KamQiX
Dołączył/a: październik 2012
164 obserwujących
37 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Od początku gdy usłyszałem, że trenerem Barcy zostanie Gerardo Martino byłem pełen podziwu dla tego człowieka. Jego statystyki i taktyka wydawały się być idealne do Barcy. Uważam, że jest to trener, który jest w stanie poprowadzić Barcelone do finału Ligi Mistrzów i nawet ją wygrać. Bez względu na przyszłe wyniki szacunek do niego.
0
Nic dziwnego że nudzą Cię mecze Barcelony, w których wygrywa w dobrym stylu skoro jesteś kibicem Realu Madryt. A przynajmniej tak masz napisane w profilu.
0
Wczorajszy mecz był dla Ciebie nudny?
0
No nic dziwnego że dużo osób nie zgadza się z tym, że Barca ma nudny styl. Może w takich meczach jak ostatni z Valladolid czy Sociedad, takie klepanie na własnej połowie jest nudne, ale to nie jest styl Barcy. Styl Barcy który kochają fani to ten z wczorajszego meczu z Man City. Chyba nie powiesz że był nudny...
0
Tak, ale jak czytam twoje komentarze w tym newsie powyżej, to też dałem Ci minusa. Piszesz tak na prawdę bzdury. Zagorzały Fan F.C.B wcalę nie zaczynał się kłócić tylko prawdził z Tobą najnormalniejszą dyskusję, a ty mu piszesz że się kłóci. Poza tym samo to co piszesz to oczywiście twoje zdanie, ale jak widać dużo osób się z nim nie zgadza.
0
W sumie Atletico i Real też mogłyby rywalizować z City, ale Ci od miejsca 4 i w dół już nie.
0
5 dni w serwisie i już ocena komentarzy -172. Brawo!
0
Dziś mamy 29 sierpnia! Barca gra 1. kolejke ligi BBVA z Racing Santander. Oglądajmy! Valdes hat-trick.
0
Dla mnie ZM zdecydowanie Messi. Dawno nie widziałem w jego wykonaniu tylko rajdów w jednym meczu, a przede wszystkim walczy w pressingu.
0
No wiadomo. Przecież to City wygrywałoby 2:0, ale sędzia liniowy odgwizdał nie słuszny spalony, oraz nie odgwizdał oczywistego karnego na Aguero. Żenada. Awans mielibyśmy już zapewniony. Ach Ci sędziowie...Pozatym za te faule już jeden piłkarz City powinien wylecieć z boiska na drugiej żółtej.
0
Teorytycznie już powinno być 2:0. Karny na Messim i spalony z niczego. Barca znów dominuję. Widać że zespół został odbudowany po tych ostatnich kilku porażkach i z taką grą mamy ogromne szanse na zwycięstwo w El Clasico na Bernabeu.
0
Skład Barcy się potwierdził, skład City już nie.
0
Dokładnie MUSI. Bo w tym meczu nie chodzi o wbicie City 4 bramek, tylko o obronienie dobrego rezultatu z Etihad.
0
Tak jak powiedział Mas que un użytkownik, po ponownym przeczytaniu swojego komentarza walnij się w łeb, gorzej na pewno nie będzie, a może poczujesz się lepiej. Po co ty kibicujesz Barcelonie, skoro każdy dla Ciebie jest pajacem i ćwierćinteligentem? W takim razie komu ty kibicujesz? Chyba, że jesteś ze strony Białych.
1
Czy wiesz że... nie jesteś zbyt mądry.
0
Och, dziękuję. Pytanie tylko, dlaczego Martino nie wprowadza takiego czegoś?
0
Wiem już w czym Bayern jest lepszy od Barcelony. Mam nadzieję że trener i piłkarze też to dostrzegą i coś z tym zrobią. W Bayernie jest takie coś, że pomocnicy czy napastnicy odciągają uwagę kryjących ich obrońców tylko po to żeby zrobić więcej miejsca w środku pola i aby zawodnik z piłką miał gdzie zagrać piłkę. W Barcelonie tego nie ma. Piłkarze wychodzą do piłek, ale tylko w stronę bramki Valdesa przez co kryjący ich piłkarze nie odkrywają środka pola.
