KamQiX
Dołączył/a: październik 2012
164 obserwujących
37 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
1000-6000 euro dla takich piłkarzy to tak jak dla Polaków złotówka
0
Oby nie. Lepszym kapitanem byłby nawet Ter Stegen.
4
Moim zdaniem Busquets nie zasłużył na ten numer, ale skoro sam Puyol przekazał 'piątke' Busiemu to chyba się mylę.
0
Jakoś ostatnio mi się to przypomniało.
14
Czyli na początek ligi zabraknie w ataku tylko Suareza. A w obronie Pique, który pauzuje za kartki z poprzedniego sezonu. Chyba że coś się zmieniło.
0
Fejk? http://fangol.pl/view/63889/trzeci-komplet-barcelony Miałabyć senyera.
0
Tak, faktycznie. Mamy w drużynie piłkarza który najchętniej zjadłby wszystkich, niestety jest zbyt dobry i FiFA daje mu za to sankcje.
1
A ja mam to gdzieś.
0
No nie powiedziałbym że zjada wszystkich. Moim zdaniem taki Thiago Silva jest od niego lepszy. Ramos tak jak i Pique na mundialu grali źle. Choć Ramos nieco lepiej.
2
Jeszcze nie czytałem, ale dość skromnie się zaczyna :)
6
Ale nie taka, żeby nawet trenować nie mógł.
0
Haha, jakby chcieli ustawić terminarz La Liga pod Barcelone to mecz z Realem byłby w okolicach 12 kolejki. Jeśli nie skrócą kary Suarezowi do w GD nie zagra.
0
Rozmowa była na temat śmierci Hansa Gampera. Więc jeden użytkownik napisał, że poszedł do nieba. A ty nie musisz tutaj wygłaszać swoich poglądów religijnych śmiejąc się z innych osób.
1
Nie on wykosił tylko trenerzy. To nie jego wina że go wystawiali w 1. składzie.
0
Mówisz? A co powiesz jakby użyć ustawienia 1-4-5. Na pozycji ŚO Pique lub Mathieu. Dalej w pomocy Neuer, Ronaldinho, Cuadrado i Reus. W ataku Neymar, Messi, Suarez, Eto'o i Deulofeu. Tylko kto na bramce? Może Iniesta? Albo nie. Już wiem! Kupmy Dušana Kuciaka. Wczoraj bronił bardzo dobrze.
0
To wiesz co. Messiego walnijmy na bramkę, a na pozycję środkowego napastnika kupmy Neuera.
0
Gdybyś był dyrektorem sportowym to byśmy żadnego piłkarza nie kupili. 10 mln i Pedro i ty myślisz, że BVB się zgodzi na takie coś? Jak dorzucamy Pedro to jeszcze z 25-30 mln do Marco Reusa musielibyśmy dopłacić.
1
Jeśli Enrique chce grać ustawieniem 3-4-3 to może nam się przydać kolejny pomocnik. Nawet tak ofensywny.
0
Jestem pewien że nie.. :(
7
Fajnie, że sam polecasz swoje komentarze. A tak poza tym to nie rozumiem dlaczego dziwi Cię stwierdzenie ''poszedł do nieba'' tak się mówi w kościołach.
0
A ja myślę, że jeśli Legia się zepnie to ma minimalne szanse powalczyć o tą LM. Powtarzam MINIMALNE.
0
ja stawiam na remis 2:2. Za tydzień 4:1 dla Celtiku
0
Chciałeś zmieniać nick, teraz zmieniłeś avatar. Już nie lubisz Messiego?
1
Zgadzam się. Barca chce w przyszłości żyć na wychowankach jak dawniej, więc teraz nie kupuje młodych zawodników, którzy nie będą wychowankami, tylko doświadczonych co by młodzi zawodnicy z Barcy B mieli od kogo się uczyć. Moim zdaniem trzeba kupić obrońce starszego 25-29 lat.
1
Tylko, że Pedro został jako zmiennik i pogodził się z tą funkcją, Alexis nie chciał być rezerwowym. Moim zdaniem to bardzo dobra opcja na ławkę.
0
A może to działo się w tunelu gdzie nie ma kamer, które byłyby upubliczniane.
2
Tak, zdecydowanie realmadryt.pl to najśmieszniejsza polska strona internetowa. Bije na głowe strony typu Besty.pl, Komixxy.pl czy inne tego typu serwisy.
3
Proszę o bana dla tego pana.
0
Był ostatnio artykuł, że w pierwszym meczu towarzyskim z Recreativo Huelva było krycie mieszane, tzn. dwóch zawodników kryło indywidualnie reszta strefą. Wyprzedzili mnie.
6
Nawet bez klasowego obrońcy moglibyśmy wygrać. Ludzie trochę wiary w tę drużynę. Ona wciąż jest najlepsza!