1

Ja uważam, że na Malagę jest za dobry. Myślę, że dla niego odpowiednim zespołem byłoby coś typu Man Utd czy Liverpool, bo jest na prawdę dobrym trenerem, jednak w tym sezonie coś nie podziałało.

0

Został o to zapytany więc musiał odpowiedzieć. Chociaż w sumie to mógł powiedzieć że jeszcze się nad tym nie zastanawiał.

0

Dokładnie, tylko Neymar strzelał Atletico w tym sezonie.

0

I tak Pique zagra za Bartre. Niestety

0

Dlaczego już przed meczem z Atletico. Atmosfera w Barcelonie byłaby lepsza gdyby nie robili tego w tym tygodniu, chociaż jasne jest że odejdą to jednak ich pożegnanie może nie najlepiej wpłynąć na piłkarzy.

0

Taktyka, która psuje całe widowisko, ale widać dla klubów takich jak Elche bardzo skuteczna, tym bardziej na naszą grę i posiadanie piłki, gdyby oni mieli częściej piłkę musieliby z nią zacząć wychodzić coraz wyżej, a wtedy obrona by się znacznie rozrzedziła, moglibyśmy wtedy poszukać jakiegoś kontrataku, ale tak Barca nie gra. Drugie wyjście jest takie, żeby grać te podania szybciej. Gdy zawodnik dostanie piłke nie powinien biec z nią kilka metrów bo rywal dobrze zdąży się ustawić. Najlepiej byłoby przyjąć piłkę i grać jak naszybciej do najbliższego partnera i tak cały czas aż pod pole karne przeciwnika. Tego ostatnio brakuję, a funkcjonowało za Guardioli.

3

Wątpie że przegramy z Atletico na Camp Nou. Najbardziej prawdopodobny jest remis, jednak ja jak i wszyscy liczymy na zwycięstwo! VeB!

1

A jesteś kibicem Barcy? jeśli nie to leć na puchar Anglii, jeśli tak to nie powinieneś mieć wątpliowści.

0

No, jednak mimo że Real grał rezerwami to 11. Realu była lepsza od Celty Vigo. Poza tym 2:0 to nie byle wynik z taką drużyną.

4

Luis Enrique ładnie rozpracował Real Madryt. Do tej chwili stałem murem za Martino, zawsze go broniłem, jednak teraz uważam, że trzeba spróbować czegoś innego.

0

Miejsce Xaviego jest w Barcelonie. I tylko TUTAJ!

0

KALENDARIUM:
''Dziś jest jednym z najważniejszych piłkarzy zespołu prowadzonego przez Pepa Guardiolę.''

WTF?

0

Ja bym jednak dał tego lewego obrońce, tak samo jak defensywnego pomocnika za Fabregasa.

0

Uważam, że jeśli piłkarze zagrają na 100% to możemy im urządzić nawet małą manite - trochę dziwne określenie, ale chyba dobrze opisuje to co próbuję powiedzieć.

2

w ME i MŚ piłka lata tak samo jak w klubowych rozgrywkach.

8

Na pewno poniżej średniej na tej stronie.

4

Śmieszą mnie komentarze, że 29 lat to za dużo. Jakiego wy byście chcieli kupić stopera? Niedoświadczonego w wieku 20 lat? Po co nam taki? C. Ronaldo teraz ma 29 lat i jakoś nie widać u niego spadku formy. Taki Miranda może jeszcze spokojnie pograć 3-4 nawet 5 lat na bardzo wysokim poziomie, a cena 20mln za takiego stopera uważam, że nie jest za wysoka.

3

dwóch napastników im wystarczy na cały mundial?

3

Tłumaczy się przed tymi półkibicami, co by zaprzeczyć plotkom

0

Mimo wszystko gazety, nie powinny pisać definitywnie że Barca przegrała ligę, gdy są jeszcze matematyczne szanse.

0

Myślisz, że tacy piłkarze od czasu do czasu nie zjedzą sobie jakieś fastfood'a czy jakiejś czekolady/snickers'a :)

1

Przesadzasz, mamy dwa bardzo ważne mecze, nie ma miejsca na Tello w tych meczach. Tak samo uważam że Alves lepiej się spiszę zamiast Montoi.

1

Brak ci ''drógiej'' pułkóli muzgu, pierszej zresztą terz.

0

...i do ostatniej sekundy meczu. Od pierwszego gwizdka do ostatniego, tym bardziej teraz w meczu z Elche i Atletico. Teraz gramy mecz co tydzień, także zawodnicy nie będą mogli usprawiedliwiać się zmęczeniem.

8

Myślę, że po meczu z Valladolid 99,9% Madrytu zmieniło zdanie.

1

Tak, może i Ci zawodnicy byliby w stanie zastąpić Leo na boisku, ale potrzeba ich conajmniej trzech żeby zastąpić takiego piłkarza, więc gralibyśmy praktycznie o dwóch zawodników mniej. Oczywiście chodzi mi o te mecze gdy Messi biega i walczy o piłki, jak w tym sezonie te mecze z City.

0

Ja tego nie rozumiem... Jaki związek ma taki ''kibic'' z tym klubem? Dokładnie żadnego, bo nawet kibicem nie można takiej osoby nazwać, więc dlaczego Villarreal ma za to płacić? I tak dobrze, że nie ukarali Barcelony za to że Dani Alves zjadł tego banana. ech..

0

Real na pewno nie musi kupować napastnika na kolejny sezon. ZAwsze Ramos moze zagrać na szpicy.

0

Alexis strzela tylko wtedy, gdy Messi nie gra. Jak Leo jest na boisku to Sanchez boi się strzelać, bo Messi by go zabił wzrokiem za to że mu nie podał piłki. heh.

2

Oj, nie sądze. Coś czuję, że w tym roku zarząd weźmie się za tranfery ostro i kupimy ze 4 dobrych piłkarzy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?