6

Mi ta wczorajsza porażka uświadomiła tylko to że mimo tego że mieszkam ponad 1500 km od tego miasta, tego klubu to jednak czuję że jestem blisko niego, skoro tak mocno przeżywam jego wyniki.

1

Zawiodłem się i to bardzo, ale nie na zawodnikach, nie na trenerze. Najbardziej zawiodłem się na kibicach. Co wy tutaj piszecie? Potraficie wyzwać wszystkich w składzie razem z trenerem i zarządem od najgorszych. Wy śmiecie nazywać się kibicami? Kim wy jesteście żeby tak mówić na tych ludzi? Sprzedajecie tych na których jeszcze pare tygodni mówiliście że są najlepsi. Zwalniacie trenera po tym meczu, ale po dwumeczu z City i meczach z Realem był to najlepszy trener dla Barcy, a teraz nie ma pomysłu na grę... Prawda jest taka że Atletico zaprezentowało bardzo wysoki poziom i gdyby zamias piłkarzy w czarnych koszulkach biegali piłkarze z Madrytu czy Monachium mogłoby się zakończyć identycznie. Zespół Simeone zagrał perfekcyjne spotkanie, mieliśmy bardzo dużo szczęścia że po pierwszych 20 minutach nie przegrywaliśmy już 3 lub 4 do zera, zawiedli w tych sytuacjach stoperzy - trudno, zdarza się. Może był to błąd Martino, że kazał im tak wysoko grać, może sami popełniali błędy. Tak czy inaczej są tylko ludźmi i mogli się w ten sposób mylić. Byłem/jestem po tym meczu załamany brakiem awansu Barcy, ale dobiliście mnie swoimi komentarzami.

0

Ale jeśli nie strzeli to też będzie się tak samo broniło.

0

i Neymar to on w tym sezonie strzelił 2/2 bramki Atletico. Za to dla ATM strzelali Villa i Diego

1

Ciężko nazwać to co postawi dziś ATM autobusem. To będzie raczej duża lokomotywa.

0

Jeśli zrobi autobus to nie ma różnicy czy Atletico coś strzeli czy nie, bo remis 0-0 też nic nam nie daje. Różnica tylko taka, że w przypadku 1-1 będzie dogrywka.

0

Ja postawiłbym charującego Pedro. Choć Alexis też nie byłby złym wyborem. Jednak wiem że Martino wie co robi i Fabregas jest konieczny do ustalonej taktyki.

0

Najlepiej do tyłu.

0

W ćwierćfinałach LM w tym sezonie w meczach które są rozgrywane w tym samym dniu lubią wypadać te same wyniki. Wyjątek RM 3-0 BVB i PSG 3-1 CFC
Można więc przypuszczać, że jeśli dziś awansujemy zrobi to też Manchester United.

0

Jak będą widzieć na tablicy wynik 0:3 to z pewnością.

0

Dobrze to ująłeś.

1

Tego akurat nie mogli żądać.

1

A ma pozwolenie na grę od lekarzy? Zresztą Puyol po kontuzji popełniał dużo błędów, później grał coraz lepiej, ale teraz znów kontuzja. Nie wiadomo w jakiej jest formie

0

0

Nie musisz w jednym komentarzu dawać ten sam link 20 razy.

8

Zaczynam być za tym, żeby użytkownicy nie wybierali swojego ZM i tak zawsze jest nim ten sam pan.

1

Może nie uda mu się pobić rekordu Leo w LM, który już wyrównał.

0

Bez Pique mogą być problemy. Fajnie jakby wrócił.

0

Mateu Lahoz sędzią w finale PK.

2

Liczę na zwycięstwo 1-2 lub remis 2-2, chociaż żeby był taki remis to Atletico musiałoby mocno wyjść i atakować, a wątpie że tak zrobią. Będą stać na własnej połowie i tam zakładać pressing, na CN tak nie robili bo chcieli zdobyć bramkę. Jak piłkarze Barcy nie wejdą dobrze w ten mecz to będzie trudno. Na połowie Atletico nie będzie nawet 3-4 metrów żeby rozegrać piłkę.

3

Barca nie symuluje. Nawet jeśli się zdarza to na pewno nie więcej niż inne drużyny.
Ronaldo częściej się wykłada po lekkim kontakcie z przeciwnikiem, ale to Neymar jest tym z którego się śmieją. Dlaczego? Bo do Ronaldo się już wszyscy przyzwyczaili.

18

Nawet jeśli odpadniemy z Atletico i przegramy z Realem to ja i tak wiem że Martino jest odpowiednim trenerem dla Barcy. W końcu to on wygrał z MC na Etihad 0:2, a tam Manchester zawsze strzelał bramki. To 'Tata' wygrał 2 razy z Realem w tym sezonie.

5

To pojechałeś po bandzie.

0

Dawać Real Sociedad. Gol Realu z d*py...
...Znowu

1

Na 90% to MU odpadnie. jednak przy odrobinie szczęścia mogą powalczyć z BM.

0

Komentator był trochę przyćpany. Widział zawodników Batisu w biało-niebieski koszulkach. Dwa razy tak powiedział.

4

FIFA to mafia. To już nie tylko organizacja związana z piłką nożną.

3

Kiedy graliśmy z Bayernem Pepe? Pamiętam tylko jak graliśmy z Bayernem Pepa i to był mecz towarzyski i przegraliśmy 0:2. Ale to tylko dlatego że graliśmy zdecydowanie bardziej rezerwami niż Bayern.

0

Jak to nie? Jest jednym z piłkarzy którzy przebiegają najwięcej, a gra dość często. Moim zdaniem, jeśli już zagra w pierwszej 11. to powinien zejść w okolicach 65 min.

0

Myślę że gdyby to Xavi odpoczął to Sergi Roberto z Andresem Iniestą daliby rade.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?