0

''I uważasz, że te kilka akcji jak na NIEGO są wystarczające ?''

Co to ma znaczyć ''na niego''? Nie ocenia się z nazwiska, tylko za jeden konkretny mecz który rozegrał.

''Gola z karnego, którego tak naprawdę nie powinno być...''

Nie ważne czy miał być czy nie miało być, liczy się to w jaki sposób Messi wyegzekwował jedenastkę.

0

ocen*

0

Tak słabych ocena dawno nie widziałem.

0

Myślę, że miało to wyglądać jakoś tak:
Za ciebie bym umarł, tak samo jak za mojego jedynego syna. Bo jeśli nie to pojechał po bandzie!

0

NOO. to byłoby dobre

0

nie...

0

Schodzimy z lidera, ale nie ustąpimy do końca. Ważne, że Real na nim teraz nie usiądzie.

0

Mam nadzieję, że dzisiaj choć jedna z tych drużyn (Atletico / Real) przegra. Najlepiej gdyby obi straciły punkty, ale Atletico gra u siebie i ciężko uwierzyć że przegra lub zremisuję.

0

po co silniejszego, wyższego? Dla Barcy od najważniejsze była zręczność zawodnika. Wysoki, potężny zawodnik nie będzie taki gibki jak Iniesta, czy Messi

0

Był zdecydowanie najlepszy na boisku.

0

nie: ''miała szczęście że strzeliła'', tylko miała TO szczęście, że strzeliła w 43. minucie'' - TO JEST RÓŻNICA !!!

0

Ja go popieram. Uważam, że Messi bardzo wyróżniał się na tle reszty drużyny. Chyba jako jedyny potrafił sam minąć 2-3 rywali.

0

Zakładam, że jeśli nic byśmy w tym sezonie nie ugrali to conajmniej 30% polskich''kibiców'' Dumy Katalonii od następnego sezonu wybierze sobie inną drużynę do ''kibicowania''. Jednak ja ZAWSZE z FC Barceloną!!! Visca el Barca!

0

Macie wypowiedzi Martino. Jednak nie narzeka na to że byliśmy lepsi, tak jak wy myśleliście. Mówi tak jak było. Widać że jest inteligentnym trenerem i zna się na tym co robi. Nie skreślajcie go podczas pierwszego sezonu. Guardiola też nie miał najlepszego startu.

0

Wziąć i wziąść - obie formy są jak najbardziej poprawne.

0

Nie mów w pierwszej osobie, bo nie jesteś kibicem Barcelony. Przepraszam że użyłem tak trudnego dla Ciebie zwrotu, ale mam nadzieję, że zrozumiesz.

0

A co najlepszy piłkarz świata ma siedzieć na ławce, bo po kontuzji zdarzyło mu się kilka słabyszch meczów? Ludzie...

0

Nie koniecznie tylko marzenie.

0

Nie na ławeczkę posadzić Messiego tylko przekonać resztę drużyny by grała tak jakby każdy zawodnik był równy. Liczy się kto jest na lepszej pozycji, a nie ''podam do Messiego może minie 5 rywali i strzeli gola''.

0

Zauważyłem błąd. Jeśli Real zdobędzie choć punkt, a Atletico przegra to Barca wcale nie straci pozycji lidera.

0

Według mnie jest, ale większość i tak powie że nie.

0

Dokładnie. Ciężko jest przebić prostopadłym podaniem 2 ściany obrońców, dlatego Xavi wypada tak słabo w meczach przeciwko PKS'owi.

0

Dawno już przewidywane składy się nie pomyliły, jednak dzisiaj tak się stało.

0

Ty sobie nie wyobrażaj że jak ktoś ma 15 lat to nie potrafi wymienić 10 zespołów La Liga. Bez przesady. To nie jest tak że trzeba mieć skończone 25 lat żeby być prawdziwym fanem Barcy.

0

napastnicy nie strzelają to robią to obrońcy. W drugiej połowie czekam na gole Bartry i Montoi hehe

0

Pomyślcie co by było gdybyśmy mieli wyższych obrońców i nie tracili tyle bramek ze stałych fragmentów gry.

0

Człowieku... Przecież żartowałem.

0

Jeśli zamieszka w Londynie to zostanie prezydentem Chelsea i wywali Mourinho :D hehe

0

Nikt nie zagrał słabo... Widząc u prawie każdego zawodnika ocenę 7.0 lub wyższą - nieźle. Jak zespół będzie tak równy i współpracował w ten sposób to z pewnością COŚ w tym sezonie wygramy.

0

Pamiętam jak w sumie jeszcze nie dawno wszyscy mówili że Atletico nie wytrzyma tempa i znów będzie walka Barcy i Realu... Okazała się jednak że Atletico prawdopodobnie powalczy do samego końca.
Tak z ciekawości. Zdarzyło się kiedyś w histori La Liga żeby Atletico wygrał Puchar Hiszpanii?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?