KamQiX
Dołączył/a: październik 2012
164 obserwujących
37 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Boateng? Verthongen? Cuadrado? Reus? Ich wszystkich chcesz ściągnąć w tym okienku? hehe. Nurek Neymar? hahaha. Dobre żarty, teraz czekam, aż powiesz coś mądrego w nastepnym komentarzu. :)
0
Mi tam nie przeszkadza jak ktoś wkleja po angielsku, jednak należy podać źródło.
0
szrot..?
0
Ja myślałem, że on młodszy jest.
10
28 lat dziadek? Proszę Was! Tym bardziej że to obrońca.
0
W takim razie Bereszyński robi wszystko by Legia odpadła z LM, bo nie widzę innego powodu dlaczego wprowadzałby Bereszyńskiego skoro wiedział, że nie może on grać.
0
Chyba TASelona.
1
Może przez te 8 godzin Suarez nie chciał przyznać się, że ugryzł..
0
Nie mógł wiedzieć. Gdyby wiedział, że Bereszyński nie może grać to by go przy takim wyniku na ostatnie minuty meczu na boisko nie wpuszczał.. :/
0
Why? :(
0
Jeśli mamy w kasie jeszcze tyle pieniędzy to czemu nie?
0
słyszeć się nie słyszę, ale na pewno widzę to co napisałem.
0
Co złego robi USA? Zawsze są spokojni i pokojowi do reszty świata, Rosja zaczęła szaleć, a USA pokazuje że się ich nie boi.
0
Właśnie. Franciszek miał grać na PO żeby nauczyć czegoś Alvesa.
6
5 lat jeszcze spokojnie pogra na wysokim poziomie jak nie więcej.
0
nie rozumiem. dlaczego celtic ma szanse na awans? nie jestem w temacie..
0
No nie wierzę.. Rozgrywać umie lepiej od Busquetsa, w grze defensywnej też jest lepszy. Czego chcieć więcej?
0
A mundial oglądałeś? :D
1
Sergio jako zmiennik Mascherano.
1
Dokładnie, zgadzam się z każdym twoim zdaniem.
1
To ze Cuadrado jest szybki i silny nie znaczy ze dobrze gra na PO. Myślisz coś, czy tylko tak sobie piszesz pierwsze co ci wpadnie do głowy?
0
Drugiej połowy nie oglądałeś chyba. Wszyscy mówią o składzie który grał w momencie straty bramki.
0
nie..
1
Mi się podoba, jest przyśpieszenie, są kluczowe podania - zmarnowane przez Munira. Ogólnie jest fajnie. Jednak zdarzają się jeszcze spore błędy, ale to dopiero 3. mecz.
2
Bolt cieszył by się już na mecie ze zwycięstwa, w momencie gdy Pique zareagowałby wogóle, że już wystartowali.
1
Iniesta sprawdzał szybkość Pique. Niestety Gerrard nie zdał tego testu. :)
0
''Co tak wolno biegasz?'' - Tak to brzmiało. :D
0
Jest możliwość zmiany jakości? Bo z moim netem nie dam rady na HD lub podobnej.
1
Oglądaliście już mecze na YT? Bo ja nie. Tnie się mocno? Jaka jakość i czy jest możliwość zmiany jakości?
0
To nie za Pedro, a za Munira lepiej, jeśli mamy wygrać.