0
Kompany, ty lepiej nie zapędzaj się do przodu, tylko pilnuj obrony, bo jeszcze wy stracicie pierwsi bramkę.
0
Mogą właśnie na to liczyć. Karne dwóch takich potężnych drużyn to loteria. Ale jeśli City jutro postawi wszystko na jedną kartę i zaatakuje to niemal na 100% coś stracą a wtedy 2 gole nie dadzą im karnych.
0
Jeśli nie stracimy ani nie strzelimy bramki w pierwszej połowie, to na początku drugiej powinniśmy zagrać trochę bardziej ofensywnie, żeby coś strzelić, bo jeśli wynik 0:0 utrzyma się do 70 minuty to w ostatnich minutach City pójdzie na nas jak czołg i możemy wtedy stracić 2 bramki. Coś jak Malaga-Borussia w tamtym sezonie. W doliczonym czasie gry 2 bramki i awans Borussii - to była magia. Mam nadzieję, że nie powtórzy się to w jutrzejszym meczu, chyba że na naszą korzyść.
0
To byłby chyba najlepszy możliwy wybór.
0
Ja też, liczę ale to niestety mało prawdopodobne, bo City będzie bardzo uważne grać w obronie i przy Messim będzie stało conajmniej 2-3 piłkarzy przez cały mecz.
0
Pokładam bardzo duże nadzieję w tym trenerze. Jestem przekonany, że z nim jesteśmy w stanie wiele wygrać. Jedyne czego brakuje w meczach to brak motywacji i zaangażowania i to tylko z tymi słabszymi.
Co do meczu z City to:
Neymar nie jest w najlepszej formie, dlatego uważam, że powinni zagrać Pedrolub Iniesta i Alexis.
Środek pola moim zdaniem powinien należeć do Fabregasa, Xaviego i Busquetsa, a obrona oczywiście to Alba, Mascherano, Pique, Alves.
Nie muszę chyba mówić, że miejsce na środku ataku należeć będzie do Leo, natomiast w bramce powinien grać Valdes. Choć w sumie zastanowiłbym się też nad tym czy nie lepiej żeby Messi zagrał na prawym skrzydle tak jak to było w El Clasico. Środek wtedy dla Alexisa.
0
Nie podoba mi się że po kilku slabych meczach mowi się o zmianie trenera. Jestem pewien ze jesli zostanie to wiele mozemy wygrać.. musi tylko lepiej pozac europejski futbol i bardziej zadomowic sie w Barcelonie.
0
Skoro Messi zasłużył za ten mecz na ocenę 1, to znaczy że taki przykładowo Alves czy Neymar zasłużyli na... yyy... nie wiem sam.. 0? Zresztą najpierw zapoznaj się z tym: http://www.fcbarca.com/kryterium-ocen-zawodnikow.html
0
Tu nie chodzi o te plusy czy minusy, ale o to ile osób się z tobą zgadza. Widać ile jest prawdziwych kibiców na stronie a ile użytkowników tylko myśli że jest kibicem.
0
Według statystyk Pedro był lepszy od Neymara, dlaczego więc nie ma wyższej oceny? Jak dla mnie zasłużył na conajmniej 4.0
0
Tylko ode mnie dostałeś plusa, niewiem za co cię tak minusują.
0
Nie wiem czy Puyol wytrzymałby w meczu z City, trener to powinien wiedzieć i oczywiście sam Puyol. Bo jeśli czuję się na siłach na ten mecz to jestem za tym żeby to on zagrał z Pique w obronie przeciwko City. Po kontuzji chyba tylko raz grali razem jako stoperzy. Zdarzyło się też tak że Puyi grał na skrzydle, ale pozatym nie grają razem.
0
Co ten Eto'o? Za Songiem też słyszałem, że nie przepada :D