0

Boateng? Verthongen? Cuadrado? Reus? Ich wszystkich chcesz ściągnąć w tym okienku? hehe. Nurek Neymar? hahaha. Dobre żarty, teraz czekam, aż powiesz coś mądrego w nastepnym komentarzu. :)

0

Mi tam nie przeszkadza jak ktoś wkleja po angielsku, jednak należy podać źródło.

0

szrot..?

0

Ja myślałem, że on młodszy jest.

10

28 lat dziadek? Proszę Was! Tym bardziej że to obrońca.

0

W takim razie Bereszyński robi wszystko by Legia odpadła z LM, bo nie widzę innego powodu dlaczego wprowadzałby Bereszyńskiego skoro wiedział, że nie może on grać.

0

Chyba TASelona.

1

Może przez te 8 godzin Suarez nie chciał przyznać się, że ugryzł..

0

Nie mógł wiedzieć. Gdyby wiedział, że Bereszyński nie może grać to by go przy takim wyniku na ostatnie minuty meczu na boisko nie wpuszczał.. :/

0

Why? :(

0

Jeśli mamy w kasie jeszcze tyle pieniędzy to czemu nie?

0

słyszeć się nie słyszę, ale na pewno widzę to co napisałem.

0

Co złego robi USA? Zawsze są spokojni i pokojowi do reszty świata, Rosja zaczęła szaleć, a USA pokazuje że się ich nie boi.

0

Właśnie. Franciszek miał grać na PO żeby nauczyć czegoś Alvesa.

6

5 lat jeszcze spokojnie pogra na wysokim poziomie jak nie więcej.

0

nie rozumiem. dlaczego celtic ma szanse na awans? nie jestem w temacie..

0

No nie wierzę.. Rozgrywać umie lepiej od Busquetsa, w grze defensywnej też jest lepszy. Czego chcieć więcej?

0

A mundial oglądałeś? :D

1

Sergio jako zmiennik Mascherano.

1

Dokładnie, zgadzam się z każdym twoim zdaniem.

1

To ze Cuadrado jest szybki i silny nie znaczy ze dobrze gra na PO. Myślisz coś, czy tylko tak sobie piszesz pierwsze co ci wpadnie do głowy?

0

Drugiej połowy nie oglądałeś chyba. Wszyscy mówią o składzie który grał w momencie straty bramki.

0

nie..

1

Mi się podoba, jest przyśpieszenie, są kluczowe podania - zmarnowane przez Munira. Ogólnie jest fajnie. Jednak zdarzają się jeszcze spore błędy, ale to dopiero 3. mecz.

2

Bolt cieszył by się już na mecie ze zwycięstwa, w momencie gdy Pique zareagowałby wogóle, że już wystartowali.

1

Iniesta sprawdzał szybkość Pique. Niestety Gerrard nie zdał tego testu. :)

0

''Co tak wolno biegasz?'' - Tak to brzmiało. :D

0

Jest możliwość zmiany jakości? Bo z moim netem nie dam rady na HD lub podobnej.

1

Oglądaliście już mecze na YT? Bo ja nie. Tnie się mocno? Jaka jakość i czy jest możliwość zmiany jakości?

0

To nie za Pedro, a za Munira lepiej, jeśli mamy wygrać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?