1

To nie wina streama. Kozacki kolor.

0

Mnie Deulofeu trochę irytuje, ale może jednak to dlatego że to mecz towarzyski i chciał się pokazać.

0

Real wykorzystał swój limit trofeów już w tamtym sezonie, także kolejne 12 lat będziecie musieli czekać na coś większego niż CdR.

1

NIkt się nie cieszy takim pucharem. Zluzuj.

0

W takim składzie jakim grała Barcelona Pedro też robił różnice. Deulofeu na odstrzał od razu moim zdaniem, za wiele chce kończyć sam

0

Deulo pozytywnie? żartujesz

1

On tak zawsze grał, nie tylko w towarzyskich. Moim zdaniem nie nadaje się do stylu gry Barcelony.

0

Nie muszę chyba pisać że masz rację, bo sam widzisz to po ilości ''zielonych herbow''.

0

Ja nie oglądam paralitycznej ligi. Gdzie tam emocje?

4

Też tak uważam, z prawej strony oczywiście to Leo powinien uderzać.

7

On na to:
- Pewnie, żaden problem. Kogo jeszcze chcesz?

0

Raczej tak Messi -przerwa- Ronaldo -przerwa- reszta piłkarzy.

1

A powiem Ci szczerze, że widziałem :)

0

Najlepszy pilkarz świata - Messi. Najlepsza '9' świata - SuarezDo tego dochodzi jeszcze młody Neymar, czyli piłkarz którego wiele osób uważa, że będzie tak dobry jak Leo.Przypomnę Ci, że wszyscy Ci piłkarze grają w Barcelonie.

1

Ja skład na następny sezon widział bym tak:
4-1-3-2
http://www.footballuser.com/1045088/FC_Barcelona
lub 4-3-3
http://www.footballuser.com/1045095/FC_Barcelona
ewentualnie 4-3-1-2
http://www.footballuser.com/1045096/FC_Barcelona

Jako NOWY STOPER chciałbym Vertonghena lub Inigo Martineza.

0

NIech zrobią specjalne naklejki z logo tego browca i zawodnikom na czoło przyklejać.

0

To sam widzisz dlaczego Messi jest krytykowany. Ponieważ nie wykonuje rzeczy niemożliwych.

0

Po pierwsze Messiemu potrzebny jest spokój, oderwanie się od futbolu na jakiś czas 1,5 - 2 miesięcy. Totalny spokój, wyluzowanie i przede wszystkim odpoczynek fizyczny jak i psychiczny. Czyli takie porządne wakacje. Jestem niemal pewien, że po takiej przerwie znów odzyskał by swoją formę. Nie mówcie, że to przez wiek, bo 27 lat dla piłkarza to jest najlepszy czas w karierze.

1

Ale on nie miał stówy, oni tak

0

Chciałbym, żeby w tym sezonie regularne szanse na grę dostawał Afellay i Deulofeu pod warunkiem, że w Evertonie nauczyli go podawać.

0

Jaki potencjał? Cały czas ten sam zwod i na szybkość. Tello to nie zawodnik na Barce. Moze pogra coś w Porto to go sprzedamy do jakiegoś słabszego klubu za 10mln

0

Jak dziewczynka to Roma.

2

Maske? Chyba to by nie przeszło. Myślę że FIFA domysli się jak jeden pilkarz będzie grał w masce, a jeszcze jakk bedzie to maska jakiegoś gryzonia to mamy przesrane.

0

Też, pewnie większość tych którzy przybyli też.

0

Myślisz, że 3/4 z tych 12 mln to sezonowcy? :)

0

Ja uważam co innego.

0

Oglądałem wszystkie mecze człowieku i jestem pewien że był dobry, wystarczająco dobry na Barcelone. Świadczy o tym postawa drużyny w meczach z Man City czy Realem Madryt. Niestety piłkarzom nie bardzo chciało się grać w meczach ze słabszymi rywalami. Przez co traciliśmy punkty.

0

Dla twojej wiadomości Martino nie jest słabym trenerem. Ja byłem za tym, aby dostał jeszcze jedną szansę, niestety tak się nie stało. Oby Luis Enrique zaprowadził Barcelonę do wielkich tytułów, ale powtarzam - Martino też byłby w stanie to uczynić. Po prostu coś mu nie poszło, nie miał transferów. Ze stoperami było kiepsko. A i tak w ostatniej kolejce La Liga gdyby Atletico nie strzeliło tej 1 bramki mielibyśmy mistrza.

0

hahahahahahahaah x2

2

Tak, ty już to widzisz, że będzie lepszy od Martino. To powiedz od razu kto wygra MŚ w 2018 bo nie wiem czy mocno czekać..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?