0

Gdy jest się prawdziwym kibicem to w końcowy sukces wierzy się do końca i patrzy z optymizmem w przód.
Wymienie powody że są szanse na mistrza:
- Ossasuna, Bilbao, Atletico na Camp Nou - nie powinno być dużych problemów
- Real gra z Malagą, Sevillą, Sociedad na wyjeździe, oraz z Osasuną i Valencią u siebie.
W każdym z tych meczów jest szansza że Real straci punkty.
- Będzie jeszcze bezpośredni pojedynek między Barceloną a Realem
- Forma Realu i Barcy może zmienić się z dnia na dzień.
Dużo zależy też od tego na jakich rywali Barca i Real trafi w LM. Jeśli my dostaniemy kogoś łatwego, a Real przykładowo Bayern, czy Chelsea to, to też znacząco wpłynie na Lige.

0

Xavi? Powiedz, za co? Dzisiaj to akurat on był najbardzij kreującym grę zawodnikiem i mówię to z pełnym zdecydowaniem.

0

Spróbuję popatrzeć na to trochę z optymizmem, chociaż ciężko w tej sytuacji. Załóżmy, że to jest ostatni w tym sezonie tak słaby mecz. Teraz piłkarze się zmotywują na mecz z City i kolejne mecze będziemy wygrywać. Zwycięstwo na Bernabeu jest jak najbardziej możliwe, ale trzeba być odpowiednia zmotywowanym, a nie takim uśpionym jak w dzisiejszym meczu. Przede wszystkim graliśmy za wolno, a piłkarze z przodu nie próbowali nawet wychodzić spod krycia obrońców. Jeśli faktycznie pokonamy Real Madryt za 2 tyg. to będziemy na -1. Z takim rezultatem pozostanie do rozegrania 9 meczy ligowych. W tych meczach Real też może stracić punkty, zresztą tak samo jak Barcelona. Wszystko rozstrzygnie się w ostatnich meczach sezonu.

0

Zazwyczaj to Alexis gra na wyjazdach. W tym meczu akurat sobie siedzi.

0

Co Ty gadasz? Valdes strzeli Hat-tricka.

0

Pedro też jest dobry, Alexis nie może grać w każdym meczu.

0

skład na ten mecz bardzo dobry, ale ławka bardzo słaba.

0

Wątpie że Bayern odda Kroosa, chociaż jak przychodzi Lewandowski to kto wie...

0

Czegoś tu nie rozumiem. Odchodzi i będzie grał dla innego słabszego klubu, czy kończy karierę piłkarską?

0

Kurcze, jeszcze nie dawno po meczu z Bayernem wszyscy pisali ze powinien odejsc bo jest za slaby na Barce, przyznam ze tez tak uwazalem, teraz sie tego żałuje. Za jakis czas jesli bedzie chcial to zapraszamy do sztabu szkoleniowego FCB...

0

To idź się utop.

0

W niektórych momentach utrzymywaliśmy się też dłużej przy piłce niż rywal".

Był jeden taki moment i nie trwał nawet dwóch minut. Ale zgadzam się z tym, że 4-1 nie odzwierciedlatego co działa się na boisku, bo powinno być 2:0, 3:0 dla nas

0

Tak, ponoć Liga angielska jest najsilniejsza, ale żadna z nich nie wygrała meczu w LM, a to dziwne... Może słowo ''najsilniejsza'' powinno być zastąpione słowami ''najbardziej wyrównana''

0

Oczywiście, z tym się zgadzam.

0

Faktycznie, a Barcelona? jeśli nawet przegra z Atletico w ostatniej kolejce będzie mieć tych punktów 7/12, oczywiście nie dopuszczalnym byłoby przegranie tego meczu, a nawet remis z tak wyczerpanym Atletico nie będzie zbytnio dobrym wynikiem. Nie można nie oszukiwać Atletico w każdym meczu gra podstawowym składem i nie będą już mieli tyle siły żeby coś wywalczyć na CN.

0

Nie ma szans, żeby Real od teraz wszystkie mecze wygrał.. Napewno zdarzą się jeszcze wpadki tak samo po stronie Realu jak i Barcelony.

0

Nawet 3 pkt. Przecież Real pokazał jak (nie)potrafi grać gdy przeciwnik stosuje pressing. Było to widać w meczu z Atletico. Co prawda był to mecz wyjazdowy, ale jakie to ma znaczenie w tej sytuacji?

0

Mają przewagę w ataku? Nie powiedziałbym, tutaj raczej szanse są wyrównane to BBC jest mało skuteczne, a przy Valdesie na bramce mogą mieć spore problemy. Pomocnicy - zdecydowanie lepszych ma Barca o ile Busquets nie będzie się kiwał z Di Marią czy C. Ronaldo... Może Barca ma trochę słabszą obronę w ostatnim czasie. Choć w meczu z Man City zaprezentowali się całkiem ładnie, a i w La Liga straciliśmy jak dotąd o 5 bramek mniej niż Real Madryt. Co jeszcze? Zdobyliśmy o jedną więcej! Uważam, że jak zagramy z pełnym zaangażowanie i skupieniem ( nie tak jak wczoraj z Almerią ) to wygramy różnicą jednej / dwóch bramek.

0

Nie prawda, możliwym jest nawet żeby tam przegrać, a wygrać ligę... Myślę, że w przypadku remisu na Bernabeu mamy szanse na końcowy sukces około w 50%

0

Też tak uważam, kilka nie wykorzystanych sytuacji z powodu braku koncentracji mam wrażenie.

0

Jedyne czego dziś brakuję to koncentracja. Poza tym mecz nie jest aż taki zły, choć widać że piłkarze podeszli do tego z wielkim spokojem i można chyba powiedzieć, że trochę lekceważą Almerie. Mam nadzieję że pokażą trochę więcej zaangażowania w następnej części spotkania.

0

Ale zawodnicy też nie trenują jako jedna grupa, tylko ustalają jakieś składy w których trenują

0

Media obserwują trening i widzą w jakim składzie trenuje Barca. Bo gdyby nie widzieli treningu to jakim cudem mieli by wogóle typować składy?

0

W drugiej połowie Bartra - Puyol (trzeba oszczędzać Carlesa)
Song - Busquets
Tello - Sanchez.

0

No tak, ale to co zrobił zawodnik Atletico też nie bylo na miejscu, a PEPE chciał zwrócić uwagę sędziego na to co robił przeciwnik. Ale oczywiście nie pochwalam przewracania się w takich sytuacjach.

0

Diego Costa też..

0

Dalej uważacie, że Real odzyskał swoją formę? Po 1:6 z Schalke wszyscy pisali, że w tej chwili Bayern i właśnie Real są najlepszymi drużynami w Europie... Ten mecz pokazał jak jest, gdy Atletico atakowało to Real nie miał nic do gadania, dopiero później Królewscy przejęli kontrolę nad meczem gdy Atletico zamknęło się przed własnym polem karnym. Szkoda, bo mogli wygrać nawet 3:1 / 3:2, gdyby sędzia odgwizdał karny na Coscie.

0

A więc czego Ci jeszcze brakuje?

0

Gdzie jesteśmy na 3 miejscu? W lidze jesteśmy na drugim jbc.

0

Jeśli Man City odpadnie z Barceloną w tej edycji LM to kara pozostały 1 mecz zostanie przeniesiony na następny sezon?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?