KamQiX
Dołączył/a: październik 2012
164 obserwujących
37 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gazeta dobrze się sprzedaje z takim newsem?
Wątpiie troche zeby to byla prawda. Licze ze Puyol do konca zostanie wierny TYLKO Barcelonie. Chociaz jesli bedzie chciał odejsc do innego zespołu to uszanuje jego decyzje. Mam nadzieje ze gdy zakonczy kariere pilkarza wroci do Barcelony i zostanie kims bardzo waznym w sztabie szkoleniowym
0
Chyba tak, nie ma zawodnika którego można by wybrać.
Wyobraźcie sobie wynik gdybyśmy grali na Alianz Arena z Bayernem...
Nie chcę nawet myśleć, ale to mogłaby być dwucyfrówka.
0
Bo tutaj POWINNA panować kultura, a nie tak jak na stronie rm.pl
0
dokładnie
0
''Kto był najlepszy w meczu z Realem Sociedad?''
Real Sociedad.
0
myślisz że to coś zmieni?
0
Co to są za wachania formy? Co oni myślą, że tylko z gigantami europejskiej piłki nożnej ma grać? A co z takimi drużynami jak Real Sociedad? Ich można olać? W tym sezonie jak Barca chcę wygrywać to wygrywa nawet z gigantami Europy. Przykład: Man City, jeszcze wcześniej Real Madryt. A tam gdzie słabszy rywal to grać im się nie chcę... 6-0 z Rayo nie było dlatego że Barcy chciało się w tym meczu grać.. Oni po prostu chcieli nastraszyć City.. Gdyby chcieli to w każdym meczu by tak grali. Oczywiście nie można tak grać przez cały rok, ale żeby aż tak katastrofalnie jak dziś?
0
Za ten mecz z całym spokojem wystawił bym większości zawodników ocenę 1. Rozumiem, że niektórzy byli zmęczeni meczem z City, ale gra na Anoeta z RSSS nie jest czasem na odpoczynek. Nie było widać żadnego zaangażowania. Mam nadzieję, że Atletico jutro przegra bo trzecie miejsce... nie chcę nawet myśleć... Mimo wszystko: Nie ważne czy zwycięstwo czy porażka, zawsze w sercu BARCELONA!!!
0
No może palnąłem głupotę, ale sam trener by wiedział, że propozycja Barcelony byłaby korzystna i gdyby nie honor to by ją przyjął.
0
Ciekawe co by powiedział, gdyby teraz Barca powiedziała ze nie chce jej sie grac i czy przyjmie remis..
0
A ja myślę że ustawią sie w dwóch liniach: 5-5 lub 5-4-1
P.S Bramkarza sie nie podaje w formacji
0
"Remis nas nie interesuje"
Oj, a powinien,bo nie sądze że Barca odda dziś 3pkt.
0
Moment w którym Messi został zachaczony.
http://d.webgenerator24.pl/k/r//s1/0z/bxwkfv4c0o0wkkc4g8g4o0gcwok/net-epa04086812.600.jpg
Karny ewidentny, także Pellegrini nie kombinuj, bo 0:2 już nie zmienią.
0
Sytuacja z faulem na Messim była na tyle stykowa, że nie jest winą sędziego to że odgwizdał rzut karny nawet jeśli nie powinno go być. Jakby odgwizdał rzut wolny też podjął by prawidłową decyzję. Jednak nie zaliczona bramka Pique ze spalonego, powinna być jak najbardziej uznana. Niech się cieszy, że na 0:3 się nie skończyło
0
Mimo wszystko z ubiegiem czasu, Neymar może czuć się źle i nie wkładać tyle koncentracji w swoją grę.
0
Ja uważam, że powinien jechać i wspierać zespół, przecież jest symbolem reprezentacji Hiszpanii. Może nawet zagrać w jakimś łatwiejszym meczu, bo i takie będą na MŚ.
0
Kurcze, na pierwszy rzut oka widziałem na zdjęciu Xaviego.
0
W pierwszym meczu = ligowym
0
Jak Barcelona się postara i zagra podobnie jak w pierwszym meczu, lub tak jak z Man City to szanse Barcy oceniam na 80%.
0
Nie sądze, że City robi sobie coś z tych słów, bo przecież widzieli w meczu jak silna nadal jest Barcelona.
0
5:0 z Realem nie zamknęło mu ust, to nic już nie zamknie, niech se szczeka co chce, moim zdaniem piłkarze Barcy nie powinni na to zwracać żadnej uwagi.
No chyba że tylko po to żeby poprawić sobie humor :)
0
Najpierw musi przejść Galatasaray, a to łatwo mu nie przyjdzie...
0
Nie do końca... Ja bym dał Barcy 85% a Bayernowi 75% - dlatego że Arsenal pokazał w tamtym sezonie że potrafi się zrewanżować...
0
Ale stać w miejscu też nie wypada.
0
Co ten Arsenal zagrał? Postawić Autobus i nawet nie próbować wychodzić z kontrą? 0 pressingu... Gdy w jednym momencie wyszli trochę do przodu to Bayern też miał problemy z grą do przodu, jednak nie, stójmy pod ścianą i czekajmy, aż wykonają wyrok śmierci. Tak to niestety wyglądało. Pressing jest wtedy kiedy piłkarze bez piłki otaczają piłkarzy drużyny przeciwnej. A tutaj wszyscy stali przed nimi. W tym meczu takiego czegoś nie było totalnie.
Gdyby tak Barca trafiła na Bayern w tej edycji LM to szanse oceniam ''Fifty-Fifty''
0
ręki*
0
Według mnie ręgi Clichyego nie było... Co miał zrobić? Nie było ruchu ręką do piłki, która mocno była mocno kopnięta. Nie miał szans by schować rękę. Co do spalonego to zdecydowanie akcja powinna być kontynuowana i już wtedy Barca prowadziła by 0-2
0
Też mnie ta odwaga Taty zaskoczyła. Wystawiać takiego młodego zawodnika w tak ważnym meczu.
0
Brak powołania
0
Trzeba to oglądać !!!!