2

Tak, zdecydowanie realmadryt.pl to najśmieszniejsza polska strona internetowa. Bije na głowe strony typu Besty.pl, Komixxy.pl czy inne tego typu serwisy.

3

Proszę o bana dla tego pana.

0

Był ostatnio artykuł, że w pierwszym meczu towarzyskim z Recreativo Huelva było krycie mieszane, tzn. dwóch zawodników kryło indywidualnie reszta strefą. Wyprzedzili mnie.

6

Nawet bez klasowego obrońcy moglibyśmy wygrać. Ludzie trochę wiary w tę drużynę. Ona wciąż jest najlepsza!

1

Moim zdaniem spadek formy zaczął się od kontuzji w meczu z PSG w 1/4 Champions League.

0

Ja nie mówię, że się mylisz, tylko pytałem czy jesteś pewny na 100% i możesz mi obiecać, że dawny Messi już nie wróci?

2

To ja Ci powiem, że po Guardioli Barcelona przestała grać tiki-take, a nie rywal nauczył się temu przeciwstawić. Nawet, gdy nie było autobusu nie było Tiki-Taki. Była gra na posiadanie piłki, ale nie było szybkich podań z pierwszej piłki. Gdy był autobus to drużyna nie zastosowała elementu ryzyka. Klepała przed obrońcami, tak by piłki nie stracić, gdy czasami wystarczyło zaryzykować i posłać jakieś prostopadłe podanie, a może akurat się uda. Po Pepie Tiki-Taka znikła, ale nie umarła, trzeba ją tylko wznowić, przyśpieszyć aktualną grę i wprowadzić element ryzykownego podania prostopadłego.

0

Kiedyś Leoś miał tak szybką nogę, że czasami nie było możliwości by go zatrzymać. Przecież wszyscy obrońcy na świecie nie nauczyli się tego w tym samym momencie.

0

''Nie skreślam Messiego ale ten chłop sporo już stracił na swojej wartości. Nie widzisz tego?''

Widzę! Obecnie Leo jest o wiele słabszy niż kiedyś, ale nie wiem czy w przyszłości nie wróci do swojej formy. Nie oczekuje, że znów będzie strzelał po 50 bramek w sezonie, choć tego nie wykluczam, bo wiem że Messiego na to stać. Słuchaj... On przez pare ostatnich lat grał w prawie każdym meczu po 90 minut. Mówiłem to już 100x ale powtórzę jeszcze ten 101. Być może to kwestia przemęczenia i brak odpowiedniego przygotowania fizycznego.
Ja nadal będe się ''łudził'', że Leo znów wróci do swojej formy. Oczywiście jak mówiłem nie musi strzelać 90 bramek na rok, ale że znów będzie szybki i nie do zatrzymania...Jak dawniej.

2

Wiesz to na 100%? Jesteś wróżbitą? Tego nie wiemy. Być może Leo potrzebuje tylko odpoczynku i wróci do swojej formy. Problemem nie jest na pewno wiek, a skoro nie wiek to być może to tylko kwestia przemęczenia. Bo przecież nie zapomniał jak się gra w piłkę.

1

Ja mówię, że na 80% Alves zostanie w Barcy. 15% Że kupimy Cuadrado.

2

Nie mam 12 lat, a mimo to chciałbym by wrócił do Barcy. Inna sprawa, że nie wierzę że wróci.

19

Dlaczego kosztem Neymara? To Neymar nie jest młody?

0

A ja uważam, że posiadanie dwóch równie dobrych bramkarzy wyjdzie nam tylko na dobre. Większa rywalizacja będzie i wygra lepszy.

0

Także uważasz, że powinniśmy zostać z Ter Stegenem i Masipem czy jak?

0

Więc dlaczego obwiniasz zarząd, skoro sam mówisz, że Luis Enrique wolał Suareza?

0

Ale jednak, rezerwowym jest idealnym. Przykładowo taki Tello nawet najsłabszym klubom nie strzelał.

0

Dlaczego znów zarząd? Czemu w każdej sytuacji winny jest zarząd? Możliwe, że tak jak powiedział MESSIah16, co jest najbardziej prawdopodobne lub Luis Enrique dał mu do zrozumienia, że dla niego miejsca w zespole nie będzie, tylko ławka. Ale dla ciebie to i tak zawsze zarząd będzie winny.

1

A żebyś się nie zdziwił jak nie zmienią terminarzu Copa America lub LM i strzeli w finale gola dającego zwycięstwo w LM z Bayernem Monachium lub Realem Madryt. hehe, a tak na poważnie to uważam, że atak mamy załatwiony- Neymar, Suarez, Messi, a na ławkę Pedro nadaje się idealnie. Lepszego rezerwowego nie znajdziemy.

0

Po 1. ATM nie pusciloby go za 25 mln. Po 2. Skoro do Mathieu doliczasz podatki i inne duperele to do Mirandy tez dolicz.

1

Zgaduje ze pisales z urzadzenia mobilnego

0

Też tak uważam. Tylko jest przemeczony. On zawsze grał w każdym meczu po 90 minut, tylko podczas kontuzji ''odpoczywał''. W końcu musiało braknac sił. Myślę że jak odpocznie to wróci do swojej kosmicznej formy. Do tego dochodzi jeszcze nieodpowiednie przygotowanie fizyczne.

0

Oczywiście że tak, ale mówienie ze wzmocnilismy sie tylko na bramce jest błędne.

0

Suarez też nie był blisko gdy media zaczęły o nim mówić po udanym meczu Suareza na mundialu.

2

Każdą formację już wzmocnilismy. Stegen, Bravo, Mathieu, Rakitic, Suarez. Bo TAK! Mathieu to też wmocnienie obrony.

0

A czemu niby nie? Mecz jest na Camp Nou, miejsc jest sporo, na pewno nie będzie kompletu widowni.

10

Słaby żart.

0

Ciężko będzie totalnie rezerwowym atakiem.

4

I Suareza.

0

Super. Żadna drużyna nie traci tyle z powodu Copa America co my. 3 najlepszych piłkarzy a do tego jeszcze Mascherano i Bravo, który może być naszym 1. bramkarzem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?