1

Uważasz że Argentyna to najgorszy finalista, poniewaz nie grają widowiskowej piłki, ale na prawdę jest to bardzo dobrze zorganizowana druzyna jesli chodzi o defensywe. Wg. Mnie Argentyna ma bliżej do tytułu MŚ niż Niemcy, choć w finale nigdy nie ma faworyta.

0

N00stress ma w 100% rację! Alexis w poprzednich sezonach był totalnie bez formy. Jego wartość wynosiła 20-25 mln. Teraz miał dobry sezon, był na górce swojej formy, z której niebawem mógłby spaść, a wtedy znów jego cena by spadła. Sprzedajemy póki drogo.

2

Pamiętam jego pierwszy mecz. Szkoda, że w debiucie zaliczył porażkę, ale gol piękny.

2

Barcelona kupuje jednego z najlepszych środkowych napastników świata, a ty piszesz że upadła nisko. Fuck Logic!

0

deklem jesteś ty. Sami dokładnie nie wiem czy to trener go nie chciał czy sam Fabregas chciał odejść.

6

Zuniga walczył z Neymarem o piłkę i niefortunnie go kopnął. Suarez gdyby kopnął Chelliniego w walce o piłkę dostał by może maksymalnie żółtą kartkę nic więcej. Ugryzienie to co innego, tym bardziej, że piłka była daleka, a w Suarezie obudziły się nagle jakieś dzikie instynkty. Do Zoo z nim. :D

0

Sądząc po tym jak grają w 2. połowie myślę że tak.

1

Na treningu nawet Messi lepiej ustawia się defensywnie niż formacja defensywna Brazylii w tym meczu.

0

Gdyby Brazylia tak zaczęła ten mecz to miałaby bardzo duże szanse na finał. Teraz już za późno.

0

Dziadki nie mają TVP 2?

1

5:0 dla Brazylii. Jadą Niemców jak chcą.

3

Kiedy 10 urodziny?

1

Myślę, że gdyby Thaigo Silva kontrolował linię obrony to by pierwsza połowa skończyła max na 2:0, a to by było jeszcze do odrobienia.

0

TVP 2. Nie tutaj wkleiło. Miało być wyżej.

0

W tym tempie to nawet i 15:0

0

HAHAHAHAHA Masakra. 10:0?

0

To się skończy w okolicy piątki.

0

Brazylia gra fatalnie. Jak się nie obudzą to może się skończyć wysoko dla Niemców.

1

Kto powiedział, że moje zdanie jest ważniejsze? :) To tylko moje zdanie.

0

Teraz to padłem! Że niby ja? Ja po prostu uważam, że Alexis nie nadaje się do Barcelony i powinien odejść. Każdy ma prawo do własnego zdania, tak?

11

Niemcy wcale nie grają tak dobrze. Są na poziomie Brazylii i nawet jeśli zagrają najlepszy mecz na tym mundialu to Brazylia jest w stanie ich pokonać.

0

Tak? Na pewno? Kim? Akurat ja jako jeden z nie wielu do samego meczu z Atletico wierzyłem w zwycięstwo w lidze.

0

A mi podoba się dalej. Nawet gdyby miała być jeszcze na sezon 2015/16 nie miałbym nic przeciwko.

0

A oczywiście. To również jego znak rozpoznawczy.

2

Mam nadzieję że sprzedaż Alexisa to prawda. Gosciu potrafił sprawić, że dostawało się różnych ataków jak marnowal tyle setek. Tylko za te zmarnowane sety go pamiętam.

3

Bo jest super :-)

0

Zdecydowanie nie.

0

OK. Faktycznie Alexis z siebie daje więcej w meczu, ale moim zdaniem mimo to druzynie i tak więcej daje Messi. Choć jest mniej zaangażowany w grę.

0

Wydawało mi się, że uważasz że Alexis jest obecnie lepszy od Messiego.

0

Obiektywnie patrząc gdyby nie Leo Argentyny na MŚ juz by nie było. Alexis w meczu z Brazylią nie strzelił karnego, który mógł przesądzić o losie Chile na MŚ. Dryblingi Alexisa w większości są w miejscu i nic nie dają druzynie. Lio robi to wszystko w biegu i potrafi sam minąć 3-4 nawet 5 rywali, co Sanchezowi zdarza się bardzo, bardzo rzadko. Starczy argumentów czy pisać dalej?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?