KamQiX
Dołączył/a: październik 2012
164 obserwujących
37 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Uważasz że Argentyna to najgorszy finalista, poniewaz nie grają widowiskowej piłki, ale na prawdę jest to bardzo dobrze zorganizowana druzyna jesli chodzi o defensywe. Wg. Mnie Argentyna ma bliżej do tytułu MŚ niż Niemcy, choć w finale nigdy nie ma faworyta.
0
N00stress ma w 100% rację! Alexis w poprzednich sezonach był totalnie bez formy. Jego wartość wynosiła 20-25 mln. Teraz miał dobry sezon, był na górce swojej formy, z której niebawem mógłby spaść, a wtedy znów jego cena by spadła. Sprzedajemy póki drogo.
2
Pamiętam jego pierwszy mecz. Szkoda, że w debiucie zaliczył porażkę, ale gol piękny.
2
Barcelona kupuje jednego z najlepszych środkowych napastników świata, a ty piszesz że upadła nisko. Fuck Logic!
0
deklem jesteś ty. Sami dokładnie nie wiem czy to trener go nie chciał czy sam Fabregas chciał odejść.
6
Zuniga walczył z Neymarem o piłkę i niefortunnie go kopnął. Suarez gdyby kopnął Chelliniego w walce o piłkę dostał by może maksymalnie żółtą kartkę nic więcej. Ugryzienie to co innego, tym bardziej, że piłka była daleka, a w Suarezie obudziły się nagle jakieś dzikie instynkty. Do Zoo z nim. :D
0
Sądząc po tym jak grają w 2. połowie myślę że tak.
1
Na treningu nawet Messi lepiej ustawia się defensywnie niż formacja defensywna Brazylii w tym meczu.
0
Gdyby Brazylia tak zaczęła ten mecz to miałaby bardzo duże szanse na finał. Teraz już za późno.
0
Dziadki nie mają TVP 2?
1
5:0 dla Brazylii. Jadą Niemców jak chcą.
3
Kiedy 10 urodziny?
1
Myślę, że gdyby Thaigo Silva kontrolował linię obrony to by pierwsza połowa skończyła max na 2:0, a to by było jeszcze do odrobienia.
0
TVP 2. Nie tutaj wkleiło. Miało być wyżej.
0
W tym tempie to nawet i 15:0
0
HAHAHAHAHA Masakra. 10:0?
0
To się skończy w okolicy piątki.
0
Brazylia gra fatalnie. Jak się nie obudzą to może się skończyć wysoko dla Niemców.
1
Kto powiedział, że moje zdanie jest ważniejsze? :) To tylko moje zdanie.
0
Teraz to padłem! Że niby ja? Ja po prostu uważam, że Alexis nie nadaje się do Barcelony i powinien odejść. Każdy ma prawo do własnego zdania, tak?
11
Niemcy wcale nie grają tak dobrze. Są na poziomie Brazylii i nawet jeśli zagrają najlepszy mecz na tym mundialu to Brazylia jest w stanie ich pokonać.
0
Tak? Na pewno? Kim? Akurat ja jako jeden z nie wielu do samego meczu z Atletico wierzyłem w zwycięstwo w lidze.
0
A mi podoba się dalej. Nawet gdyby miała być jeszcze na sezon 2015/16 nie miałbym nic przeciwko.
0
A oczywiście. To również jego znak rozpoznawczy.
2
Mam nadzieję że sprzedaż Alexisa to prawda. Gosciu potrafił sprawić, że dostawało się różnych ataków jak marnowal tyle setek. Tylko za te zmarnowane sety go pamiętam.
3
Bo jest super :-)
0
Zdecydowanie nie.
0
OK. Faktycznie Alexis z siebie daje więcej w meczu, ale moim zdaniem mimo to druzynie i tak więcej daje Messi. Choć jest mniej zaangażowany w grę.
0
Wydawało mi się, że uważasz że Alexis jest obecnie lepszy od Messiego.
0
Obiektywnie patrząc gdyby nie Leo Argentyny na MŚ juz by nie było. Alexis w meczu z Brazylią nie strzelił karnego, który mógł przesądzić o losie Chile na MŚ. Dryblingi Alexisa w większości są w miejscu i nic nie dają druzynie. Lio robi to wszystko w biegu i potrafi sam minąć 3-4 nawet 5 rywali, co Sanchezowi zdarza się bardzo, bardzo rzadko. Starczy argumentów czy pisać dalej?