0

Pewnie, będzie miał problem, by ich odróżnić.

0

A ty umiesz czytac ze zrozumieniem? ‘‘...jak to mawiają na rm.pl‘‘

28

No to po 5. Decime, jak to mawiają na rm.pl

0

Zauwaz ze Messi mimo słabej jak na niego gry ma więcej goli w 2014 roku.

0

No nie wiem czy takiej wielkiej. Tylko kilka milimetrow większa. Ja nigdy nie lubiłem określenia wielka litera. Jakoś lepiej brzmi: duża litera. Zresztą obie formy są poprawne.

0

Nie reagujcie na niego. Nie ma sensu.

0

Ribery też miał w tamtym roku pełno pucharów, a ZP nie dostał. Wygra pewnie ten kto będzie miał więcej goli i asyst w 2014 roku. Czyli obecnie Messi prowadzi.

1

Ależ twoja opowieść jest fascynująca. Może opowiesz mi swój życiorys? Albo wiesz co? Jakoś przestało mnie to interesować.

0

Iniesta, Xavi czy Rakitić tam grają?

0

Dobijasz mnie swoją głupotą.

0

No raczej nie Ligi europejskiej.

0

Zgaduje, że to była ironia.

0

Zupełnie niepotrzebny komentarz.

1

Wiadomo, że Kroos jest dobry, ale nie możesz po tym meczu stwierdzić, że jest lepszy od Rakiticia, bo Kroos nic wielkiego w tym meczu nie robi. I prosiłbym, więcej nie prowokować na tej stronie.

0

Ja mogę ci z pełną odpowiedzialnością powiedzieć, iż nie chciałbym, by taki gracz jak Cristiano Ronaldo grał w FC Barcelonie.

0

Jeśli chodzi o umiejętności piłkarskie to z pewnością, ale te jego zachowanie na boisku.. Jaki to on wielki.

0

(O_o)

5

Dziwisz się, że nic nie pokazał? Ile on grał? Dla mnie jest to dobry zmiennik dla Alby, a Mathieu i Vermealenowi dajmy spokój z LO. Niech się skupiają tylko na ŚO.

1

Żałosny jesteś z tym ciągłym skarżeniem się na chorobę, a mimo to pijesz alkohol.

0

Do Puyola to mu daleko, ale waleczności mu odmówić nie można.

2

Iniesta jest o półke wyżej nad Reusem.

1

Wy to juz chyba specjalnie robicie. Było około 100 000 000 000 001 komentarzy na ten remat a ty nadal pytasz.

0

Sam się teraz osmieszasz, bo Bartra miał kontuzje, dlatego dał sie w ten wyprzedzić.

0

Tak, to prawda.

0

Chyba jesteś źle doinformowany.. Do końca tygodnia możemy czekać na tę informacje.

0

Nadal nie wiemy.

2

Moim zdaniem Mathieu i Vermealen są na bardzo podobnym poziomie.

0

Potwierdzone będzie jak TAS to powie.

0

Aha, nie wiedziałem. Szkoda, bo miałem nadzieję że zagra.

0

Asysta Denisa Suareza oczywiście.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?