tak jak przy Guardioli kiedyś.
0
Nawet do 60 niech gra!!! hehe Wielki Carles!
0
RAZ mu uciekła piłka, nie przesadzaj. Mi właśnie podoba się jego gra... Na prawdę dzisiaj mnie zaskoczył swoją grą.
0
Sergi Roberto wg. Was:
- Jak nie gra to wina trenera że marnuje taki młody talent
- Jak gra to gra słabo.
Weźcie wszyscy się zbierzcie, zalogujcie się na Realmadryt.pl i oglądajcie Królewskich...
0
Ogarnij
0
Nie grał ponad miesiąc, ale nie dwa miesiące... Co ty gadasz..
0
Głupiś...
0
Montoya i Sergi Roberto zdecydowanie na plus. Widać, że Iniesta powoli łapie rytm. Podoba mi się to co graliśmy na początku pierwszej połowy, bardzo ładna klepka. W końcówce coś Barca przysnęła.
0
Nie ma takiego czegoś że zawodnik nalega na zmianę... Trener decyduje kiedy kto gra.
0
Bez sensu jest to anulowanie kartek, tak jak w przypadku Juanfrana. Jeśli dostał kartke to dostał i nie powinno to ulec zmianie..
0
Mi na androidzie działa normalnie na przeglądarce Google Chrome...
0
Dokładnie. Trudno mu będzie się tam rozwinąć. Najlepiej by zrobił gdyby poszedł do tego Arsenalu.
0
Tak samo jak Iniesta, ale ty tego nie rozumiesz. Tam gdzie jest myślnik tzn. że nie jest zdecydowany i nie wie którego by wystawił.
0
Takim składem na Getafe nic nie zwojujemy...
0
Dzięki! :)
0
Ktoś z redaktorów tej strony jest autorem tego obrazka, czy zdjęcie wzięte z internetu?
0
http://realmadryt.net/mecz/pokaz/Elche-CF-vs-Real-Madryt-263
0
Odejście Valdesa jest już przesądzone i nie ulegnie zmianie.
0
Jeśli Ci o to chodzi to oni nie wygrali 25 mln Euro...
0
tabaluga56
Dokładnie, a większość z tych tysiąca osób są już w Katalonii, a przed tobą jeszcze podróż.
0
Ja mam 4150...
0
Dlaczego zdjęcie tygodnia jest już miesiąc? Jeśli nie chce Wam się zmieniać co tydzień zdjęcia to zamiast napisu: ''Zdjęcie tygodnia'' napiszcie ''Zdjęcie miesiąca'', tak samo z cytatem.
0
1899barca: Zamknij się!
0
Już kilka razy Messi wracał z kontuzji mięśnia dwugłowego i po kilku meczach znów trzymał się za nogę... Mam nadzieję, że tym razem wyleczył się w 100%...
0
Brazylia 3 - 3 Argentyna
93 minuta meczu... Mascherano odbiera piłkę Hulkowi, przerzucą ją na prawą stronę do Messiego a ten bez problemu mija 3-4 rywali, później jeszcze bramkarza i z ostrego konta obija piłką oba słupki po czym futbolówka wpada do siatki...
0
Ja nie oceniałem samego strzału na bramkę, lecz całą akcje. Moim zdanie zdecydowanie najpiękniejszą i najbardziej widowiskową bramką był gol Busiego z meczu z Sociedad
0
Martino jak dla mnie jest trenerem genialnym. Mimo, że nie miał doświadczenia z drużynami takimi jak Barca, nie miał żadnego doświadczenia w Europie to i tak początek ma bardzo dobry, żeby nie użyć słowa idealny... Choćby zwycięstwo z Realem na Camp Nou. Może wynik 2-1 nie jest to jakiś pogrom, ale oglądając mecz można było zobaczyć jak Barca zdominowała grę. CR7 gdy tylko dotknął piłki był atakowany przez 2-3 piłkarzy i przeważnie tracił piłkę. To wszystko to zasługa trenera.
0
www.realmadryt.pl
0
Hahahahahahahahahahaha!!! Hahahahahaha!!! Padłem.
0
Ja wolę żeby Barca budowała zespół na wychowankach.