KamQiX
Dołączył/a: październik 2012
164 obserwujących
37 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Napewno nie na Bernabeu bo tam on nie zagra. Dlatego uwazam ze Real awansuje
0
Znamy już co najmniej 2 polfinalifstow - Bayern i Real. Mecz z ATM bedzie bardzo trudny ale uwazam ze Barca w dobrej formie awansuje na 100%
Jedyną watpliwoscia jest PSG - CHELSEA.. Choc ja stawiam na druzyne z Anglii
0
A ja stawiam na 1:3. Strzelec pierwszej bramki: fabregas
0
Lysy naciska guzik i w pileczka ktora ma zostac wylosowana zaczyna wibrowac - proste
0
I o ile Bayernowi uda sie tam dojsc
0
Do UEFA dojdzie ta informacja i zmienią pary jesli faktycznie mieli plany na takie cos. NIe zmienia to faktu ze nadal mozemy grac z Bayernem. Ale jesli tak sie stanie, jestem pewien ze Bayern nie bedzie mial latwo. CIekaw jestem w przypadku takiego meczu, kto bedzie mial dluzej pilke. XD
0
Po co on to mówi? Martino już sam dobrze wie kogo trzeba wystawić. Ja uważam, że Neymar jest najlepszym wyborem, ponieważ ani Alexis ani Pedro nie są tak dobrzy w sytuacjach 1vs1, a to się może przydać.
0
Bardzo obiektywny komentarz.
0
Fajnie się czyta jego wywiady. Bardzo skromne wypowiedzi, nie zaprzeczają pewności siebie.
Oby Andres dał popis w niedzielnym meczu i pokręcił trochę obrońcami.
0
Haha, kto to zaprojektował?
0
Jemu chodziło o dwóch! Kompany i (Mangala LUB Benatia).
0
A mi się podoba gra Atletico. Zwłaszcza to jak ustawiają się w defensywie.
0
Też bym tak chciał, jednak przeczucia mówią co innego.
0
Lubię Dudka, ale przecież on grał w Realu. Będzie słychać w jego komentowaniu to, że jest za Madrytem, a szkoda..
0
Ja mam takie dziwne przeczucie że na jedną z pary Olympiacos - Man Utd trafi Bayern Monachium, a Real sądze że trafi na PSG. Tylko takie przeczucia mam.
0
Moim zdaniem nawet poniżej Dortmundu, albo na tym samym poziomie.
0
I United / Olympiacos.
0
United wyrównał losy dwumeczu. Ma teraz duże szansę na awans, choć jeden gol Olympiacosu może przesądzić.
0
Przyznać się teraz. Kto przy bramce w El Clasico wstał aż z fotela, aby cieszyć się z jego bramki?
Ja pierwszy.
0
Dokładnie. Niech się zajmie sobą, a nie miesza się w sprawy Barcy i Neymara. G*wno go to obchodzi.
0
Tak, ale te ostatnie czasy to czasy Tito, któremu wyraźnie brakowało pomysłu na ważne mecze.
0
No, no... Aż 5 zwycięstw Barcelony na stadionie Realu w ostatnich dziesięciu spotkaniach.
Fajnie by było gdyby Ancelotti postawił na środku ataku Ronaldo. Będzie on całkowicie kasowany w swoich akcjach. Tak jak to było na CN. Ale ten sam błąd może popełnić Martino stawiając Messiego na środku.
0
Przynajmniej widać po nich dużą motywację. Hehe, a kto nie byłby zmotywowany przed el Clasico?
0
A kto mu poszedł w pole karne? Był sam i miał bardzo ostry kąt. To musiało skończyć się niepowodzeniem.
0
Dobra, dobra. Bez przesady. Chyba nie znasz definicji 'Bóg'. O Maradone też można było tak powiedzieć, a niedługo później przyszła kolejna legenda do Barcy. Za niedługo może być kolejny piłkarz, który będzie dorównywał Leo. Wszystkie rekordy są do pobicia.Nawet te Messiego.
0
Różnie mówią. Tak samo mówili pewnie o Maradonie, Pele. Co się okazało? Przyszedł jeszcze lepszy - Lionel Messi. Za kilka/kilkanaście lat może być piłkarz, który będzie bił rekordy Leo.
0
Jestem prawie pewny że wyjdziemy tak:
Valdes
Alves Pique Mascherano Alba
Busquets
Xavi Iniesta
Fabregas
Messi Neymar
0
Hmm... Jeszcze kilka miesięcy temu, Zdecydowana większość użytkowników tej strony pisała o sprzedaży Pedro, bo jest za słaby na Barce. Teraz duża część tych samych osób wystawia go w pierwszej 11. na El Clasico. FUCK LOGIC!
0
Ja chciałbym zobaczyć na prawej obronie Pinto, a jako środkowego napastnika postawiłbym Pique. A Messiego na defensywnego pomocnika.
0
Oj, bardzo optymistycznie. Ja stawiam na 1-2. Również dość optymistycznie, bo nawet o taki wynik będzie trudno.