KamQiX
Dołączył/a: październik 2012
164 obserwujących
37 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pewnie, będzie miał problem, by ich odróżnić.
0
A ty umiesz czytac ze zrozumieniem? ‘‘...jak to mawiają na rm.pl‘‘
28
No to po 5. Decime, jak to mawiają na rm.pl
0
Zauwaz ze Messi mimo słabej jak na niego gry ma więcej goli w 2014 roku.
0
No nie wiem czy takiej wielkiej. Tylko kilka milimetrow większa. Ja nigdy nie lubiłem określenia wielka litera. Jakoś lepiej brzmi: duża litera. Zresztą obie formy są poprawne.
0
Nie reagujcie na niego. Nie ma sensu.
0
Ribery też miał w tamtym roku pełno pucharów, a ZP nie dostał. Wygra pewnie ten kto będzie miał więcej goli i asyst w 2014 roku. Czyli obecnie Messi prowadzi.
1
Ależ twoja opowieść jest fascynująca. Może opowiesz mi swój życiorys? Albo wiesz co? Jakoś przestało mnie to interesować.
0
Iniesta, Xavi czy Rakitić tam grają?
0
Dobijasz mnie swoją głupotą.
0
No raczej nie Ligi europejskiej.
0
Zgaduje, że to była ironia.
0
Zupełnie niepotrzebny komentarz.
1
Wiadomo, że Kroos jest dobry, ale nie możesz po tym meczu stwierdzić, że jest lepszy od Rakiticia, bo Kroos nic wielkiego w tym meczu nie robi. I prosiłbym, więcej nie prowokować na tej stronie.
0
Ja mogę ci z pełną odpowiedzialnością powiedzieć, iż nie chciałbym, by taki gracz jak Cristiano Ronaldo grał w FC Barcelonie.
0
Jeśli chodzi o umiejętności piłkarskie to z pewnością, ale te jego zachowanie na boisku.. Jaki to on wielki.
0
(O_o)
5
Dziwisz się, że nic nie pokazał? Ile on grał? Dla mnie jest to dobry zmiennik dla Alby, a Mathieu i Vermealenowi dajmy spokój z LO. Niech się skupiają tylko na ŚO.
1
Żałosny jesteś z tym ciągłym skarżeniem się na chorobę, a mimo to pijesz alkohol.
0
Do Puyola to mu daleko, ale waleczności mu odmówić nie można.
2
Iniesta jest o półke wyżej nad Reusem.
1
Wy to juz chyba specjalnie robicie. Było około 100 000 000 000 001 komentarzy na ten remat a ty nadal pytasz.
0
Sam się teraz osmieszasz, bo Bartra miał kontuzje, dlatego dał sie w ten wyprzedzić.
0
Tak, to prawda.
0
Chyba jesteś źle doinformowany.. Do końca tygodnia możemy czekać na tę informacje.
0
Nadal nie wiemy.
2
Moim zdaniem Mathieu i Vermealen są na bardzo podobnym poziomie.
0
Potwierdzone będzie jak TAS to powie.
0
Aha, nie wiedziałem. Szkoda, bo miałem nadzieję że zagra.
0
Asysta Denisa Suareza oczywiście.